Najbolji NEPOZNATI bendovi

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
Index
Posts: 32
Joined: 28 Aug 2012, 09:05

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Index » 31 Aug 2012, 21:52

Šta god, I quit. :cao:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Void » 31 Aug 2012, 22:36

што си на крај срца, зато што су те изнапушавали јер си рекао да су Конкрит Сан дојаја? То је обред иницијације који мора да прође сваки лик који несмотрено назове један војвођански бенд бољим од једног београдског бенда. Сви знају да јудеомасони вребају и врбују својим геј лобијем и то раде управо овако, само што си их ухватио за време "оних дана" па су нервозни јебига.
Невер гив ап, алвејз стик ит ту д мен!


ет Сталкер, хахахахаха јооооооооооој мојне да се додајемо по фејзовима, то користим само због факса и сличних глупости, боље да се додајемо пивом у кафани....рецимо :mrgreen:

User avatar
O.o
Posts: 284
Joined: 29 Apr 2009, 12:27
Location: Beograd (Kotez)
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by O.o » 31 Aug 2012, 23:28

Nedalm wrote:^ coece ovo je odlicno! ima neki witch / dinosaur jr pomijesan sa koznacim feel, bas to mi je trebalo, mislim da sam navucen
konacno sam iskopao diskografiju! sad mogu da odslusam i ostatak ^^ ako ti treba, samo reci :)

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by doyle777 » 31 Aug 2012, 23:56

Void wrote:што си на крај срца, зато што су те изнапушавали јер си рекао да су Конкрит Сан дојаја? То је обред иницијације који мора да прође сваки лик који несмотрено назове један војвођански бенд бољим од једног београдског бенда. Сви знају да јудеомасони вребају и врбују својим геј лобијем и то раде управо овако, само што си их ухватио за време "оних дана" па су нервозни јебига.
Невер гив ап, алвејз стик ит ту д мен!
:1:
И само да се зна, ја се слажем да су Конкрит Сан до јаја и да су тренутно један од јачих српских бендова.
И заебите те форе војвођански и београдски бендови, говно од бенда је говно (и супротно), ако нас деле ови политичари не значи да се морамо делити између себе. Фак д Чеда фак д Чанак, дај ми један прокувани чварак. :bambi:
Српска сцена тугедр. :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 01 Sep 2012, 01:44

Па наравно да има разлике кад у бегеу има 1/3 популације Сербије. Разлика је голема (лизарђфејс). Не одустај тебрела, па ако мене немош да поднесеш, како ћеш тек са Двејнаром да се носиш, а Дубравца да не спомињем!


еврибади ин тугедррр
хепи хепи вединг деј
у вјечности скупа сте
хепи хепи вединг деј
ви имате вандрфул веј

етВојд: Плусјеан за медовачу у Буковском

User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by L4t3r4lu5 » 02 Sep 2012, 22:34

K-k-k kombo brejker!
Ontopik: Daleko da su najbolji, ali reklo bi se nepoznati (nisam im našao traga na forumu) Y.O.X (felou Valjevci :metal:)

Iskreno meni nisu nešto, al' ovde ih baš gotive. Neki deathcore kol'ko kapiram, overite.

Malo poznatiji al' meni skroz do jaja: Ira (Isto iz Va)
Jbg nisu baš metal, al' gre'ota da ih ne šljaknem kad sam već tu :cao:

Nji'ov post na forumu: viewtopic.php?f=39&t=10398
:ziveli:

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Randy » 06 Sep 2012, 16:11

:hodža-mjetal:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Void » 06 Sep 2012, 21:58

не знам да ли је неко слушао сарајевски Сајлент Кингдом? Они су "измислили" и сврстали се у нови правац, тако звани "севдах блек метал"

веома интересантан бенд, поседујем један албум њихов, има и више него интересантне музике и ако се не варам, албум је концептуалан, вреди чути. Мрзи ме да кажим линк, ко оће нек ЈуТјубује :)

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 06 Sep 2012, 22:16

skidam album. al meni je vrhunac bleka novi Abigail Williams (Becoming). poslušaj ga, genijalna stvar! nikad nisam čuo tako jebački blek metal

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Void » 07 Sep 2012, 01:19

хаха, јео маму не лежи ми нешто тај блек што сам старији. Ае ако ти кажеш да је дојаја, скинућу, па нек имам, а кад ме жеља мине и крејон позове, онда ћу да пустим и уживам ваљда :)


Ћићмила ми јутрос на чету проследила "Џирафс? Џирафс!" бенд, ликови јебу кеве, музика ми се невиђено свиђа, оно, утерани ритмови, слојевита музика, смешни и дугачки називи песама....све што треба лику који се ложи на Мешугу :mrgreen:



ео ко се примио на мој једнореченични ривју бенда, нек послуша :)




П.С. ево и Сајлент Кингдом, ето, моро сам да поставим, па ако се неком свиди, дојаја. Ја сам мало испао из блек фазона, тачније из метал фазона уопште, па не пратим шта се дешава, али ето ови источњачки трипови су ми предобри и мелодије су прелепе, па и та севдалинка традиционална на почетку даје неки чудан шмек, дефинитивно јединствен и мени је скроз добар фазон. Плус што су им текстови исто јако добри. Квалитет снимка је слабији мало, али неа везе.

[youtube]4OxE2bUmHdc&feature=related[/youtube]

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 07 Sep 2012, 02:05

Ја нисам имао представу да су Сајлент Кингдом наш бенд. Познато ми име однекле, можда зато што звучи као име неке игрице, али нисам имао представу да су одавде лол. Јако чудно звуче што је за мене тотално позитивно, нарочито кад се ради о блек металу. Иначе, Ебигејл није баш чист блек. Ако би их прецизније описивао, више бих рекао мелодик дум/пост черни метал. Један од личних метал фаворита године, поред Инкурсо-а од Спон оф Позешна и Колоса од Мећуге. Послушај ове три песме и све сам ти реко!
[youtube]nUNMdCWHtHQ&feature=relmfu[/youtube]
[youtube]iH_bdwCNpPQ&feature=relmfu[/youtube]
[youtube]jkeGMJ9DUJY&feature=relmfu[/youtube]

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by faks » 13 Oct 2012, 09:23


User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Randy » 18 Nov 2012, 23:20



User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Stalker » 18 Nov 2012, 23:33

БАНЕ

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Najbolji NEPOZNATI bendovi

Post by Randy » 19 Nov 2012, 08:38

:1:
Oba albuma izuvaju.
Zju

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest