Marty Friedman!

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

User avatar
XtrmntR
Posts: 594
Joined: 02 Sep 2006, 14:59
Location: BG

Re: Marty Friedman!

Post by XtrmntR » 11 Jun 2008, 23:12

@insecticide, ostavi mi mail ili ovde ili na pp pa cu ti poslati, cini mi se da sam ja to skinuo sa nekog torrenta, nalazi se na loudspeakeru kao bonus, u stvari kao neobjavljeno, i sad sam gledao listing na wikipediji, i nema ta stvar. :) Cim nadjem na disku, saljem ti, skoro sam formatirao hard, tako da sad moram da trazim u nekoliko stotina diskova. :)

Никкиии
Posts: 47
Joined: 08 Mar 2010, 21:03

Re: Marty Friedman!

Post by Никкиии » 18 Mar 2010, 15:26

Ovih dana samo se nešto vrtim oko Martija, pa me to asocira da potražim temu o njemu... Vjerujem da nisam baš znalac kao vi, ali mnogo volim njegov rad! ;) I stvarno jeste čudno što se on tako malo cijeni kod nas - evo, niko ga ne pominje već 2 godine! :o

terry mid

Re: Marty Friedman!

Post by terry mid » 02 Oct 2010, 21:53

Definitivno gitarista koji mi najvise odgovara...poseban i svojstven sebi...Dragon Kiss mi je odlican album kasnije mi se nije svidjalo sto je ubacivao neke druge instrumente ali i to slusam :D :D :D
Sve u svemu odlican gitarista

KOLOS ROCK FESTIVAL
Posts: 1
Joined: 28 Apr 2011, 19:39

Re: Marty Friedman!

Post by KOLOS ROCK FESTIVAL » 28 Apr 2011, 19:42

Festival – KOLOS ROCK FEST
20.Maj(Petak)
-MARTY FRIEDMAN ( EX. MEGADETH )
- BLOCK OUT
-GORIBOR
-COVEK BEZ SLUHA( CBS )
- CONSECRATION
-DARKSHINES
21.Maj (Subota)
-KUD IDIJOTI ( JUBILEJ 30.GODINA POSTOJANJA BENDA)
-SUNSHINE
-ATHEIST RAP
-SIX PACK
-CIKINE BOMBONE
-S.U.S

Karte su u prodaji od utorka 02.Maja , po ceni od 900.rsd za prvi dan I 900rsd za drugi dan , limitirani komplet karata za oba dana moze da se kupi po ceni od 1.500rsd.Festival se odrzava na brodu Kolos ( ispod Brankovog mosta ) pocinje u 20.h I traje do 04.h ideja samog dogadjaja je promovisanje rock,punk , alternativnog gitarskog zvuka . Specijalni gost I headliner festivala je jedan od najboljih Heavy / Rock gitarista Marty Friedman , poznat kao solo gitarista I kompozitor na najboljim albumima grupe Megadeth : Rust in Peace ,Countdown to Extinction , Youthanasia, Cryptic Writings , Risk .

terry mid

Re: Marty Friedman!

Post by terry mid » 01 May 2011, 16:32

vredi otici zbog martija ako vreme dozvoli :ziveli:

terrorist
Posts: 7
Joined: 20 Jan 2012, 21:40

Re: Marty Friedman!

Post by terrorist » 20 Jan 2012, 21:57

E ovaj covek nikad ne razocara!Sad bas uzeo novije albume da preslusam i toliko ima forica da me jednostavno odusevljava svojim sviranjem.Covek je nepresusan izvor inspiracije.Sad ce me mozda neki kamenovati ali mi je malo draze sto je izasao iz megadetha :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest