Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Void » 22 Sep 2012, 16:55

па није он рекао да је Мет најбољи, већ само да му свака част што врти зајебане рифове и пева. Нико није рекао да је самим тим бољи од (пророка) Мухамеда. :bambi:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Doolio » 22 Sep 2012, 17:10

О јеботе који сте ви ликови, на констатацију да лик икс има ипсилон квалитет ви искачете са ''е, има њих још лол, а има и бољих охохохо''. Какве везе то има?
Ако окачим неке слиџе, треба да ме гађате Леонардом?
Е стварно ми нисте јасни... и онда што на форуму има пет ликова који блеје пет година већ и вичу ололо у постовима...

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Void » 22 Sep 2012, 17:24

што си се ти изнервирао?

клиначка посла, зајебанција.

vukkk
Posts: 39
Joined: 26 Aug 2009, 15:08
Location: Cacak

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by vukkk » 23 Sep 2012, 01:26

Void wrote: клиначка посла, зајебанција.
:1:

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Jonny Hendrix » 30 Sep 2012, 19:46

Ulećem u ovaj vaš metež u stilu Klinta Istvuda jer nisam stigao pročitati svih 7 ili 8 strana, nebitno. Ima već otvorena tema (ja je otvorio xixixixix) Metalcore u kojoj smo se raspravljali naravno ko drugi nego ekipa tr00 ljudi (šala ofc) :D I konstatovali da BFVM jeste gejast, ali u smislu imidža. Dont get me wrong i ja ih slušam i obožavam blah blah i naravno da su imali uticaj na mene iskreno više nego metalika.PLJUJTE ME SLOBODNO. Ali kad sam čuo bullet odma sam downtune-ovao džitru u C i rekao ma ko j**e Standard daj da prašim po metalcore-u. Pročitao sam negde da je kolega void pomenuo Killswitch u nekom negativnom kontekstu .... samo da se zna KsE najpopularniji core bend na planeti.Imaju dosta kultnih stvari, a adam je jedan od virtuoza (količina "kvalitetnih" core bendova koja je prošla kroz njegovu kuću je too damn high).A da ne kenjam preterano omiljena od bulleta mi je Last to Know jer ima 99.99% screamova u samoj pesmi, i najmanje tzv "fegi" momenata što kaže vojd.

P.S. ne valja generalizovati ceo jedan žanr ako vam se ne sviđa samo jedan bend .... to bi bilo kao kad bi neko rekao("poslušao sam hladno pivo i zaključio da je ceo domaći punk sranje") ovo je samo primera radi .....

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by mislim_stvarno » 30 Sep 2012, 19:50

Jonny Hendrix wrote:"poslušao sam hladno pivo i zaključio da je ceo domaći punk sranje"
must! not! react! :motz4: :palica:



:mrgreen: :lol: :ziveli:

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Jonny Hendrix » 30 Sep 2012, 20:04

Ja samo hteo slikovito da objasnim o tome kako ne treba generalizovati ceo jedan žanr zbog jednog ili dva manje kvalitetna benda.Ali jbg nismo svi tr00 neko od nas je i fabrička greška.Međutim dok sedim razmišljam o nečemu i izvukao sam zaključak.Metal je nastao iz neke potrebe da se iskoči iz nekakvog kalupa.(Slažemo se).:D A nu metal žanrovi su nastali iz istog razloga - da se iskoči iz tog nekog old school kalupa.Primer sedi tinejdžer sa ćaletom tru metalcem duge masne kose i majicom slejera i stalno sluša priče znaš sedamdesete znaš sedamdeset pete znaš osamdesete itd, itd.I taj klinac od ćaleta sluša samo u MOJE vreme, muzika MOJE mladosti, STARA škola itd itd.... i kaže PA JE*EMMUMAJKU pa jel ima nešto moje.Onda odbaci uske kožne pantalone, skrati kosu, kupi reperski kačket i krene meša rep sa old school metalom i napravi nešto svoje. KONTATE ME :D Moguće je da će za 20 godina se pojavi nov žanr u kome će klinci puštati kose i bradurine i nositi mantije i pevati aliluj aliluj IF U KNOW WHAT I MEAN.... ko je mogao da predvidi metaliku za vreme drugog svetskog rata ajd ? xD P.S. i ja sam klinac u kasnim sedamnaestima ahahahahaha

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Trooper » 30 Sep 2012, 20:28

Pa razumemo mi sve to, samo je poenta da nesto sto je novo ne mora da bude bolje od starog, i obicno nije :mrgreen:

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Jonny Hendrix » 30 Sep 2012, 20:43

Zavisi koleza truper iz kog ugla gledas .... svako voli svoje.Moja baba vise voli da kupi kafu u zrnu i da ceo dan drka dlanove na mlin nego da doda 5 dinara i kupi mlevenu kafu ;) Ima tu i ono "stvar navike". Naviknes se na jedan stil na duge raspletene kose, kozne jakne, \m/ simbol u vis, i onda se pojave klinci koji su celavi, puni metala i pirsinga, farba bradu i sta ja znam i mesa neka dva nespojiva pojma. I to je nesto novo. Kao kad bi se roboti sa vestackom inteligencijom pojavili po kucama, malo bi ti bilo cudno da komuniciras sa elektro sklopom ;) A da ne duzim jedan ontopic slusam room 409 i mogu reci da je kul pesma iz oba ugla .... lirickog jer ima motiv preljube i tehnickog jer ima fine dopadljive riffove i nije fegi ;)

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Trooper » 30 Sep 2012, 20:50

Jonny Hendrix wrote:Zavisi koleza truper iz kog ugla gledas .... svako voli svoje.Moja baba vise voli da kupi kafu u zrnu i da ceo dan drka dlanove na mlin nego da doda 5 dinara i kupi mlevenu kafu ;) Ima tu i ono "stvar navike". Naviknes se na jedan stil na duge raspletene kose, kozne jakne, \m/ simbol u vis, i onda se pojave klinci koji su celavi, puni metala i pirsinga, farba bradu i sta ja znam i mesa neka dva nespojiva pojma. I to je nesto novo. Kao kad bi se roboti sa vestackom inteligencijom pojavili po kucama, malo bi ti bilo cudno da komuniciras sa elektro sklopom ;) A da ne duzim jedan ontopic slusam room 409 i mogu reci da je kul pesma iz oba ugla .... lirickog jer ima motiv preljube i tehnickog jer ima fine dopadljive riffove i nije fegi ;)
A brate, razmisli malo pre pisanja, al ozb. Msm primeri su apsolutno besmisleni. I sam znas da je sveze mlevena kafa 10 puta bolja. O ovom brijanju glave, pirsevima i farbanju brade necu da pominjem, radjeno je to mnogo pre nego sto je metalkor uopste zamisljen, i to definitivno nije odlika samo metalkor bendova. Ovo za robote ne znam sa cime da uporedim, jednostavno je glupo.
Msm jebiga, kontam da mnogim ljudima, a i meni, dosta smeta sto se npr 90% metalkor bendova sminka za svaku svirku. Ono, nije to korps pejnt il neka zajebancija kao slejer, nego ono, ajlajner, puder i sve to. Ja takve bendove ne mogu da shvatim ozbiljno, jebiga

User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by L4t3r4lu5 » 30 Sep 2012, 20:53

Jonny Hendrix wrote:slusam room 409 i mogu reci da je kul pesma... ima fine dopadljive riffove i nije fegi ;)
Jamore.

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Jonny Hendrix » 30 Sep 2012, 21:16

pa jesu radili i pre toga .... ali sta je sa ovim Image (nadam se da sam uspeo ubaciti random sliku sa gugla) pa pazi i ovi likovi BLEKERI SPIDASI koji god bili mene takodje nerviraju jer se sminkaju pre svirke.... kontas nista novo nije izmisljeno.Samo zadrzano ono sto je smatrano OK a odbaceno ono sto se nije uklapalo u sablon nekog "novog" metala ;) Zamisli metalca koji se seta kroz knez mihajlovu u air maksu i fluorescentnim trenerkama sa sve fensi torbicom i svira COWBOYS FROM HELL ;) Ne ide iskreno .....a jebiga truper ti si konzervativan dosta mi smo moderniji jbg takvo je vreme.ajd necemo se raspravljamo jer ja sam fan ovog benda a ti nisi xD I ovo je "nas kutak" gde bi trebalo da razmenjujemo iskustva bez Y U NO TR00 !!

Ontopik:Gledao sam neke lajvove starije i bili su OK, ali kasnije kad je met sjebao glas i podlegao hirurgiji bend je krenuo nizbrdo + sad ima neki projekat (matt tuck i baja iz benda cancer bats - ili tako nesto). Koga interesuje neka progugla AxeWound.Ja sam u momentu pomislio da se bulet raspao ali nisu nesto aktivni ove godine.Albuma kol'ko sam cuo skoro nece biti tako da metalKURCI to nam je sto nam je .....I jedno pitanje za moje kolege korce(kurce) od tri meta : met iz triviuma, met iz buleta i met iz sevenfolda koji je po vama najbolji.Ja moj glas dajem za amfetamin iz triviuma ....

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by Trooper » 30 Sep 2012, 21:25

To sto si okacio je korps pejnt, koji sam ja pomenuo u postu. To je zajebancija, scenski nastup, kao kiss. Metalkor bendovi se sminkaju, ono, kao ribe, puder, podloga, ajlajner, lak i sve to, u tome je poenta

User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by L4t3r4lu5 » 30 Sep 2012, 21:26

Kancer Bats su meni skroz kul, neki modern HC tipa Kombak Kida, mada ne znam za tu kolabUraciju. Bolje da se ne mixuju.

Trivium ne volim nikako...Dx Dve pesme mogu da prođu dok mi je ostalo :povrac: a baja Šedouz iz Sevenfolda ima neki promukli glas koji mi se ne sviđa. Pa onda valjda Met iz Buljeta...

User avatar
L4t3r4lu5
Posts: 204
Joined: 10 Aug 2012, 17:05
Location: Novi Sad, Valjevo

Re: Bullet for my Valentine (hejteri zaobidjite ovo!)

Post by L4t3r4lu5 » 30 Sep 2012, 21:28

Trooper wrote:Metalkor bendovi se sminkaju, ono, kao ribe, puder, podloga, ajlajner, lak i sve to, u tome je poenta
Polako čika Trupere, kako koji.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest