Kompilacija domacih bendova (download)

Moderator: Trooper

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Kompilacija domacih bendova (download)

Post by parker » 22 Jan 2011, 21:28

Pa šta znam, ja bi ponešto i kupio. Jbg, čovek radi sve ovo iz svog džepa... A da je cd 100 kinti pokriće bar te osnovne troškove pa će izdati više komada. Pa će to čuti više ljudi. Sve to pričam sa stanovišta da on misli da baci nešto diskova pred ljude. Ja lično ne bi se upuštao u to, dao bi muziku fraj na ovaj način kako je već uradio i to je to...

User avatar
Strat08
Posts: 261
Joined: 29 Jan 2009, 21:09

Re: Kompilacija domacih bendova (download)

Post by Strat08 » 23 Jan 2011, 01:31

parker wrote:Brate, ne mora disk biti fraj, nek ide po nekoj normalnoj ceni a ne plašimo se da ćeš se obogatiti... Ako ima neku cenu koja nije bauk to znači da će se plasirati recimo 500 komada umesto 100 pa će više ljudi baciti uvo na to
Pa, znas kako, ne bi bilo fer prema bendovima da ja to radim za svoju korist, ispostovali su me, htjeli su se naci na kompilaciji, ja bih volio da se mogu oduziti na sto bolji način, nekim festom ili slično, ali stvarno za to nemam love. Iz poštovanja prema njima, ne bih uzeo ni dinara za jedan jedini cd. A i mišljenja sam da ce više ljudi čuti za to preko neta, nego zbog cd-a :) Mozda grijesim, ali danas se sve svodi na net... Trebace mi oko 100 - 120 jevreja za 100-tinjak diskova, nabavka, stampa i ostale gluposti, slanje za gradove i to, ali izgurace se nekako :ziveli:
nebojsak wrote:Jok, iz sopstvenog iskustva... ljudi ne kupuju diskove, makar koštali 50 kinti.
parker wrote:Pa šta znam, ja bi ponešto i kupio.
Ne kupuju pozeri, samo iskrena raja, koja poštuje bend i kupe iz poštovanja da imaju disk u posjedu, jer se sve svakako moze naci preko net-a :) Naravno, kad je domaće u pitanju, kad je strano u pitanju, cijene su stvarno sumanute :roll: Ako ste skoro bili u "Mungos"-u, znate o čemu vam pričam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest