Arch Enemy

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

User avatar
Kauto Labs
Posts: 204
Joined: 13 Apr 2013, 17:07
Location: Косјерић

Re: Arch Enemy

Post by Kauto Labs » 04 Nov 2017, 18:53

koliko je nakaradno zensko sa ovakvim glasom, strasno

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Arch Enemy

Post by brankisha » 05 Nov 2017, 12:02

Pazi ove slagere, kako to da ne volis




MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Arch Enemy

Post by MIKI-DJORDJE » 05 Nov 2017, 15:48

možda čovek voli Suki, turbo Zeki, Šarena Mirela, Varljiva Sanela.... Hejvi metalka Šisezela , Cakana Helrejzerka Esma ili pak Kasndra Hejterka.... :D malo se šalim no hard feelings
sve je to stvar ukusa, ja se čudim turberima ali avaj...to mi je daleko gore.. Ove su strejterke, piju čajeve, ništa životinjsko meso, cigare i poroci..barem dobar deo njih...

da kažem oficijalno nemam ništa against AE, sasvim su mi ok ljudi koji to vole i bend sam... živela različitost i umetnost.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Arch Enemy

Post by Rockatansky » 05 Nov 2017, 17:51

MIKI-DJORDJE wrote:
04 Nov 2017, 11:16
pošto je tema da li je bolje riljala stara ili nova?

Neko ovo zaista smatra muzikom? :O.o:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Arch Enemy

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Nov 2017, 09:31

da ne kačim prozor evo samo link :D , ako ovo kod nas većina smtara muzikom a da se ne lažemo puni su kafići, evo ima i tema kako rokeri treba da vole turbo..pa kakvi su to crni ''rokeri'' ako neko ovo smatra muzikom pa iskreno meni je onda meket ovaca opera...
msm šta reći... https://www.youtube.com/watch?v=1fx1D6ezdiY https://www.youtube.com/watch?v=pTEDUsxGEEA
prosto to je muzika AE, prihvaćena u svetu, što se tiče sviranja daleko su obrazovaniji i neuporedivo bolje sviraju nego li šabani..Jeff Loomis voleo to neko ili ne sa bilo kojim našim folk rokerom bi oribao patos što se tiče muzičkog umeća, a i sa većinom ostalih umišljenim sviračima- moje mišljenje...Jeste grubo ali ja to tako vidim... ....nije za poređenje ali ako se treba zapitati da li je nešto muzika hajde onda da prozovemo ono što je zaista narikanje i vređanje inteligencije bilo koga ko sebe smatra ne samo muzičarem već eto ljubiteljem muzike...

nisam lud sa growling-om previše iz razloga jer neke baš i nerazumem najbolje a opet odgovara im zbog naglaska, jer svi Germani, Skandinavci itd koliko god dobro pričali English ipak neke reči bodu uši kada se peva na klasičan način, moje neko zapažanje...LM da jeste ovo muzika, stvar ukusa..a turbe e to je uhhh ekperiment za uništavanje populacije, ima ona dobra

kakav je rnr u zemlji takvo je i stanje- i to je živa istina...

Tako da svim srcem podržavam omladinu koja voli HM :ziveli: i AE nije važno koju vrstu i pod vrstu, veruj oni su mi super , a ''plašim'' se mladih folkera još više folko rokera ..šta sa njima da pričam? ono ''ekstra, terba'' pa cmok u obraz i kažem'' jao bre baš je vrh, pa vrh vrhova totalno'' ''ukus njenog đona, bembara , 400 na sat'' to mi uteruje starh :) :bambi: ...jer se uplašim da zaista nikada neće biti bolje...No to je druga tema možda je treba pokrenuti...

sve u svoje vreme nekada su se ljudi barem ja kada sam bio tinejdžer i omladinac štrecali od ovoga


ili ovoga

meni je to vrhunska muzika popularna naravno do nekle ali nije teša komercijala...ja i danas to slušam......ali zato za razliku od nekih iz moje genenearcije koja se prešla na ''zabavnu'' nemam visok krvi pritsak, ne patim za klinkama, ne varam, ne crkavam od depresije, ne čekam žena da ode da bih gledao zabrenjene kanale na YT..i ne blenem u veliku braću, parove i ostale stvari, ne pogađa me tekst Cece nacionale i plašim se onih kome emocije prorade uz te neke hitove jer su takvi meni odgovorni za uništavanje celog društva.....ja sam za njih čudak a oni za mene..Jedno znam da u je u svetu ovakvih kao ja nekoliko 100 miliona a ovakvih folkaša max 6 miliona..pa sad tom logikom ovo je normalnije :D :bambi: ...

živeli AE :metal: :metal: :bambi: :bambi: :metal: :metal: :ziveli:
Last edited by MIKI-DJORDJE on 06 Nov 2017, 09:36, edited 1 time in total.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Arch Enemy

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Nov 2017, 09:32

brankisha wrote:
05 Nov 2017, 12:02
Pazi ove slagere, kako to da ne volis



odlično :ziveli:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Arch Enemy

Post by Rockatansky » 06 Nov 2017, 10:13

MIKI-DJORDJE wrote:
06 Nov 2017, 09:31
da ne kačim prozor evo samo link :D , ako ovo kod nas većina smtara muzikom a da se ne lažemo puni su kafići, evo ima i tema kako rokeri treba da vole turbo..pa kakvi su to crni ''rokeri'' ako neko ovo smatra muzikom pa iskreno meni je onda meket ovaca opera...
msm šta reći... https://www.youtube.com/watch?v=1fx1D6ezdiY https://www.youtube.com/watch?v=pTEDUsxGEEA
prosto to je muzika AE, prihvaćena u svetu, što se tiče sviranja daleko su obrazovaniji i neuporedivo bolje sviraju nego li šabani..Jeff Loomis voleo to neko ili ne sa bilo kojim našim folk rokerom bi oribao patos što se tiče muzičkog umeća, a i sa većinom ostalih umišljenim sviračima- moje mišljenje...Jeste grubo ali ja to tako vidim... ....nije za poređenje ali ako se treba zapitati da li je nešto muzika hajde onda da prozovemo ono što je zaista narikanje i vređanje inteligencije bilo koga ko sebe smatra ne samo muzičarem već eto ljubiteljem muzike...
Ma znam ali opet... Urlanje.. :(

A Vendi je ok, zgodna je i lepo peva. :mrgreen: :XD:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Arch Enemy

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Nov 2017, 19:23

Ma znam ali opet... Urlanje.. :(

A Vendi je ok, zgodna je i lepo peva. :mrgreen: :XD:
pazi slažem se sa dobrim delom, nije moj still pevanja ali ok razumem da ljudi vole, meni je draži taj svirački deo..a opet stvarno muguće jer kubure sa naglaskom, tek ada čovek savlada super English ili pak rođen tamo to mu smeta...ima ona činjenica da pesme iz zemlaja gde English nije ooficijalni jezik/maternji retko kad bivaju hitovi u UK i USA etc...
Sad da li fer da svi pevaju na Engleskom to je drugo pitanje.....
nisam lud za tim bendovimapreviše, stari Gothic, stariji meta mi je ok , trash, naravno Alice in Chaains obožavam, Sisters of Mercy omi su Goth...Maiden naravno mada mi to ala opersko pevanje takođe nije po volji, daleko više volim Paul Di'anno v still nego Brusov npr...Rock, HM može i treba da ima moćan glas , npr Frreide razbija kako je pevao glaščina samo takva...jeste to u najboljem slučaju HR mada je glam , kako bilo da smetsimo Queen...Veruj i ona operska vrištanja kada počnu po sklama na zadnjem slogu reči mi nisu po volji 8) ...rock je rock a opera je za operu...bar ja to tako vidim...Ali ok mi je AE stvarno, nemam problem to da slušam....

DA VENDI GA TRUJE SAMO TAKO :lol: :lol: :lol: :bambi: :metal: 8)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest