Šta mislite o EMO muzici?

Moderator: Trooper

Post Reply

Sta mislite o EMO muzici?

Long live the emo :mrgreen:
10
9%
Nemam misljenje :?
27
23%
Emo sucks!!! :evil:
80
68%
 
Total votes: 117

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by sl0e » 09 Jun 2009, 20:53

Tema je stvarno otisla u Q, ali sam uspeo da procitam sve. Ne mogu da verujem koji hejt i opsti nedostatak informacija.

Jedine pametne postove su napisali Doolio i Duane, na temu Doolio. Zahvalan sam na onom prvom (poduzem) post-u :ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Doolio » 09 Jun 2009, 20:57

fala i drugi put

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by MetalFunk » 09 Jun 2009, 21:04

oke,
1. necu da se svadjam
2. dosao da ucim i da "prenosim" znanje iz muzike
3. moje misljenje je moje misljenje, i tako je trebalo da ostane, a ne da pravim bezze svajde
:ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Doolio » 09 Jun 2009, 21:11

:ziveli:

brate, sve je okej, ali ako udjes u diskusiju sa argumentima kao sto su tvoji, onda jebiga, ocekuj ostre reakcije, mislim, mogu da se kladim da nisi procitao nista od jedanaest strana koliko je napisano nego si doso ovde i bubnuo taj svoj stav koji je prilicno napadan i agresivan, a bez valjane argumentacije. to mu dodje malkice kao da si se posro na ceo topic i na nas koji smo zapravo nesto i pisali. nije bitno kakav stav ko ima, vec da li moze da diskutuje, pricao sam i sa gejevima i sa skinsima i sa metalcima o raznim stvarima, cas se slagao, cas ne, ali poenta je u nekoj smislenoj prici.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by MetalFunk » 10 Jun 2009, 00:22

Doolio wrote::ziveli:

brate, sve je okej, ali ako udjes u diskusiju sa argumentima kao sto su tvoji, onda jebiga, ocekuj ostre reakcije, mislim, mogu da se kladim da nisi procitao nista od jedanaest strana koliko je napisano nego si doso ovde i bubnuo taj svoj stav koji je prilicno napadan i agresivan, a bez valjane argumentacije. to mu dodje malkice kao da si se posro na ceo topic i na nas koji smo zapravo nesto i pisali. nije bitno kakav stav ko ima, vec da li moze da diskutuje, pricao sam i sa gejevima i sa skinsima i sa metalcima o raznim stvarima, cas se slagao, cas ne, ali poenta je u nekoj smislenoj prici.
:mrgreen: :ziveli:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Duane » 10 Jun 2009, 20:08

MetalFunk wrote: 3. moje misljenje je moje misljenje, i tako je trebalo da ostane, a ne da pravim bezze svajde
:ziveli:
jes', al vredi i menjati misljenje... ja licno mislim da treba promeniti misljenje tipa "meni je to jadno, gazicu ih zbog toga"... ono...

User avatar
biciklo
Posts: 148
Joined: 09 Jul 2009, 14:32

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by biciklo » 14 Jul 2009, 22:38

Emo muzika je toliko sranje da je cak i ne slusam.

Obicno se tim bave slinavi i smotani.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Doolio » 15 Jul 2009, 00:28

post veka :mrgreen:

User avatar
ChildOfBodom
Posts: 19
Joined: 12 Nov 2008, 18:58
Location: Bosna i Hercegovina- Republika Srpska

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by ChildOfBodom » 15 Jul 2009, 16:00

Kakav crni emo? Tu nema nikak'e emocije, znam ih par i veoma su drski u bezobrazni . Svi su oni obični pozeri, a emo muzika je kuruzana. Jebo ih tokio hotel !

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by sl0e » 15 Jul 2009, 16:04

Bilo bi fino kada bi ljudi citali prethodne postove. :? Mislim svaka cast ako je tokio hotel krem emo panka...

User avatar
ChildOfBodom
Posts: 19
Joined: 12 Nov 2008, 18:58
Location: Bosna i Hercegovina- Republika Srpska

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by ChildOfBodom » 15 Jul 2009, 16:22

sl0e wrote:Bilo bi fino kada bi ljudi citali prethodne postove. :? Mislim svaka cast ako je tokio hotel krem emo panka...
Boli emose ***** šta je emotive hardcore, njima važno da je frontmen benda peder i da nosi emo frizuru. Kao što je slučaj u TH.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Doolio » 15 Jul 2009, 16:34

emo muzika je kuruzana. Jebo ih tokio hotel !
onda mojne da pises ovako nesto ako znas da nije tacno. kolko ja vidim topic se zove 'sta mislite o emo muzici'. a to sto emo likovi vole da slusaju tokio hotel, kakve to veze ima? i moj drugar blek metalac voli da slusa ivanu jordan, pretpostavljam da je ona onda blek metal?

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by MetalFunk » 15 Jul 2009, 16:43

Doolio wrote:
emo muzika je kuruzana. Jebo ih tokio hotel !
onda mojne da pises ovako nesto ako znas da nije tacno. kolko ja vidim topic se zove 'sta mislite o emo muzici'. a to sto emo likovi vole da slusaju tokio hotel, kakve to veze ima? i moj drugar blek metalac voli da slusa ivanu jordan, pretpostavljam da je ona onda blek metal?
:1:
gotta love this man :ziveli:

yu_raider
Posts: 96
Joined: 14 Oct 2007, 21:36

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by yu_raider » 15 Jul 2009, 17:51

@Doolio, Duane
:bow:

Napisao bih i ja sad nesto vezano za temu, al' me mrzi posto bi se skoro skroz poklopilo sa tim sto ste vas dvojica napisali :P.

Btw Stefane, blues je tesko njesra to samo ***** slusaju a ako imas nesto protiv predlazem da to resimo ko ljudi ispred sekretarijata :x

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Duane » 15 Jul 2009, 18:24

yu_raider wrote:@Doolio, Duane
:bow:

Napisao bih i ja sad nesto vezano za temu, al' me mrzi posto bi se skoro skroz poklopilo sa tim sto ste vas dvojica napisali :P.

Btw Stefane, blues je tesko njesra to samo ***** slusaju a ako imas nesto protiv predlazem da to resimo ko ljudi ispred sekretarijata :x
a ja i doolio smo stara garda... biciklisticka prva brigada

ispred sekretarijata u 08:30, septembra, prvog... see you there ::ranting::

:D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest