Slušate Li Rammstein?

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Pentatonic
Posts: 239
Joined: 13 Oct 2009, 03:54
Location: Beograd

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Pentatonic » 01 Oct 2011, 22:03

Image

uRk[3]
Posts: 66
Joined: 14 May 2009, 15:06

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by uRk[3] » 05 Oct 2011, 01:09

Pentatonic wrote:Image
LUL :D

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Kristiko » 11 Nov 2011, 12:25

Nova pesma "Mein Land":

http://vimeo.com/31836365

jazzmaster
Posts: 3
Joined: 28 Apr 2011, 03:34

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by jazzmaster » 16 Nov 2011, 23:10

potpuno se slazem sa nekim komentarom gore da su pokrali Laibach :mrgreen: znaci ono ja prezirem rammstein zato sto nisu uopste originalan band i svode se na neke vec vidjene gluposti tako da ono FUCK THE RAMMSTEIN SLOVENCI ZAUVJEK !! :!:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Void » 17 Nov 2011, 00:54

kontam da su istrošili apsolutno sve kreativne zalihe koje su ikada imali i sad tako bezze recikliraju nečije tuđe fore...jbg, moralo je da se desi jednog dana...

Ali kad god neko pusti SONNE, uvek ovaj rad :metal2: :metal2: :metal2: :metal2: :metal2: ....ta mast od rifa nikad neće ostariti.

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Cortex » 17 Nov 2011, 13:04

Nova pesma ima dobar riff, ali dobar je zbog mega nabudzhenog zvuka, chuli smo to vec, no bzvz je prichati o oiginalnosti benda koji nema apsolutno nikakav smisao. Ne vidim ama nikakvu konceptualnu razliku izmedju njih i Britney Spears, Lady Gage, Justin imberlake-a i ostalih govanaca. Samo jadni izdrkani proizvodi bez i najmanje trunke emocije, koji su sramota za muziku uopshte, od samog nastanka njihovih numera postoji jasno zacrtan cilj, odredishte koje oni vide i krecu se ka njemu, nasuprot prave umetnosti koja nastaje bez i najmanje namere il plana na umu.

Jebesh Rammstein. Rammstein je posao, izuzetno dobro isplativ i zapazhen posao, ali ipak posao najcrnji i najbesmisleniji koji povremeno samo dobija odlike okej ali prezhvakane fore.
Jeste, imaju oni publiku, njihovi koncerti su mega poseceni i sl, chak bih i ja ishao, chisto da chujem tolku mast iz tih Dersuovih Mesa na milion decibela i milion riba koje se tripuju da znaju shta je rock n roll, ali brate..brate shala mora prestati jednog momenta, jednostavno nije zabavno all the time pretvarati se da taj bend ima ikakav smisao makar i na dan kad sam najtolerantniji i inspirisaniji nego danas.

Eto, jednom godishnje moram da odradim taj rant prema njima izvinite me fanovi :mrgreen: :ziveli:

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by sl0e » 17 Nov 2011, 13:45

Vise sam se obradovao ovom tvom postu nego pecenju koje sam juce imao za rucak :D

:bow: :ziveli:

User avatar
Cakana
Posts: 104
Joined: 01 Aug 2011, 16:45

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Cakana » 08 Dec 2011, 19:56

Amour, amour, amour.

Aca sLukac
Posts: 32
Joined: 17 Nov 2011, 17:23

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Aca sLukac » 08 Dec 2011, 22:09

cakana el si ti roker?

User avatar
Cakana
Posts: 104
Joined: 01 Aug 2011, 16:45

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Cakana » 08 Dec 2011, 22:20

Ja sam metalik.

Aca sLukac
Posts: 32
Joined: 17 Nov 2011, 17:23

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Aca sLukac » 08 Dec 2011, 22:25

a sta mislis o narodnjacima?

User avatar
Cakana
Posts: 104
Joined: 01 Aug 2011, 16:45

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Cakana » 08 Dec 2011, 22:30

Nista.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Duane » 09 Dec 2011, 01:20

hahaahhahahahahahahahhahaha sad sam sebe nasmejao, majke mi

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by Duane » 09 Dec 2011, 01:22

Cortex wrote:Nova pesma ima dobar riff, ali dobar je zbog mega nabudzhenog zvuka, chuli smo to vec, no bzvz je prichati o oiginalnosti benda koji nema apsolutno nikakav smisao. Ne vidim ama nikakvu konceptualnu razliku izmedju njih i Britney Spears, Lady Gage, Justin imberlake-a i ostalih govanaca. Samo jadni izdrkani proizvodi bez i najmanje trunke emocije, koji su sramota za muziku uopshte, od samog nastanka njihovih numera postoji jasno zacrtan cilj, odredishte koje oni vide i krecu se ka njemu, nasuprot prave umetnosti koja nastaje bez i najmanje namere il plana na umu.

Jebesh Rammstein. Rammstein je posao, izuzetno dobro isplativ i zapazhen posao, ali ipak posao najcrnji i najbesmisleniji koji povremeno samo dobija odlike okej ali prezhvakane fore.
Jeste, imaju oni publiku, njihovi koncerti su mega poseceni i sl, chak bih i ja ishao, chisto da chujem tolku mast iz tih Dersuovih Mesa na milion decibela i milion riba koje se tripuju da znaju shta je rock n roll, ali brate..brate shala mora prestati jednog momenta, jednostavno nije zabavno all the time pretvarati se da taj bend ima ikakav smisao makar i na dan kad sam najtolerantniji i inspirisaniji nego danas.

Eto, jednom godishnje moram da odradim taj rant prema njima izvinite me fanovi :mrgreen: :ziveli:
change the channel dude, dont go to a gig... its easy as that

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Slušate Li Rammstein?

Post by nemanjavelimirovic » 09 Dec 2011, 02:22

Kristiko wrote:Nova pesma "Mein Land":

http://vimeo.com/31836365
Okej i spot i pesma, realno. Mada ne znam shto kritikuju taj deo Americkog lifestyle-a. Generalno nemam nishta protiv surfa i lepih devojaka niti zurki na plazama i voleo bih da je to sastavni deo provoda bilo gde ne samo u AmeriGi.. Dobro mozda jeste to metafora za neshto drugo , znam i za shta, ali mislim da nije adekvatno niti inovativno... Vishe mi smetaju naprimer po pitanju Nemackog jezika, ali da imaju svoj fazon, imaju i ne odustaju od istog a to je samo za postovanje. :) :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest