Linkin park u Srbiji

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Shivering_shadE » 13 May 2008, 15:34

kakav bre linkin prak... americka money making mashina... ko to slusha je ili debil... ili ima 14 godina.. pa mu je oprosteno...

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Funkomat » 13 May 2008, 15:43

Shivering_shadE wrote:kakav bre linkin prak... americka money making mashina... ko to slusha je ili debil... ili ima 14 godina.. pa mu je oprosteno...

Nisu svi koji ne slusaju ono sto ti debili.
Ni ja ni najmanje ne volim linkin park ali ako ih neko voli ko si ti (ili ja) da im kazemo da su debili zbog toga...

ps: ovo se ne odnosi na narodnjake.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Critical » 13 May 2008, 16:06

Shivering_shadE wrote:kakav bre linkin prak... americka money making mashina... ko to slusha je ili debil... ili ima 14 godina.. pa mu je oprosteno...
Brate smanji malo vredjanje i procitaj pravilnik :) (koliko sam kuznuo vec ti je admin dao "cestitku" )

User avatar
BIZARRO
Posts: 59
Joined: 14 May 2008, 21:36
Location: Srbija,Nis,DurlanCity

Re: Linkin park u Srbiji

Post by BIZARRO » 15 May 2008, 17:12

LinkinPark je bila dobra grupa za vreme Hybrid Theory i Meteora albuma ali....

SADA SU P***E PRODANE !!!! :grummel_2:

User avatar
Highlander
Posts: 59
Joined: 06 Feb 2008, 00:27
Location: Mooncrater
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Highlander » 28 May 2008, 15:55

Vidim, sve same argumentovane tvrdnje da je LP junk... :grummel_2:

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Kole man » 29 Mar 2009, 16:39

Slusao sam ih u osnovnoj 5,6,7 razred :oops: vise ne ali idalje su ok po meni

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Linkin park u Srbiji

Post by cccira » 29 Mar 2009, 16:55

Ja sam slusao to kad sam bio malji i bila je to sasvim fina muzika koliko se sjecam

User avatar
Шмајсер
Хинт-Лорд
Posts: 1055
Joined: 17 Feb 2008, 22:03
Location: Мош пит

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Шмајсер » 29 Mar 2009, 17:09

али врабац де га стави у метал...
ти то намерно знам...
:grummel_2:
:wink:

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Wolf » 29 Mar 2009, 23:39

Sta ja znam... nije da ih obozavam, ali nemam nista protiv njih. Kao sto su neki vec rekli Meteora i Hybrid Theory su dobri albumi, ali poslednji (koji sam ja cuo), tj Minutes to Midnight je disaster. Ni jedna pesma sa tog albuma nije ni blizu albumima Meteora i Hybrid Theory.
Over and out! xD

User avatar
ac10
Posts: 669
Joined: 29 May 2008, 23:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by ac10 » 30 Mar 2009, 00:01

ovde treci put cujem za njih ali bukvalno... :mrgreen:

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Linkin park u Srbiji

Post by AllHopeIsGone » 02 Apr 2009, 18:34

Jedan od najboljja pop-rock benda na planete Zemlju. Ceo zivot slusam kako je LP njesra. A nisam do sada nikog upoznao a da mu se ne svidja bar jedna pesma od LP-a. Tu racunam i one koji to nece da priznaju, vecina..al' svako se kad-tad izleti.

Hybryd Theory..odlican prvenac, kao nu-metal i to. Favoriti With You i ona zadnja Pushing Me Away :lol:

Meteora..najbolji album..Lying From You, Hit the Floor..odlicne i From The Inside, Numb :bow:

Ovaj zadnji..prva polovina, 6 pesmica su sjajne, scream-growl u Given Up je an to lo gij ski!!!..ostatak album cool je :) Produkcija je poprilicno prirodnija nego ranije, mada ranije i nije trebala da bude prirodna u opste :D

"Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine, mogu samo da nas mrze oni sto nas ne voleeeeeee!!!" 8)

User avatar
Derrick
MF veteran
Posts: 1118
Joined: 05 Mar 2007, 18:18
Location: Beograd

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Derrick » 02 Apr 2009, 20:01

Ja na playlist-i imam 2 njihove pesme koje sviram - Breaking The Habbit i One Step Closer. I pored toga, ne smatram nešto posebno interesantnim ni te pesme, ni njihovu muziku, uopšte. U svakom slučaju mi ne smetaju, kao, recimo, neki turbo-folk ili neki ekstremni metal.

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Kristiko » 08 Oct 2009, 22:27



Nova stvar, uradjena za soundtrack filma "Transformers: Revenge of the Fallen". :)

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Linkin park u Srbiji

Post by Stalker » 19 Nov 2009, 14:37

generalno, ne volim linkin park.
verovatno zbog cinjenice sto su napravili neki uspeh u mainstreamu, pa sad koje god *ranje da bace u masu, ona ce to sa odusevljenjem progutati. nisu konstantni. ne prave nista kreativno, novo, nit' eksperimentisu.
Iako ih ne volim, imam par pesmica od njih koje mogu usput da cujem, to su one valjda starije (numb, faint i jos poneka). sto se zanra tice, ja bih njima dao nu/pop/rock.
oni u mom zivotu imaju istu ulogu k'o evanescence: mogu nekad da mi prijaju kad ocu da malo izadjem iz svoje koze, ali ih ne slusam.
sto se muzikanstva tice, nema se sta puno reci, poznato mi je sve za onaj aranzman za one 3 pesme. To se moze gledati iz dva ugla: uspeli su da zajebu ljude ali u isto vreme su dokazali da nisu kreativan bend (sto potvrdjuju novijim pesmama). Takodje znam da su radili cover pesmu jednog od mojih omiljenih bendova, Mudvayne-a pod imenom "cradle", i da su pesmu svirali zapravo 2x sporije, pa su na masteringu 2x ubrzali i naknadno snimili vokal. No dobro, ne moze svako da skine basistu i bubnjara Mudvayne-a.
Kristiko wrote:Nova stvar, uradjena za soundtrack filma "Transformers: Revenge of the Fallen". :)
kakav film, takva i muzika :)
ultimativna baljezgarija u potpisu michael bay-a

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Linkin park u Srbiji

Post by AllHopeIsGone » 20 Nov 2009, 19:06

Stalker wrote:Takodje znam da su radili cover pesmu jednog od mojih omiljenih bendova, Mudvayne-a pod imenom "cradle", i da su pesmu svirali zapravo 2x sporije, pa su na masteringu 2x ubrzali i naknadno snimili vokal. No dobro, ne moze svako da skine basistu i bubnjara Mudvayne-a.
aj ne budali

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest