2 Cool nedelje u KST-u

Moderator: Trooper

Post Reply
FMCarina

2 Cool nedelje u KST-u

Post by FMCarina » 09 Sep 2006, 21:29

Kao sto se upoznati u KST-u su pretprosle nedelje gostovali KUD Idijoti,a prosle Atheist rap.Ja sam bio na obe svirke i bilo je totalno cool.Atheisti su cak snimali zivi album koji se ucekuje da nekad izadje.I iako nisam pre koncerata bio upoznat sa kompletnim radom ova dva benda,posebno Idijota,odma posle koncerata sam "nabavio" sve njihove pesme,i zacudjen sam da nemaju vise poklonika na ovim prostorima jer su stvarno dobri.
Eto hteo sam ovim da otvorim temu i da vidim sta mislite o ovim grupama ako ih neko uopste slusa,o njihovim koncertima i eventualno da preporucite jos neke valjane domace(ex-yu).

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 10 Sep 2006, 11:34

Drzi se ti KUD Idijota, oni su EvRoPsKi bitan punk band. Kako rece njihov basista, "Razne tamo svedske punk bandove smo uvek na festivalima deljali k'o banane. To su neki likovi koji u Svedskoj BaJnO zive od socijalne pomoci i isijavaju energiju ravnu sijalici od trideset vati... Ali nas je jednom u Danskoj neki tamosnji punk band koji nam je bio predgrupa, a nikoada ih pre nismo videli, totalno rasturio toliko da smo se pitali - ima li smisla uopste izlaziti posle njih? Secam se da sam pitao svoje saborce: "J*bote, kakav je tek njihov predsednik kada su momci tako zivcani"?

Kritikovali su Franju Tudjmana kada to niko nije smeo, jos uvek vole vinil i svoj najbitiniji extra singl iz dvehiljaditih ("Evropo Pomozi!!!", sa parodijom na Tolkina na omotu - vilenjak sa bas gitarom) su objavili na "plastici" da se zavitlavaju sa piratima, uvek su bili za bratstvo i jedinstvo... Bitan band, kazem, bitniji od Leibacha svakako.

User avatar
chiviash
Posts: 13
Joined: 28 Sep 2007, 23:04
Location: Pariz

Post by chiviash » 04 Oct 2007, 01:05

Rocket Roll wrote:Drzi se ti KUD Idijota, oni su EvRoPsKi bitan punk band. Kako rece njihov basista, "Razne tamo svedske punk bandove smo uvek na festivalima deljali k'o banane. To su neki likovi koji u Svedskoj .
U chemu ih deljali ? U janjinama ? :lol:

Ne bez zezanja , mnogo mi je glup taj takmicharski odnos prema muzici . Za mene, ona se svira srcem a ne da bi se dokazivao ....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest