KAMELOT

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Jackson
Posts: 216
Joined: 03 Mar 2007, 18:09
Location: Somewhere Around Nothing

KAMELOT

Post by Jackson » 01 Jun 2008, 02:31

Moj omiljeni bend - Kamelot - polubogovi :) Volim ih otkako sam prvi put cuo stvar Center of the Universe, nabavio celu diskografiju i mogu slobodno reci da nemaju nijednu losu pesmu! A od kako sam bio na njihovom koncertu u SKCu, potpuno sam opcinjen njihovom muzikom! Prelepe kompozicije, (bez klasicnih progmetal 26ominutnih solo izdrkavanja)

Ima li jos njihovih ljubitelja? Koje njihove pesme ili albume najvise volite? Imate li nekih korisnih informacija u vezi benda? Ako imate - postujte

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: KAMELOT

Post by Shivering_shadE » 05 Jul 2008, 21:02

Jackson wrote:Moj omiljeni bend - Kamelot - polubogovi :) Volim ih otkako sam prvi put cuo stvar Center of the Universe, nabavio celu diskografiju i mogu slobodno reci da nemaju nijednu losu pesmu! A od kako sam bio na njihovom koncertu u SKCu, potpuno sam opcinjen njihovom muzikom! Prelepe kompozicije, (bez klasicnih progmetal 26ominutnih solo izdrkavanja)

Ima li jos njihovih ljubitelja? Koje njihove pesme ili albume najvise volite? Imate li nekih korisnih informacija u vezi benda? Ako imate - postujte
kako neeema... mememee:)

samo poseti moju galeriju slika na www.myspace.com/kizacontempt


i sve ce ti biti jasno:)

pa se cujemo posle:)

User avatar
Grof Cmarnik
Posts: 18
Joined: 31 Dec 2008, 01:36
Location: Banja Luka

Re: KAMELOT

Post by Grof Cmarnik » 31 Dec 2008, 02:54

Fala bogu jos jedan u beskonacnom nizu power metal bendova. Ne znam kako ljudi vise imaju snage slusati iste melodije na iste tekstove sa istim solazama.

User avatar
ChildOfBodom
Posts: 19
Joined: 12 Nov 2008, 18:58
Location: Bosna i Hercegovina- Republika Srpska

Re: KAMELOT

Post by ChildOfBodom » 18 Jun 2009, 13:50

Nikad Kamelot!!!

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: KAMELOT

Post by Shivering_shadE » 18 Jun 2009, 18:08

ChildOfBodom wrote:Nikad Kamelot!!!
:fu3: :fu3: :fu3:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: KAMELOT

Post by MetalFunk » 19 Jun 2009, 12:17

Shivering_shadE wrote:
ChildOfBodom wrote:Nikad Kamelot!!!
:fu3: :fu3: :fu3:
hahahahahhaha xD
e COB, nemoj da ken*** o drugoj muzici, ako volis bodome pogledaj alexija, bio ozenjen debelom zenom..... :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: KAMELOT

Post by MetalFunk » 20 Jun 2009, 00:44

MetalFunk wrote:
Shivering_shadE wrote:
ChildOfBodom wrote:Nikad Kamelot!!!
:fu3: :fu3: :fu3:
hahahahahhaha xD
e COB, nemoj da ken*** o drugoj muzici, ako volis bodome pogledaj alexija, bio ozenjen debelom zenom..... :mrgreen: :mrgreen:
mislio sam samo da kazem da ne treba da sudi o drugoj muzici, iako je mozda nevoli....i ja volim COBHC :mrgreen:

Etno&Rok
Posts: 4
Joined: 28 Jan 2009, 10:57
Location: u svom rodnom gradu :p

Re: KAMELOT

Post by Etno&Rok » 03 Sep 2009, 15:50

Jackson wrote:Moj omiljeni bend - Kamelot - polubogovi :) Volim ih otkako sam prvi put cuo stvar Center of the Universe, nabavio celu diskografiju i mogu slobodno reci da nemaju nijednu losu pesmu! A od kako sam bio na njihovom koncertu u SKCu, potpuno sam opcinjen njihovom muzikom! Prelepe kompozicije, (bez klasicnih progmetal 26ominutnih solo izdrkavanja)

Ima li jos njihovih ljubitelja? Koje njihove pesme ili albume najvise volite? Imate li nekih korisnih informacija u vezi benda? Ako imate - postujte
Nisi pomenuo fantastičnog pjevača :bow: :bow: :bow: Za pjesme ne mogu da se odlučim, ali omiljeni albumi su mi Karma i The Black Halo :metal:

User avatar
in_zion
Posts: 49
Joined: 23 Jul 2013, 14:31
Location: Valjevo

Re: KAMELOT

Post by in_zion » 23 Jul 2013, 15:34

Kamelot = shit :bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest