Alogia

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Joolz
Posts: 25
Joined: 27 Mar 2009, 09:30
Location: Subotica

Re: Alogia

Post by Joolz » 28 Mar 2009, 10:41

Ne razumem zasto toliko pljujete po momcima?! (ne pricam o bendu kao celini)
A kada su furali u Psychoparadox-u? Ljudi, to je prakticno ista ekipa!
A ono za 'trigerovanje' bubnjeva - KAKO MOZES TRIGEROVATI CHINELE (sem ako nije el. bubanj, a nije) ?!?!?!?! Inace, Damir uzivo MNOGO bolje lupa bubanj nego sto to radi u studiu. Imao sam chast da sviram s chovekom, Majstor je u onome sto radi!
Oni furaju zvuk kakav vetj furaju. Ja cenim, jer NIKO u Srbiji jos nije dogurao sa takvom svirkom kao oni, bar ne u posleratnoj Yu/Srbiji! Think about it!

User avatar
Derrick
MF veteran
Posts: 1118
Joined: 05 Mar 2007, 18:18
Location: Beograd

Re: Alogia

Post by Derrick » 28 Mar 2009, 11:43

Joolz wrote: Ja cenim, jer NIKO u Srbiji jos nije dogurao sa takvom svirkom kao oni, bar ne u posleratnoj Yu/Srbiji! Think about it!
Ovaj,...svrati na neki budući jam session Muzičkog Foruma, pa ćeš čuti bolju svirku...u svakom pogledu, i na svakom instrumentu ponaosob. :wink: :ziveli:

Naravno da je bubanj "istrigerovan" preko svake mere i zvuči kao da svira po kartonskim kutijama, a da Damir svira bolje live, ne mogu se složiti, jer sam ga čuo dva puta uživo. Doduše, pre nekih godinu-dve. Možda se popravio od tada. :)

User avatar
Joolz
Posts: 25
Joined: 27 Mar 2009, 09:30
Location: Subotica

Re: Alogia

Post by Joolz » 28 Mar 2009, 23:31

Derrick wrote:
Joolz wrote: Ja cenim, jer NIKO u Srbiji jos nije dogurao sa takvom svirkom kao oni, bar ne u posleratnoj Yu/Srbiji! Think about it!
Ovaj,...svrati na neki budući jam session Muzičkog Foruma, pa ćeš čuti bolju svirku...u svakom pogledu, i na svakom instrumentu ponaosob. :wink: :ziveli:

Naravno da je bubanj "istrigerovan" preko svake mere i zvuči kao da svira po kartonskim kutijama, a da Damir svira bolje live, ne mogu se složiti, jer sam ga čuo dva puta uživo. Doduše, pre nekih godinu-dve. Možda se popravio od tada. :)
Ok, mogutje da ima novih narastaja/bendova koji furaju super, ALI Alogia su pioniri na svoj nacin.
Verujem da Damir ne svira podjednako dobro na svim svirkama, osim toga, smara se u autorskim pesmama, jer su manje vise ne toliko zahtevne kako bi on to voleo, tako mi bar rekao... Da si ga cuo kada smo svirali Panteru, Cannibale, Death... Drugi covek/bubnjar!
:ziveli:

User avatar
blaze
Posts: 144
Joined: 15 Aug 2007, 08:39
Location: Krusevac
Contact:

Re: Alogia

Post by blaze » 28 Apr 2009, 22:02



Prze ubijaju :lol:

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Alogia

Post by Nyarlathotep » 08 May 2009, 15:20

pod okriljem licnog ukusa cu izjaviti da su Alogija apgrejdovani Osvajaci. meni je ceo taj fazon smesan i do bola jadan, a tehnicka potkovanost mi apsolutno nista ne znaci kad je bez trunke kreativnosti. tektsovi su presmesni i naivni do beskraja.

a svirka na PINKu - morma priznati da nekako ide uz ceo zonfa. strahotno.
iako sam metalac evo vec 20-ta godina, po hiljaditi put cu izjaviti da je izmedju metalaca i sabana uvek bila tanka crta.

Truancy^
Posts: 36
Joined: 03 Mar 2009, 15:52

Re: Alogia

Post by Truancy^ » 23 Jul 2009, 06:19

2 reci ... Analna orgija ...

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Alogia

Post by sinisake » 23 Jul 2009, 08:29

Truancy^ wrote:2 reci ... Analna orgija ...
Je l' to dobro ili lose? :?
iako sam metalac evo vec 20-ta godina, po hiljaditi put cu izjaviti da je izmedju metalaca i sabana uvek bila tanka crta.
:metal:

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Alogia

Post by guv'nor » 23 Jul 2009, 12:23

blaze wrote:

Prze ubijaju :lol:
:metal: Opasno rokanje, jel' ovo njihova stvar? :mrgreen:

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Alogia

Post by Kole man » 23 Jul 2009, 19:24

@Hejteri Alogije
Ima li neki bend iz Stbije koji je vama dobar a da nemaju 40+ godina ili da imaju nekog clana na forumu.Posto verovatno vam je trulo da prozivate nekoga ako je ovde na forumu

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Alogia

Post by Nyarlathotep » 23 Jul 2009, 19:56

eto, kad vec trazis greota je ne dati - malo da cujes sta je pravi metal, a niko iz benda nije sa foruma, niti je u pitanju ljigavo tezgarosko govno poput Alogije. ziv bio! :ziveli:

http://www.myspace.com/azazelserbia

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Alogia

Post by Kole man » 23 Jul 2009, 20:06

E tacno to o cemu pricam,svako ko se minimalno probije ili se ne daj boze se pojavi na pinku on je "tezgaroshko govno".A da ih slusas ili da znas nekoga iz benda ne bi takve stvari pricao.

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Alogia

Post by Nyarlathotep » 23 Jul 2009, 20:23

Kole man wrote:E tacno to o cemu pricam,svako ko se minimalno probije ili se ne daj boze se pojavi na pinku on je "tezgaroshko govno".A da ih slusas ili da znas nekoga iz benda ne bi takve stvari pricao.

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Atu06Z9Oqc8&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Atu06Z9Oqc8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

neki bend da se probije - gde? na PINK TVu? sledeci stepen je da postanu prateci bend zvezda granda.
oni jesu polu tezga. uvek neke slinave obrade. ja nikada, naravno, nisam bio na njihovom certu (imam 30, bradat sam, debo i slusam rokenrol - nisam njihova ciljna grupa), ali ono sto sam gledao na netu, masovno neke govnajve obrade...

samo uzivaj, ako te to licno uznemirava, ne moram da ih pljujem. mozda ja gresim? vidis da ACO PEJOVIC lijepo zbori kakvi su to lafovi. ja ih samo onako usput podkacim u sprdnji, kao jos jedan dokaz moje proverene teze o izvesnom arhetipnom sablonu: "izmedju šabana i nekih metalaca je veoma tanka linija" :mrgreen:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Alogia

Post by cccira » 23 Jul 2009, 22:30

Bacam peglu :)

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Alogia

Post by Kole man » 24 Jul 2009, 14:41

Ok kapiram da tebi deluju kao neki tezgaroshi koji se trude da namlate pare a nazivaju se metalcima,ali ajde probaj da me saslusas.Ja sam cuo skoro svaku pesmu koju su napravili,i jedno vreme sam stvarno gotivio ceo taj fazon,power progresive simfonik drz nedaj/ne znam ni sam metal.Sada mi kao i tebi recimo deluje malo gej ceo taj fazon njihov,ok to kapiram,ne svidja ti se.Ali na ju tubu imas 4 njihove pesme zajedno sa ovim snimkom sa pinka.Ja mislim da ne mozes da ih ocenis kao bend na osnovu 4 pesme sa jutuba.Odslusaj autorske albume pa onda mi reci da mislis da je izfabrikovan i tezgaroshki bend

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Alogia

Post by Kole man » 24 Jul 2009, 15:01

Da dodam:Ljudi ih ne gotive dosta i zbog fanova njihovih kojih sam ja upoznao poprilicno.I svi su oni ubedjeni da je Alogia tehnicki najbolji bend u Srbiji.Sto je realno glupo i netacno reci.I sad ima onih koji mrze momke iz Alogije zato sto im je neki njihov fan rekao da je Alogia bolja od azre ili smaka zato sto su tehnicki bolji.I onda ljudi ne vole Alogiju zbog fanova.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest