Children of Bodom

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

User avatar
Zoe Sucette
Posts: 20
Joined: 21 Jul 2009, 02:37
Location: Tamo negde na juznom severu xD

Re: Children of Bodom

Post by Zoe Sucette » 23 Jul 2009, 23:41

Svidjaju mi se. Trenutno su mi omiljene pesme Bodom After Midnight, Northern Comfort i Children of Decadens :mrgreen:

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Children of Bodom

Post by ivan ipi » 20 Aug 2009, 10:25

meni se ne svidja onaj album novi gde je ova pesma ...ova bre....Blooddrunk ili nesto sl.. ali album "Are you dead yeat", razbili su! on mi se mnogo svidja...extra odsviran...produkcija takodje mi se svidja, sve je vrlo dinamicno i bucno.... ali mislim da onaj patuljak alexi ima bolje rifove nego solaze...ne svidjaju mi se solaze - suvishe su 'trasherske" i nekako isforsirane. poz! 8)

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 20 Aug 2009, 11:11

prvi albumi su bili "Bodomi", ovo ostalo je tako new wave of $h!t, ima dobrih pesama, ali to nije to...
:ziveli:

User avatar
Sid Vicious
Posts: 43
Joined: 17 Jan 2009, 01:01
Location: Bijeljina

Re: Children of Bodom

Post by Sid Vicious » 21 Aug 2009, 00:31

Mora Joksa pametovat xD,Bodomi jebeni muzicari svi ubacuju puno klasike u solaze to mi se svidja jbg svaki bend zavrsi na komercijali naviknite se vise xD

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 21 Aug 2009, 14:04

Sid Vicious wrote:Mora Joksa pametovat xD,Bodomi jebeni muzicari svi ubacuju puno klasike u solaze to mi se svidja jbg svaki bend zavrsi na komercijali naviknite se vise xD
nisam nigdje napisao da ih ne volim i sad...

DzOnI123
Posts: 210
Joined: 24 Apr 2009, 12:53
Location: Zemun

Re: Children of Bodom

Post by DzOnI123 » 26 Aug 2009, 17:12

Children of Morava :mrgreen: :mrgreen: !!!Ma dobri su volim da ih slusam ali onaj Laiho je psiho !!!

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 26 Aug 2009, 17:37

DzOnI123 wrote:Children of Morava :mrgreen: :mrgreen: !!!Ma dobri su volim da ih slusam ali onaj Laiho je psiho !!!
nisam nasao covjeka koji je skinuo alexijev solo u originalu :? :? :O.o: :O.o:
znaci
MISIJA NEMOGUCA :XD:
bodomi roolz
:ziveli:

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Children of Bodom

Post by Trooper » 26 Aug 2009, 19:31

A mi smo veverice...
Ako ti je Alexi Laiho guitar god... treba dobro da se preispitas...
Mislim imaju Bodomi par ok stvari, ali bar tehnicki nisu TOLIKO dobri koliko ih hvalite

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 26 Aug 2009, 19:35

theTrooper wrote:A mi smo veverice...
Ako ti je Alexi Laiho guitar god... treba dobro da se preispitas...
Mislim imaju Bodomi par ok stvari, ali bar tehnicki nisu TOLIKO dobri koliko ih hvalite
pogresno si me shvatio druze
rekao sam da je nemoguce skinuti njegov solo
nisam rekao da su najteze solo dionice na svetu, nego sam mislio na to da niko nemoze da mu uhvati taj "sound"....guitar god-a ne'am, jer je svako dobar u necemu i volim vise gitarista da cujem, a ne samo jedan zanr ili jedan stil sviranja muzike
:ziveli:

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Children of Bodom

Post by Trooper » 26 Aug 2009, 19:39

Idk, meni ne deluju soloi kao nista posebno da budem iskren.... Mislim ono, ni sound nije bas po mom ukusu, klasican dist, nema neki signature

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Children of Bodom

Post by MetalFunk » 26 Aug 2009, 19:47

theTrooper wrote:Idk, meni ne deluju soloi kao nista posebno da budem iskren.... Mislim ono, ni sound nije bas po mom ukusu, klasican dist, nema neki signature
jbg
ja to cujem drugacije...
:ziveli:

User avatar
UgljenisaniTocak
Posts: 27
Joined: 12 Jun 2009, 14:35

Re: Children of Bodom

Post by UgljenisaniTocak » 05 Sep 2009, 16:28

dimmu wrote:nikad nisam voleo ovaj bend niti cu ga voleti,nevolim takvu vrstu muzike u kojoj samo cepash solazhe dok u pozadini ovaj roka po klavijaturama pa kao da se trkate ko ce brzhe da odsvira :roll:
Slazem se s tobom,malo pre sam bas slusao ovog Alexi Laiho-a..pa ja ne znam sta je tu toliko ocaravajuce,po meni to je neki zvuk napuman sto vise da sto "ljepse" zvuci..lik je vjerovatno isao u neku od tih skola,ali on nema dara za neko stvaranje....ne osjeti muziku!

User avatar
UgljenisaniTocak
Posts: 27
Joined: 12 Jun 2009, 14:35

Re: Children of Bodom

Post by UgljenisaniTocak » 05 Sep 2009, 16:39

Shivering_shadE wrote:
kalkulus wrote:nisam ih puno slushao(imam jedan-dva albuma) ali na to shto znam imam samo jednu zamerku a to je vokal. muzika je odlicna, ali ono "pevanje" mi stvarno nikako ne lezi
pa kad si gejash... oces da ti peva ko David Coverdale??

Pazi frajera skim ovog "balu"poredi... ali ne vrijedi se tu s tobom raspravljat...

User avatar
UgljenisaniTocak
Posts: 27
Joined: 12 Jun 2009, 14:35

Re: Children of Bodom

Post by UgljenisaniTocak » 05 Sep 2009, 16:41

MetalFunk wrote:
DzOnI123 wrote:Children of Morava :mrgreen: :mrgreen: !!!Ma dobri su volim da ih slusam ali onaj Laiho je psiho !!!
nisam nasao covjeka koji je skinuo alexijev solo u originalu :? :? :O.o: :O.o:
znaci
MISIJA NEMOGUCA :XD:
bodomi roolz
:ziveli:
Nisam ni ja ko je uspjeo da skine nesto u otginalu od SRV-a

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Children of Bodom

Post by Shivering_shadE » 18 Sep 2009, 00:44

UgljenisaniTocak wrote:
MetalFunk wrote:
DzOnI123 wrote:Children of Morava :mrgreen: :mrgreen: !!!Ma dobri su volim da ih slusam ali onaj Laiho je psiho !!!
nisam nasao covjeka koji je skinuo alexijev solo u originalu :? :? :O.o: :O.o:
znaci
MISIJA NEMOGUCA :XD:
bodomi roolz
:ziveli:
Nisam ni ja ko je uspjeo da skine nesto u otginalu od SRV-a
e matori ti si me odusevio... citam ove komicne komentare nekih klinaca verovatno, i ne verujem koiliko ljudi nemaju pojma sta je prava mjuza... i onda dodjes ti i objasnis sa SRV om... E DECO MOJA, A I VI STARIJI MENTOLI, TO JE PRAVI GUITAR GOD KAKO VOLITE DA KAZETE!

da ne bue zabune... obozavam bodome, ljudi su zadali domaci mnogim drugim muzicarima, ali ako se na njih lozis posle svoje 25 godine, a do tada samo takvu vrstu muzike slusas, i pritom ne znas ko je SRV i mnogi drugi, ili ti to sve bzvz... pucaj sebi u vugla molim te!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest