Dream Theater

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
nemanja_cs
Posts: 245
Joined: 04 Feb 2009, 14:38
Contact:

Re: Dream Theater

Post by nemanja_cs » 03 May 2011, 21:36

a moze i tako :D

ahhaha ma nee sve je kul, pola shes bilo covece, rasprdeo sam se pred spavanje ^^

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Dream Theater

Post by Cortex » 06 May 2011, 22:24


User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 06 May 2011, 22:50

hahaha :XD:

baš me zanima da li će i u "Dimljenim Burgerima" svirati one ogromne bubnjOve? Ako i bude, sigurno će morati kompletne da ih okreči u gothic crno i da nabije jednu neprcanu krmaču na kolac ispred njih, čisto zbog OPĆEG DOJMA i sticanja tr00-NEKRO-KVLT reputacije. :metal:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Dream Theater

Post by Dersu Uzala » 06 May 2011, 23:55

Cortex wrote:http://www.atlmetal.com/blog/mike-portn ... mu-borgir/

Dersu shta imash da kazhesh?
Pricalo se o tome okolo vec neko vreme po internetima. Strasno sta apstinencija od alkohola ucini od coveka. :grummel_2:

Meni su oni davno postali smaraci, ali tako to ide, svaki moj omiljeni bend prolupa pre ili kasnije. Pravio sam neke statistike u glavi ranije i dosao do zakljucka (po meni) da svaki carski bend ima prosecan rok trajanja izmedju 6 i 7 godina. Bilo da su Beatlesi, Queen, Genesis, Yes, Kiss, Rush, Queensryche, Dream Theater, tallica, Megadeth ali i ABBA i Boney M, et al. Ispade da su Bitlsi jedino skapirali to. Kad su komandovali razlaz posle 7 godina (ne racunam tu pocetne skolske momente, poznanstva iz detinjstva, vec samo profi deo karijere) nikad se vise nisu sastavili. Isprazne se ljudi, zasite jedni drugih, ne inspirisu vise jedni druge, ispale sve sto su imali da kazu na 3-4 albuma mozda 5-6 i to je to, sudija svira kraj i razlaz.

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Dream Theater

Post by Tenji » 07 May 2011, 00:03

Kakav je to pajser od coveka. Valjda ga nesto privlaci da svira sa muskarcima koji se sminkaju... :mrgreen:

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Dream Theater

Post by Uncle Moe » 07 May 2011, 17:03

Haha, ovo je smejurija u koju mi je tesko da poverujem. Pitam se hoce li ovaj cirkus trajati vise od godinu dana.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 07 May 2011, 17:48

trebaće mu godinu dana samo da smisli svoj epik corpspejnt.

Milos87design
Posts: 78
Joined: 05 Mar 2009, 22:28

Re: Dream Theater

Post by Milos87design » 19 May 2011, 00:20

Sta mu je ovo trebalo... Kao da se sada hvata za slamku, prica kako radi gomilu projekata i sl. a ustvari bi pojeo' g**** da se vrati u DT. Mozda je ova promena i dobra... Iskreno meni se najvise dopao Marko i V.Donati, ali JP i JR su isuvise veliki streberi da bi prihvatili nekog improvizatora. U svakom slucaju jedva cekam da cujem novi album posto su mi jedan od omiljenih bendova... i vidim prve snimke sa koncerta sa novim bubnjarem...

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Dream Theater

Post by Kristiko » 19 May 2011, 11:57

Ali Dimmu Borgir, ne verujem! :D Ček', daj da ga zovem da ga bukiram za svoj bend, kako je krenuo, biću i ja srećne ruke dogodine. :)

User avatar
tomarnr
Posts: 76
Joined: 12 Aug 2010, 01:19
Location: Beograd

Re: Dream Theater

Post by tomarnr » 20 May 2011, 17:57

Ne znam sto se lozite toliko, covek je na turneji sa Nilom Morsom; a uostalom da je tacna informacija pisala bi na njegovom sajtu, forumu posto voli da rastrubi sve sto radi :D a i na sajtu Dimu-a, nije on neki ortak iz kraja koji ce eto da odsvira sa njima par koncerata ili sta vec, ipak je covek dovoljno poznat da bi to tek tako proslo.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Dream Theater

Post by Duane » 21 May 2011, 13:03

Smarači :bambi:

:mrgreen:


probo sam pre neki dan da ih slušam, užasno su dosadni... a i jako mi loše zvuče, pogotovo džitra.. previše linearne sintetike...

RadoslavZ
Posts: 136
Joined: 20 Sep 2008, 15:42
Location: Nis

Re: Dream Theater

Post by RadoslavZ » 21 May 2011, 13:29

previše linearne sintetike...
Nemaju socijalnu inteligenciju, a Jordan Rudess je kostobolja sa glavom pitona :bambi:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Dream Theater

Post by Duane » 21 May 2011, 16:08

RadoslavZ wrote:
previše linearne sintetike...
Nemaju socijalnu inteligenciju, a Jordan Rudess je kostobolja sa glavom pitona :bambi:
nisam to rekao i mislim da je krajnje razumljivo to što sam rekao... ili to nije "objektivno mišljenje" i oni su trilijon puta bolji muzicari od mene ?

šta treba svi da im dućkamo ***** i dižemo u nebo?

in what kind of pussy virtual world are we living today?

RadoslavZ
Posts: 136
Joined: 20 Sep 2008, 15:42
Location: Nis

Re: Dream Theater

Post by RadoslavZ » 21 May 2011, 16:50

Duane wrote:
RadoslavZ wrote:
previše linearne sintetike...
Nemaju socijalnu inteligenciju, a Jordan Rudess je kostobolja sa glavom pitona :bambi:
nisam to rekao i mislim da je krajnje razumljivo to što sam rekao... ili to nije "objektivno mišljenje" i oni su trilijon puta bolji muzicari od mene ?

šta treba svi da im dućkamo ***** i dižemo u nebo?

in what kind of pussy virtual world are we living today?
Ne moze nikako da bude objektivno, jer ne vezbas dvanaest sati dnevno i nisi zavrsio Berklee. Pitaj Dersua, ako mi ne verujes.

User avatar
andrej]
Posts: 1100
Joined: 14 Jul 2008, 15:06
Location: bg/pg
Contact:

Re: Dream Theater

Post by andrej] » 21 May 2011, 17:26

hmm, moj najbolji drugar ih je voleo negde do po srednje, dok ga nisam edukovao malo. tad sam skontao par stvari, pustao mi ih je stalno. onaj bubnjar se potpuno izdrkuje u svakom trenutku i licno poznajem ljude koji bolje i efektnije zvuce na bubnju od njega. petruci ima jedan od najruznijih gitarskih tonova u istoriji (na albumima). a onaj klavijaturista je posebna prica - besmisao doveden do krajnjih granica moguceg. jos kad dodamo pretencioznost koju oni unose svojim temama (neke tamo borbe sa demonima i slicna jeftina simbolika - ako sam na nesto alergican u zivotu, to je jeftina simbolika, povraca mi se od nje), UH! no, eto, dobri su muzicari. poznajem potencijalno bolje muzicare od njih (saba sekulovic, zapamtite to ime).

ja stvarno nemam predrasude (i mogu slusati nesto i progresive i metala, postujem kvalitet), al su oni stvarno losi.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest