Adagio

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Adagio

Post by Shivering_shadE » 13 May 2008, 15:27

da li je bilo ko cuo za ovaj bend.... nije da ja nisam... u zadnje vreme sam se bash navukao na njihovu muziku... a evo dolaze i na castle.. mojoj sreci nikad kraja:)
dakle .. ima li ljubitelja i sta mislite o njima...?

User avatar
goodlikesweeper
Posts: 375
Joined: 12 Mar 2008, 21:36

Re: Adagio

Post by goodlikesweeper » 13 May 2008, 21:30

Lol...pa sta da mislim o njima?Jedan od najboljih bendova danas,Stefan je jedan od najboljih muzicara danas.Toliko o tome... 8)

Mislim,glupo je pitanje"sta mislite o njima".Bolje bi bilo "Da li ste culi za njih?",posto nema sanse da ih je neko cuo,a nisu mu se svideli(ako vec vole takvu vrstu muzike)...hahaha :lol: :lol:

Album "Underworld" je jedan od najboljih i najkvalitetnijih albuma koji sam ja ikada cuo,a dosta toga sam cuo.Sve u svemu,ako nista drugo najbolji Symphonic bend danas(mada su i puno vise od toga :wink: ).

GO ADAGIO!!!!! :D :D :D

User avatar
sixstring
Posts: 627
Joined: 18 Jul 2008, 14:35
Location: Caakcaak
Contact:

Re: Adagio

Post by sixstring » 05 Oct 2008, 11:49

Ja sam preslušao Underworld...i mogu reći da je bend totalno gay crap...
sistem,ene vidi šta ja umem, a gitarista svira neke gay tanke žicice a o basisti neću ni da pričam...lepo je to što su oni uspeli da snime...pogotovu basista i njegov instructional dvd...o bože koje je to ()/%/) čovek je totalan moron...dobro opet...snimili su komplikovano,svaka čast...pa onda svi napravili po dvd instructional...o kakvi gayevi...užas...ajde da su nešto novo pokazali,basista je pokušavao da pokaže sweep,ali sve što je radio bilo je frrruuu,frrruuu,i to je to,nit tona nit udarca...
o č a j
uh,zaboravih i txt da pomenem...ja ljudi moji gore txtove nisam čuo...ne stvarno...rhapsody ima smislenije txtove...

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Adagio

Post by Cortex » 05 Oct 2008, 18:54

Meni je Adagio dobar bend, Underworld njihov najbolji album, a najbolja pesma- Chosen. Dopada mi se pevach, ma sve je na mestu, mada sam odavno prestao da slusham aktivno takvu muziku. Odavno...

User avatar
sixstring
Posts: 627
Joined: 18 Jul 2008, 14:35
Location: Caakcaak
Contact:

Re: Adagio

Post by sixstring » 05 Oct 2008, 20:35

dobar,da.
jedan od najboljih?
o ne nikako! :twisted:

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Adagio

Post by Shivering_shadE » 05 Nov 2008, 00:11

sixstring wrote:Ja sam preslušao Underworld...i mogu reći da je bend totalno gay crap...
sistem,ene vidi šta ja umem, a gitarista svira neke gay tanke žicice a o basisti neću ni da pričam...lepo je to što su oni uspeli da snime...pogotovu basista i njegov instructional dvd...o bože koje je to ()/%/) čovek je totalan moron...dobro opet...snimili su komplikovano,svaka čast...pa onda svi napravili po dvd instructional...o kakvi gayevi...užas...ajde da su nešto novo pokazali,basista je pokušavao da pokaže sweep,ali sve što je radio bilo je frrruuu,frrruuu,i to je to,nit tona nit udarca...
o č a j
uh,zaboravih i txt da pomenem...ja ljudi moji gore txtove nisam čuo...ne stvarno...rhapsody ima smislenije txtove...
tis si bre totalna budala.. idi slusaj neki emocore... mojne da se pravis pametan... k

User avatar
sixstring
Posts: 627
Joined: 18 Jul 2008, 14:35
Location: Caakcaak
Contact:

Re: Adagio

Post by sixstring » 05 Nov 2008, 22:11

@shade,polako čoveče,što tako... :?:

Adagio jeste malo poznat bend upravo zbog toga što nemaju dovoljno kvaliteta.
Misliš da bi oni ostali toliko ne zapaženo da su stvarno toliko kvalitetni,da bi neka prod.kuća kulirala njihov potencijal??
ne
nego to je školski primerak benda bez originalnih ideja,slažem se da je ''Seeking otiginality for originaliy's sake is just quasi artistic bullshit'',al ovi su...blago rečeno ne kreativni...
dobri muzičari jesu,ali da bi bend valjao i bio uspešan...odgledao sam škole Sthepana i Franck-a,nadajući se nečemu...završilo se sa...eto dobro sviraju i to je to...
bledo...
ja nisam i neću nikada biti na njihovom nivou ali mogu da kažem da nemaju kvalitet poput nekog poznatog benda,bilo kog.

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: Adagio

Post by Dete epruvete » 06 Nov 2008, 21:11

cuo sam obradu Fame (Irene Cara) i shta znam, nije loshe, i josh nekoliko pesmica, ali daleko je to od nekog benda na koji cemo da balavimo...

User avatar
Shivering_shadE
Posts: 108
Joined: 12 May 2008, 23:37
Location: Beograd
Contact:

Re: Adagio

Post by Shivering_shadE » 07 Nov 2008, 22:39

sixstring wrote:@shade,polako čoveče,što tako... :?:

Adagio jeste malo poznat bend upravo zbog toga što nemaju dovoljno kvaliteta.
Misliš da bi oni ostali toliko ne zapaženo da su stvarno toliko kvalitetni,da bi neka prod.kuća kulirala njihov potencijal??
ne
nego to je školski primerak benda bez originalnih ideja,slažem se da je ''Seeking otiginality for originaliy's sake is just quasi artistic bullshit'',al ovi su...blago rečeno ne kreativni...
dobri muzičari jesu,ali da bi bend valjao i bio uspešan...odgledao sam škole Sthepana i Franck-a,nadajući se nečemu...završilo se sa...eto dobro sviraju i to je to...
bledo...
ja nisam i neću nikada biti na njihovom nivou ali mogu da kažem da nemaju kvalitet poput nekog poznatog benda,bilo kog.

ok./. lose sam te procenio mozda.. al mislim da i dalje ne znas sta pricas... imaju ENORMAN kvalitet... i sto se tice live*a i sto se tice snimka... i originalni su veoma!!! nisu ni dream, ni symphony x, ni rhapsody, ni opeth.... al svu sve to zajedno!

a to sto ljudi ne mogu da svare njihovu muziku to je druga prica... ja sam ih cuo pre 3-4 godine prvi put, i nista mi nije bilo jasno... jer sam se ko debil lozio na gamma ray i grave digger, al posto sam uzeo ozbiljno gitaru da vezbam, i imam oizbiljan bend... vremenom sam naucio da cenim muzicare i njihovu muziku... i pravo da ti kazem ... Adagio mi je u top 3 omiljena benda...

a moj band he www.myspace.com/contempttheband pa pocuj:) nije progresiv.. al solidno sviramo..


i sorry jos jednom za prozivku...

User avatar
sixstring
Posts: 627
Joined: 18 Jul 2008, 14:35
Location: Caakcaak
Contact:

Re: Adagio

Post by sixstring » 08 Nov 2008, 00:31

e bre nema prob. za šta inače služe forumi :lol:

ma svestan sam toga što kažes da nisu ništa od tih navedenih bendova

e,vezano za contempt...
ljudi...
plašite me...
stvarno
bolještine jedne nenormalne!!!
daj kad'e će osvane neki promo/cd i kaseta i to
stvarno niste sami vi sa sobom za onaku svirku
svaka čast
:metal: :shred:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest