Children of Bodom

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Mescalito
Posts: 19
Joined: 04 Oct 2009, 20:12

Re: Children of Bodom

Post by Mescalito » 13 Jan 2010, 20:28

Ako hocete melodic death i Zonaria je dobra,rame uz rame sa CoB-om

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 14 Jan 2010, 14:21

norther je strasno dobar mladi bend, njih svakako treba poslusati :)

DzOnI123
Posts: 210
Joined: 24 Apr 2009, 12:53
Location: Zemun

Re: Children of Bodom

Post by DzOnI123 » 22 Jan 2010, 22:15

:1: ... Mnogo su dobri XDDD :ziveli:

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Children of Bodom

Post by Shivering_shadE » 27 Mar 2010, 19:47

Ovako ja gledam stvari.... idealni su za metalce od 15 do 20 godina, svi koji ostanu nalozeni na CoB i uopste ovakav muzicki pravac posle 20. goidne mogu slobodno da se zapitaju da li su normalni... jedino sto moze da opravda bavljenje ovim muzickim pravcem je to da zivite od njega na neki nacin, u suprotnom si samo lozana^^
Last edited by Shivering_shadE on 27 Mar 2010, 19:56, edited 1 time in total.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 27 Mar 2010, 19:55

Shivering_shadE wrote:Ovako ja gledam stvari.... idealni su za metalce od 15 do 20 godina, svi koji ostanu nalozeni na CoB i uopste ovakav muzicki pravac mogu slobodno da se zapitaju da li su normalni... jedino sto mzoe da opravda bavljenje ovim muzickim pravcem je to da zivite od njega na neki nacin, u suprotnom si samo lozana^^
ne mora da znaci.
ali oke, postujem tvoje misljenje
:ziveli:

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Children of Bodom

Post by Shivering_shadE » 27 Mar 2010, 20:17

MetalFunk wrote:
Shivering_shadE wrote:Ovako ja gledam stvari.... idealni su za metalce od 15 do 20 godina, svi koji ostanu nalozeni na CoB i uopste ovakav muzicki pravac mogu slobodno da se zapitaju da li su normalni... jedino sto mzoe da opravda bavljenje ovim muzickim pravcem je to da zivite od njega na neki nacin, u suprotnom si samo lozana^^
ne mora da znaci.
ali oke, postujem tvoje misljenje
:ziveli:
sad sam tek skapirao da sam davno postovao na ovoj temi, ali ocigledno nisam promenio misljenje... samo sam ga suptilnije obrazlozio...

tacno je da ne mora da znaci, ali za manji procenat ljudi, ostatak se lako moze pronaci u ovome sto sam napisao...

User avatar
ChildOfBodom
Posts: 19
Joined: 12 Nov 2008, 18:58
Location: Bosna i Hercegovina- Republika Srpska

Re: Children of Bodom

Post by ChildOfBodom » 28 Mar 2010, 13:47

Shivering_shadE wrote:Ovako ja gledam stvari.... idealni su za metalce od 15 do 20 godina, svi koji ostanu nalozeni na CoB i uopste ovakav muzicki pravac posle 20. goidne mogu slobodno da se zapitaju da li su normalni... jedino sto moze da opravda bavljenje ovim muzickim pravcem je to da zivite od njega na neki nacin, u suprotnom si samo lozana^^
Alexi je stvarno od zanata i svi znaju šta rade, ali OK to je tvoje mišljenje.

Fafarona
Posts: 13
Joined: 13 Oct 2010, 12:11

Re: Children of Bodom

Post by Fafarona » 13 Oct 2010, 12:18

Pa dobri su , alexi je postao nafuran medju likovima iz banda, jeste da je lud al on je malo pokurcen, sto non stop sebe stavlja u scenu, gledajte spot in your face, snimaju gitaristu kako svira a alexi utrcava u kadar ko terorista, inace stare pesme su im bile ekstra ,sad je decko poceo da fura neki fazon , na koncertima se ispaljuje kada je pijan promasi zice itd... al ovako su im dobre pesme :P



Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest