Godsmack

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Godsmack

Post by faks » 20 Dec 2010, 12:35

lutko.. gde zivis ti ? :cao:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 20 Dec 2010, 21:25

Pixie wrote:Ne mogu da verujem da postoji jos ljudi koji slusaju Godsmack :D Moj omiljeni bend, I stand alone je prva pesma koju sam cula. Jedva sam docekala da izadje novi album, super je.
[youtube]cTINlm2fxEk&feature=related[/youtube]
jedna od boljih stvari po meni, ne mogu da prestanem da slusam ovaj koncert. :)
Ceo The Other Side album je extra... :bow:

User avatar
Pixie
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2010, 12:08

Re: Godsmack

Post by Pixie » 21 Dec 2010, 10:13

faks wrote:lutko.. gde zivis ti ? :cao:
Kome god da sam pomenula Godsmack, ljudi me gledaju bledo, ne znaju za njih. Osim mog druga, koji ih slusa. Tako da je osvezenje da ima jos ljudi koji ih slusaju :D

User avatar
Pixie
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2010, 12:08

Re: Godsmack

Post by Pixie » 21 Dec 2010, 10:15

doyle777 wrote:
Pixie wrote:Ne mogu da verujem da postoji jos ljudi koji slusaju Godsmack :D Moj omiljeni bend, I stand alone je prva pesma koju sam cula. Jedva sam docekala da izadje novi album, super je.
[youtube]cTINlm2fxEk&feature=related[/youtube]
jedna od boljih stvari po meni, ne mogu da prestanem da slusam ovaj koncert. :)
Ceo The Other Side album je extra... :bow:
Ja ne mogu da izdvojim jednu njihovu pesmu, da kazem da mi se nije dopala. :) Svi albumi su im super...

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 22 Dec 2010, 21:59

Pixie wrote:
doyle777 wrote:
Pixie wrote:Ne mogu da verujem da postoji jos ljudi koji slusaju Godsmack :D Moj omiljeni bend, I stand alone je prva pesma koju sam cula. Jedva sam docekala da izadje novi album, super je.
[youtube]cTINlm2fxEk&feature=related[/youtube]
jedna od boljih stvari po meni, ne mogu da prestanem da slusam ovaj koncert. :)
Ceo The Other Side album je extra... :bow:
Ja ne mogu da izdvojim jednu njihovu pesmu, da kazem da mi se nije dopala. :) Svi albumi su im super...
Slazem se, ali sam pomenuo taj album zato sto si pomenula Touche. :D
Inace, kao sto sam napisao ranije, jedan od mojih omiljenih bendova uz Tool, MegadetH, KoRn i Pry (sad se pvecao spisak, pre su bili samo MegadetH i KoRn :mrgreen: ).

User avatar
Pixie
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2010, 12:08

Re: Godsmack

Post by Pixie » 23 Dec 2010, 13:31

Za sada mi je Godsmack definitivno omiljeni bend, i u stanju sam samo njih da slusam :D Totalni zavisnik :D Ne znam, jel si cuo da Sully ima solo album? Totalno je drugacije od Godsmacka, ali je stvarno dobar. :)

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 23 Dec 2010, 15:19

Pixie wrote:Za sada mi je Godsmack definitivno omiljeni bend, i u stanju sam samo njih da slusam :D Totalni zavisnik :D Ne znam, jel si cuo da Sully ima solo album? Totalno je drugacije od Godsmacka, ali je stvarno dobar. :)
Cuo, odslusao... Neke pesme :) . Podseca malo na Dead Can Dance.
Pa Sully mi je bio pevacki idol do pre neki dan. Imao sam i ja tu fazu sa Godsmackom, ali onda sam uleteo u Tool, A Perfect Circle, Pry, Mudvayne, Deftones fazu :D , i eto, sad mi je idol pevac koga sam oduvek smatrao za najboljeg pevaca sve-opste metal scene, ali nikad nisam video nesto na sta bih mogao da se ugledam (a sada sam ipak to nesto pronasao), Maynard James Keenan. :)

User avatar
Pixie
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2010, 12:08

Re: Godsmack

Post by Pixie » 23 Dec 2010, 15:41

doyle777 wrote:
Pixie wrote:Za sada mi je Godsmack definitivno omiljeni bend, i u stanju sam samo njih da slusam :D Totalni zavisnik :D Ne znam, jel si cuo da Sully ima solo album? Totalno je drugacije od Godsmacka, ali je stvarno dobar. :)
Cuo, odslusao... Neke pesme :) . Podseca malo na Dead Can Dance.
Pa Sully mi je bio pevacki idol do pre neki dan. Imao sam i ja tu fazu sa Godsmackom, ali onda sam uleteo u Tool, A Perfect Circle, Pry, Mudvayne, Deftones fazu :D , i eto, sad mi je idol pevac koga sam oduvek smatrao za najboljeg pevaca sve-opste metal scene, ali nikad nisam video nesto na sta bih mogao da se ugledam (a sada sam ipak to nesto pronasao), Maynard James Keenan. :)
Sully je izjavio da je pod velkim uticajem njihove muzike odavno, i da je njihov veliki fan. Pa verovatno zato i podseca :D Meni je def. vreme da nastavim da istrazujem nove bendove... :D

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 23 Dec 2010, 17:23

Pixie wrote:
doyle777 wrote:
Pixie wrote:Za sada mi je Godsmack definitivno omiljeni bend, i u stanju sam samo njih da slusam :D Totalni zavisnik :D Ne znam, jel si cuo da Sully ima solo album? Totalno je drugacije od Godsmacka, ali je stvarno dobar. :)
Cuo, odslusao... Neke pesme :) . Podseca malo na Dead Can Dance.
Pa Sully mi je bio pevacki idol do pre neki dan. Imao sam i ja tu fazu sa Godsmackom, ali onda sam uleteo u Tool, A Perfect Circle, Pry, Mudvayne, Deftones fazu :D , i eto, sad mi je idol pevac koga sam oduvek smatrao za najboljeg pevaca sve-opste metal scene, ali nikad nisam video nesto na sta bih mogao da se ugledam (a sada sam ipak to nesto pronasao), Maynard James Keenan. :)
Sully je izjavio da je pod velkim uticajem njihove muzike odavno, i da je njihov veliki fan. Pa verovatno zato i podseca :D Meni je def. vreme da nastavim da istrazujem nove bendove... :D
Pa da, znam to... :)
Moje preporuka za "nove" bendove (ukoliko neki znas samo ga preskoci :mrgreen: ): Tool, A Perfect Circle, Pry, Puscifer, Mudvayne, Damageplan (druga Pantera :metal: ), Hellyeah (nesto kao 3. Pantera :) ), Deftones, Inner Surge, Pelikan, Alice In Chains, Pearl Jam...

User avatar
Pixie
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2010, 12:08

Re: Godsmack

Post by Pixie » 23 Dec 2010, 22:09

Hvala za preporuke :D Pocecu da preslusavam :D

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 28 Mar 2012, 00:30

Godsmack dolazi u komšiluk na leto, konkretno Bugarska i Rumunija su najbliže, a ni Austrija nije daleko. Ufff, parice parice. :)

28.jun - Beč
30.jun - Bukurešt
7.jul - Sofija

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Godsmack

Post by Solomon » 28 Mar 2012, 00:57

25,6€ su karte ovdje

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Godsmack

Post by doyle777 » 28 Mar 2012, 01:08

JeVtino, bogme, samo... Pasoš (koji nemam), troškovi puta, prenoćište i karta, dodje mu mnogo za studenta. :?
Jedino ako dobijem na lutriji. :mrgreen:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Godsmack

Post by Void » 28 Mar 2012, 01:46

možeš i da muneš neki ceger....svi znaju da je to najpopularniji alternativni vid dolaženja do para.

Lone Wolf
Posts: 6
Joined: 13 Feb 2012, 18:46
Location: Beograd/Kruševac

Re: Godsmack

Post by Lone Wolf » 02 Apr 2012, 09:55

Godsmack je po meni ubedljivo jedan od najboljih bendova ikada! Ljudi rasturaju! I Oracle je zakon, nema pesme na tom albumu koja mi se nije dopala.

A što se tiče Sully-evog solo albuma, jeste potpuno drugačiji (što je i sam lepo rekao pre izlaska), ali je i on vrhunski. Taj album sam samo jednom odslušao, izležavajući se na krevetu zatovernih očiju... Fucking amazing... Već godinu dana čekam odličan trenutak da ponovim taj doživljaj, ne želim onako površno da slušam to :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest