Morbid Angel

Moderators: dejankuki, Critical, zolideathmetal, Trooper

Post Reply
User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Morbid Angel

Post by Orgasmatron » 16 Sep 2008, 05:25

Jedan od pionira floridske shkole death metala. Sa godinama se i njihova tehnichka strana usavrshavala iako su stariji radovi vec dovoljno zajebani i teshki. Momci koji su skoro 20 i neshto godina prisutni na sceni i svakim novim izdanjem pokazuju da nece otici stranputicom niti omekshati zbog godina ili zbog zahteva muzichke industrije. Po meni jedan od najboljih death metal bendova a vasha za vasha mishljenja je otvorena tema :D

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Morbid Angel

Post by Nyarlathotep » 16 Sep 2008, 11:21

pored bendova Black Sabbath, Slayer, Electric Wizard, Death, Sleep, Cynic, Lightning Bolt itd. jedan od najkrljackijih i najuticajnijih bendova na koje sam se ikada lozio. u death zvuk su me na veliku kapiju uveli Morbidi i Smrt, kad sam bio 7. razred. od tada vise nista nije bilo isto. patio sam sto moji srednjoskolski bendovi
nisu svirali i obrade Morbida.

sta pricati o njima danas? zaista, ne znam. ne slusam ove nove albume, nije da imam nesto protiv, vec ih jednostavno vise ne pratim.
ali se secam da sam kao klinac godinama skoro svake noci na spavanje isao uz Altars of Madness, Blessed Are the Sick, Abominations Of Desolation i Covenant. bend koji je mnogo uzicao na moje kapiranje death zvuka i mracnih, tvrdih gitara uopste.

User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Re: Morbid Angel

Post by Orgasmatron » 27 Sep 2008, 20:00

Drago mi je da je tema ziva :D. Elem, 14og decembra: MORBID ANGEL, MARDUK, KATAKLYSM, KEEP OF KALESSIN i ARSIS, ko voli nek izvoli :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest