Deftones - "Koi No Yokan" album

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
Alucard
Posts: 2
Joined: 27 Aug 2012, 15:32

Deftones - "Koi No Yokan" album

Post by Alucard » 05 Oct 2012, 19:52

Šta mislite?
Vaši prvi utisci na osnovu nekoliko pesama koje su izbacili? (leather, tempest, rosemary)
Meni dosta sličan "Diamond Eyes"-u, što je po meni super, voleo sam njihov stari zvuk a i ovaj novi je odličan (after - before chi).
Nekako mi se čini da Deftones konstantno ostaje veran svojim fanovima, ne zeli da se komercijalizuje kao sto je to Korn uradio bespotrebno (a bio sam veliki fan).
Možda hvali malo više emocija ali očigledno da oni idu ka tom nekom chill metal pravcu.


inb4 - od chija oni be valjaju

User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Deftones - "Koi No Yokan" album

Post by L4t3r4lu5 » 12 Oct 2012, 20:21

Pa ono... meni ne deluje kao da će biti nešto iznad proseka. :mrgreen: Al' ipak sam čuo samo 2 pesme sa albuma.
A što se koji moj zove Koi No Yokan?x]

Alucard
Posts: 2
Joined: 27 Aug 2012, 15:32

Re: Deftones - "Koi No Yokan" album

Post by Alucard » 19 Oct 2012, 19:48

Scratching your head about what ‘Koi No Yokan’ means? Well, a quick Google search yielded some information. It’s Japanese for a feeling that is similar to (but not exactly the same as) love at first sight. It’s the sense a person gets upon meeting someone, where they just “know” they are going to fall in love. It implies that future love is inevitable. That’s quite a beautiful sentiment, don’t you think?

-(prevod ukratko)

"Koi No Yokan"To je japanski izraz za osecanje koje je slicno kao za ljubav na prvi pogled, to je osecaj koji covek dobije kada upozna nekog gde on jednostavno zna da ce se zaljubiti u tu osobu (il stvar?), to podrazumeva buducu ljubav koja je morala da se desi.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest