Linkin park u Srbiji

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Fafarona
Posts: 13
Joined: 13 Oct 2010, 12:11

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Fafarona » 18 Oct 2010, 18:51

cccira wrote:
fiti93 wrote:Pa ono, LP je u tom nekom slicnom fazonu, samo sto imaju malo zajebanije spotove. :)
Jes vala... Nesto kao moderni Iron Maiden
rap punk= moderni Iron Maiden?


Ne.


User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Linkin park u Srbiji

Post by L4t3r4lu5 » 10 Oct 2012, 21:42

Linkin Park me smara... ništa više protiv njih, mada me generalno nerviraju ovi likovi koje znam što ih slušaju pa eto.
Stalker wrote:Takodje znam da su radili cover pesmu jednog od mojih omiljenih bendova, Mudvayne-a pod imenom "cradle", i da su pesmu svirali zapravo 2x sporije, pa su na masteringu 2x ubrzali i naknadno snimili vokal. No dobro, ne moze svako da skine basistu i bubnjara Mudvayne-a.
Može li ovo negde da se počuje/pogleda, živo me zanima na šta liči.x]

I da, nije mi naročito drago što su sad u Maju u BG-u ili kad već. al' ono, bolje oni nego neki veći izdajnici. :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Stalker » 11 Oct 2012, 01:23

одавно је то било, али изгуглај на јутјубу, мислим да има тамо

Children Of Paradise
Posts: 72
Joined: 13 Oct 2012, 20:20

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Children Of Paradise » 20 Oct 2012, 12:17

lostmozd wrote:Ne mislim nista.Tj ne znam,slusao sam ih nesto u periodu od 10-15 godine,i onda su mi se oni cinili veoma dobrim,bas su prasili,wow to je bilo nesto novo,pored onog Korna,PODa koji su u to vreme bili isto simpaticni.Jbg,dete,tek dobio kablovsku, prebacio na Vivu+ i "prosvetlio se".Al ono,kako je vreme prolazilo,ja sam malo muzicki "sazrevao" da bi dosao u stadijus da shvatim LP malo prevazidjeno.Sve je to dobro,bum tras! crawling in my skin! Al mi je sad potrebno nesto mnogo vise od toga.Nesto ozbiljnije.Da ne pominjem cinjenicu da me je rep toliko smorio da bi mikea shinodea jurio sa makazama po ulici.Ok,nemam nekih vecih problema sa time sto ih slusaju samo tzv pasivni MTV slusaoci,neka i treba neko,realno neko mora da slusa-inace bi grupa odavno nestala.Ne mrzim ih,cak sto vise imam postovanja,trude se i povremeno kad naletim na tvu na neku njihovu stariju pesmu ostavim,preslusam,cisto da se podsetim,ali moj mp3 ih nece videti u narednih 60 godina.Ako se ikad reinkarniram verovatno bi ih slusao opet.Naravno,dok ponovo ne odrastem i batalim sve to.Hvala,ali ne hvala,na sledecoj izlazim!
hehehe to je to batice :) potpuno isto misljenje imam sa sve KORNom i POD... najjace je to sto su se ljudi ubacili u ozbiljnu kritiku benda koji se slusa sa 15 godina.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest