Dream Theater

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Dream Theater

Post by bancika » 20 Sep 2011, 13:54


User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 20 Sep 2011, 19:08

Portnoj je institucija.

nek promene ime i ćao đaci.

User avatar
nemanja_cs
Posts: 245
Joined: 04 Feb 2009, 14:38
Contact:

Re: Dream Theater

Post by nemanja_cs » 20 Sep 2011, 19:41

ma ko ga jebe, ocajnicki potez, ako je to tacno, lik me stvarno razocarao ovim ljakse potezom

User avatar
tomarnr
Posts: 76
Joined: 12 Aug 2010, 01:19
Location: Beograd

Re: Dream Theater

Post by tomarnr » 20 Sep 2011, 20:47

nemanja_cs wrote:ma ko ga jebe, ocajnicki potez, ako je to tacno, lik me stvarno razocarao ovim ljakse potezom
:1: verovatno mu je doslo iz guza u glavu da ovaj Adrenalin mob ne donosi novce kao DT i da se zesce zajebao sto je otisao a ovima do jaja sa Mandjinijem, pa 'oce da im zamuti corbu. Seljacki potez, totalno :grummel_2:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 20 Sep 2011, 21:12

naah, mislim da je više do toga da uzme brdo kinte nego da njima sjebe koncepciju svega. Ali ko će ga znati, Amer'ka je to sine moj, Amer'ka...

u svakom slučaju - promene ime, svi imaju net i znaće da su to oni samo pod drugim imenom ffs, i niko ne može da im kenja za bilo šta. Kontam da je Petruči previše sentimentalan da uradi tako nešto, samo pokušava da sakrije svoj tr00 womanly duh iza sala, oversized bicepsa i forever underground facijalne šume. ><

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Dream Theater

Post by bancika » 20 Sep 2011, 23:57

bice da su prenaduvali pricu (cudna cuda), oglasio se MP
http://www.mikeportnoy.com/forum/tm.asp ... =6#2711506
to mogu da razumem, mora da ima deo od prodaje starijih albuma i slicnog, jbg on je imao veliki deo u postavljanju grupe na mesto gde je danas

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 21 Sep 2011, 18:51

kao što rekoh - Portnoj je institucija.

Rudes mora pod hitno da prestane da izigrava Peruna na onom njegovom Korgu. U suprotnom ću biti prinuđen da ljude sa šaljivim parolama o Šešeljevom povratku u rodnu grudu nahuškam na njegovu kuću sa parolom "we want Moore back, or else....Nicholas Cage will kidnap your dog cuZ he's maaad and stuff"

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Dream Theater

Post by Kristiko » 21 Sep 2011, 18:57

Lakše je preživeti cunami nego zaustaviti progera u navali "masturbiranja". :)

User avatar
robby68
Posts: 28
Joined: 14 Jul 2011, 21:53
Location: Sabac

Re: Dream Theater

Post by robby68 » 22 Sep 2011, 12:02

Ne obazirem se mnogo na personalne promene, Mike se odlicno uklopio, a i "koga nema bez njega se moze a i mora", planiram mozda do Stuttgarta da ih pogledam jer kako vidim ovde nam nece doci do penzije...

User avatar
tomarnr
Posts: 76
Joined: 12 Aug 2010, 01:19
Location: Beograd

Re: Dream Theater

Post by tomarnr » 22 Sep 2011, 12:56

robby68 wrote:Ne obazirem se mnogo na personalne promene, Mike se odlicno uklopio, a i "koga nema bez njega se moze a i mora", planiram mozda do Stuttgarta da ih pogledam jer kako vidim ovde nam nece doci do penzije...
Slazem se, Mangini je skroz kul, svidja mi se sto svira uzivo sa albumskim tempom, zvuci mnogo preciznije. Ja planirao da idem u Madjarsku 17-og februara, mozda mozemo da se okupimo ako jos neko hoce da ide :)

Ivan92
Posts: 23
Joined: 17 Feb 2011, 23:34

Re: Dream Theater

Post by Ivan92 » 22 Sep 2011, 14:51

Odličan bend, meni jedan od najomiljenijih. Petrući je rekao da je Raš izvršio veliki uticaj na njih, a i svako ko je slušao Raš može da primeti njihov uticaj u muzici Drim Tiejtra. Ne znam da li je neko pisao o tome (a i nisam čitao temu): kako vam se sviđaju Likvid Tenžn Eksperiment i Transantantik, sajdproudžekt bendovi Drim Tiejtra? U prvom sviraju Petrući, Portnoj, Rudes i Toni Levin, basista King Krimsona, a u drugom Portnoj, švedski gitarista Stolt, basista Mariliona i klavijaturista Nil Mors.

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Dream Theater

Post by Void » 22 Sep 2011, 15:57

Likvidna Tenzija može da prođe u određenim momentima, ali više me smori zbog imbecilne sličnosti sa Drimom nego što me inspiriše ili zadivljuje. Madaaaaaa, "Acid Rain" i "Another Dimension" mogu da pustim 20x dnevno i da se ne smorim, fantastične su...na žalost, to su ujedno i jedine dve koje mi nisu dosadne.

originalna ideja je zvučala neuporedivo zanimljivije: " Portnoy said that his first choice for the guitar was Dimebag Darrell, but he was unable to join because of conflicting schedules "


jel' zna neko neke informacije vezane za onaj projekat koji Portnoj planira već 100 godina da realizuje sa Akerfeldtom (Opeth) i Wilsonom (Porcupine Tree)?

User avatar
Wook
Posts: 403
Joined: 28 Aug 2008, 16:40
Location: Beograd

Re: Dream Theater

Post by Wook » 23 Sep 2011, 08:49

Void wrote:jel' zna neko neke informacije vezane za onaj projekat koji Portnoj planira već 100 godina da realizuje sa Akerfeldtom (Opeth) i Wilsonom (Porcupine Tree)?
Negde sam pre nekog vremena procitao da je Portnoj ispao iz te price, da ce samo Akerfeldt i Wilson raditi na tom projektu. Album, po dosadasnjim informacijama, nece biti metal, ali nece biti ni nesto slicno Damnation-u, kazu da bi trebalo ocekivati nesto eksperimentalno, u svakom slucaju, sta god ova dvojica da urade, ne mogu da pogrese [nadam se]. Inace, prosle godine je album bio planiran za ovu, medjutim, deluje mi da od toga nece biti nista, s obzirom da za 3 dana izlazi Wilsonov solo album, a Opeth je relativno skoro izbacio svoj novi. Ostaje da se vidi :)

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Dream Theater

Post by bancika » 23 Sep 2011, 16:20

Void wrote:Likvidna Tenzija može da prođe u određenim momentima, ali više me smori zbog imbecilne sličnosti sa Drimom nego što me inspiriše ili zadivljuje. Madaaaaaa, "Acid Rain" i "Another Dimension" mogu da pustim 20x dnevno i da se ne smorim, fantastične su...na žalost, to su ujedno i jedine dve koje mi nisu dosadne.
Meni je i paradigm shift cool :metal:

User avatar
tomarnr
Posts: 76
Joined: 12 Aug 2010, 01:19
Location: Beograd

Re: Dream Theater

Post by tomarnr » 23 Sep 2011, 16:35

LTE je odlican "bend" When the water breaks :bravo:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest