Najbolji NEPOZNATI bendovi

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
Kirk84
Posts: 24
Joined: 27 Nov 2007, 18:30

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Kirk84 » 17 May 2011, 02:13

Pozdrav svima, evo par mojih predloga, uglavnom su progressive bendovi (tamo gde nije naznacen zanr)

1.) Spheric Universe Expirience
2.) Circus Maximus
3.) DreamScape
4.) Powerword - power/Heavy
5.) Kiuas - mesavina svega zivog
6.) Cloudscape
7.) Dystopia - Sludge metal, album - Incompetence Drive (2007)
8.) The Codex - melodic Heavy / prog
9.) Vaden Plas
10.) Solid Vision
11.) Pathosray

Izvinjavam se ako su neki pomenuti,mrzelo me da listam sve strane.

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 24 May 2011, 00:02

Image

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by sl0e » 24 May 2011, 00:10

Marama bas dodaje alternativan touch :metal:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 24 May 2011, 00:21

mislim da ona njih baca u alternativu alternative


User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by doyle777 » 25 May 2011, 00:03

djuraman wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_EGFSJDj-PI sexart-inside
Eh sad, Sexart nepoznat. :mrgreen:
Ko slusa KoRn zna i za Sexart.

A za ovaj Неон, solidna verzija srpskog Toola sa etno primesama, fino zvuce, a i u nekim trenucima vuku malo na Jewy Sabatay, poslusacu ih u potpunosti... :)

djuraman
Posts: 31
Joined: 12 May 2011, 21:20

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by djuraman » 25 May 2011, 14:56

doyle777 wrote:
djuraman wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_EGFSJDj-PI sexart-inside
Eh sad, Sexart nepoznat. :mrgreen:
Ko slusa KoRn zna i za Sexart.

A za ovaj Неон, solidna verzija srpskog Toola sa etno primesama, fino zvuce, a i u nekim trenucima vuku malo na Jewy Sabatay, poslusacu ih u potpunosti... :)
preporucujem ti ih, oni su nastavak Alcatraza iz Kosjerica cini mi se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by doyle777 » 25 May 2011, 18:19

djuraman wrote:
doyle777 wrote:
djuraman wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_EGFSJDj-PI sexart-inside
Eh sad, Sexart nepoznat. :mrgreen:
Ko slusa KoRn zna i za Sexart.

A za ovaj Неон, solidna verzija srpskog Toola sa etno primesama, fino zvuce, a i u nekim trenucima vuku malo na Jewy Sabatay, poslusacu ih u potpunosti... :)
preporucujem ti ih, oni su nastavak Alcatraza iz Kosjerica cini mi se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nasao sam vec sve o njima i skinuo album Alcatraza iz 1997. :XD:
Nego ne mogu da nadjem neki download link za ovaj album Neona, ako imas neki link baci mi na PP. :ziveli:

djuraman
Posts: 31
Joined: 12 May 2011, 21:20

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by djuraman » 25 May 2011, 22:37

A za ovaj Неон, solidna verzija srpskog Toola sa etno primesama, fino zvuce, a i u nekim trenucima vuku malo na Jewy Sabatay, poslusacu ih u potpunosti... :)[/quote]

preporucujem ti ih, oni su nastavak Alcatraza iz Kosjerica cini mi se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
Nasao sam vec sve o njima i skinuo album Alcatraza iz 1997. :XD:
Nego ne mogu da nadjem neki download link za ovaj album Neona, ako imas neki link baci mi na PP. :ziveli:[/quote]

Heh brate vidim nalozio si se :)

Hmm, ja sam skinuo prvo "Free Youtube to mp3 converter", mali programcic, besplatan, a zatim sam prekopirao linkove tih pesama sa Youtube-a i skinuo ono sto zelim... Nadam se da ti je pomoglo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by doyle777 » 25 May 2011, 22:52

djuraman wrote:Heh brate vidim nalozio si se :)

Hmm, ja sam skinuo prvo "Free Youtube to mp3 converter", mali programcic, besplatan, a zatim sam prekopirao linkove tih pesama sa Youtube-a i skinuo ono sto zelim... Nadam se da ti je pomoglo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pa volim ja da slusam nepoznate bendove, svidja mi se kako zvuce ovi, a volim da imam albume i diskografije od bendova koji mi se svidjaju, posto se cesto desi da ne uplatim net, pa nemam nacina da preslusavam po YT...
Znao sam za taj nacin, nego sam mislio nesto lakse, ono 'jedan-dva klika' :mrgreen: , ali nista, izgleda da cu morati tako, hvala u svakom slucaju... :)

djuraman
Posts: 31
Joined: 12 May 2011, 21:20

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by djuraman » 02 Jun 2011, 23:28

Ae ljudi sta ste stali, ko da nema toliko dobrih nepoznatih bendova, i rekoh aj da vas ohrabrim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=YhpikAdEDxc Brandon Walsh - Strah, negotinska hevi metal (ili hardkor pank?) grupa sa svojom najpoznatijom pesmom medj' nama negotincima, mada imaju jos mnogo boljih (ovaj u spotu je Tarzan, za koga je ova pema i napisana, gradska luda :XD: :XD: :XD: )

http://www.myspace.com/opozition/music e sad sto se tice originalnosti, da se ne lazemo, nisu originalni ali dobre su m pesme :) bend 0-pozition iz Panceva za one koji vole Rap-metal :metal: :metal: :metal:

http://www.youtube.com/watch?v=54H3EUAzpVg mene je sramota sto ovaj bend svrstavam ovde ali vidim da mnogi ljudi nisu culi za njih pa rekoh da ih podelim sa vama. Oni bi realno po svom kvalitetu trebalo da budu popularni onol'ko kol'ko su popularni Led Zeppelin ili Deep Purple ali nazalost nisu :cry: :cry: :cry:

e jebaga priznajem da nmg da se setim vise bendova koje je vredno pomenuti ovde, znam ih sigurno jos dosta ali jbg blokada ::ranting:: naci cu neke svoje stare kasete kasnije da bih se podsetio jos kojeg benda vrednog pomena

OgiBole
Posts: 4
Joined: 30 May 2011, 20:01

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by OgiBole » 05 Jun 2011, 10:22


User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 05 Jun 2011, 11:34

hellyeah i nije nešto, bar za mene.. a da su nepoznati, baš i nisu.. vini pol

OgiBole
Posts: 4
Joined: 30 May 2011, 20:01

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by OgiBole » 05 Jun 2011, 13:38

postavio sam linkove jer sam ja cuo za njih tek prije neki dan :oops: ,ima par pjesama koje su mi se svidjele a koga god da sam pitao za njih niko nije znao , doduse pitao sam 5oro ljudi :D

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by doyle777 » 05 Jun 2011, 15:40

Stalker wrote:hellyeah i nije nešto, bar za mene.. a da su nepoznati, baš i nisu.. vini pol
Svi u Hellyeah-u su poznati, oni se vode kao supergroup (Vinnie Paul-Pantera, Damageplan; Chad Gray, Greg Tribbett-Mudvayne :metal: ; Bob Zilla-Damageplan; Tom Maxwell-Nothingface), ja volim par pesama sa Stampede-a i jednu-dve sa self-titleda.

To mu dodje neka komercijalna verzija Damageplan/Pantere... Koliko sam ja video, imaju bas veliku fan-bazu u SAD. :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest