Potres (smederevski street-punk bend)

Moderator: Trooper

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by LazaRocker » 04 Nov 2009, 16:32

14. u nisu... potrudicu se to be there...

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 04 Nov 2009, 16:36

Izvol'te, izvol'te, nemo' se izuvate :-)

Dobrodošli!

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 10 Nov 2009, 07:26

Kriger: Izveštaj sa prve linije fronta;
Za sada neprijatelj objavljuje veliko povlačenje preko Drine. Neprijateljske snage su napustile sva uporišta oko Velike Morave i u Podunavskom regionu. Povlačenje se odvija i u jugozapadnom delu teritorije. Pobeda je na vidiku! Živeli! jump Ono što, nažalost, moramo da priznamo je da je uporište u Novom Sadu za sada pod velikom opsadom i neprijatelj odoleva. Uputili smo i Bački korpus ka njihovom utvrđenju, pa rezultate očekujemo uskoro. Realno, mnogo je žrtava, ali ne smete to preneti vojnicima, kako se bolest zvana "strah" ne bi proširila među redove. Ende gospodine Mišiću.

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by Blingo » 10 Nov 2009, 11:08

Iz pouzdanih izvora sam saznao da neprijatelj sabija redove u srcu Šumadije jer je njihova kontara-obaveštajna služba presrela informaciju o pripremi jake ofanzive za petak veče...Jedino im nije jasno zašto se naši okupljaju uz pokliče "Ne možemo ništa da promenimo,ali smo tu da smetamo!" ;)

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 12 Nov 2009, 13:40

Tami-FLU u vašem gradu!!!!!
Lečimo AIDS, pernati i mrsni grip!!!! Parola: "Osobe koje imaju magareći kašalj da ne dolaze na koncert, jer preventivu nemamo"!!!!

KG SUTRA
NI PREKOSUTRA

Image
Image

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by Blingo » 16 Nov 2009, 14:03

Izveštaj s fronta? :)

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 16 Nov 2009, 15:41

Usplahireno sam dotrčao do vezističkog puka kako bi vam saopštio radosne vesti. Prvi bataljon je podlegao kasetnim bombama kineske proizvodnje "FLU-ID". No, otpor koji je neprijatelj pružio našoj pešadiji nije bio dovoljan. Potpunu nadmoć smo imali i evo detaljnijeg izveštaja o tim podvizima.

Kragujevac:
Ono što je naša neverica bila je da će "popularni piggy-flu" (u Drugom svetskom ratu poznatiji kao tifus) desetkovati zainteresovane (u daljem tekstu pokorene) i uskratiti nam njihovo prisustvo. Pa da! Strepnja je bila opravdana. Naravno, domaćini (Mikica i Lune (ČBS), Vuja (KBO!) i Petko (Fantom)) fenomenalni. Prava je divota da imaš konačno normalne ljude u Srbiji s kojima možeš bezbrižno da ugovaraš koncerte. Tonska proba je predložena za Ginisovu knjigu rekorda. Čitav minut i 10 sec!!!! Sve je ferceralo kako treba. Profi oprema i iskustvo su tome kumovali. Dalje, naravno, crevca na žaru, intervjuisanje i sl. Moram priznati da je klub bio popunjen negde oko 45%, nažalost, ali i sat i po dobre svirke je bilo malo pridošloj publici. Publika je bila potpuno pismena što se našeg repertoara tiče. Zasluge za pogo i ostale pičvajze pokupiše momci iz Gornjeg Milanovca. Hvala im :-) Dakle, odličnoooo!!!!

Niš
Ovo je jedna od profesionalnijih svirki u poslednje vreme i sve korake smo uradili baš kako treba i pravovremeno. Naravno uz veliku pomoć Procesa, benda za koji ja nemam dovoljno jaku reč da opišem lepotu saradnje s njima i opišem ono što oni zaista jesu, a malo ljudi zna o tome. Sve zasluge naravno ne mogu poneti SAMO oni, već i SKC i naši prijatelji Vuja (KBO!) i Petko (Fantom). Svirka je non-stop najavljivana na radio stanicama, gostovali smo i u uključenjima i bili live na televiziji. Sve u cilju dobre posećenosti i dobre zabave.
Klub na Pravnom fakultetu je odlično mesto za svirku i odziv je bio po mojim kriterijumima fenomenalan; doduše ubeđivaše me da je to moglo i bolje. Rek'o, ovoliko publike nema ni u Beogradu ;-). Kada je reč o zvuku, dovoljno će biti da citiram Vuju, kada se na tonskoj probi obratio Procesu: "Momci, imam dobru i lošu vest za vas. Dobra vest je da zvučite fenomenalno. Loša je da više nikada nećete zvučati tako dobro xa-xa-xa-xa!!!".

Da zaključim, ovo nije sve, osvajanje je tek počelo!

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by Blingo » 17 Nov 2009, 11:26

Vaše reči me čine radosnim! :D
Ofanziva je prošla uspešno i neophodan vetra u ledjima je tu (samo pz'te da ne nazebu bubrezi :mrgreen: )... Juriš na sledeće uporište!

Samo hrabro do sledećeg raporta! :kokice:

User avatar
turbosarma
Posts: 40
Joined: 05 Feb 2009, 11:37

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by turbosarma » 17 Nov 2009, 12:27

Koji uslovi i koliko bi to trebalo finansiski podkrepiti da ofanziva krene u borbu za oslobodjenje Knjazevca??? :ziveli:

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 17 Nov 2009, 13:16

se dogovorimo ;-)

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 24 Nov 2009, 00:32

Image

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 25 Nov 2009, 19:22

Image

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 02 Dec 2009, 23:09

04. decembra Potres i Hang sviraju u Terra Rossi u Kikindi, ali pre toga...

evo kako je bilo onomad....


Novi izveštaj iz osvajačkih akcija gotovo da je mogao biti nenapisan usled velikih gubitaka ljudstva i bolesti koja je počela da hara. Kao i u svakom pohodu, najmanje se računa na bio-hemijsko oružje i tifus. A i svašta... neredovna higijena i menjanje gumica, može i do AIDS-a dovesti... no da izdetaljišem.

Stara Pazova...
stari vuci i mi već k'o domaći. Posle Beograda i Smedereva, u Potresovoj karijeri je Stara Pazova sledeća po broju održanih koncerata. Sami snimci govore za sebe, pa je mučno čitati ove moje hvalospeve. Na kraju, pored solidnog zvuka, publika je bila taman k'o New York 80-ih. Hvala im za svu dosadašnju i buduću podršku. Najbolji ste! Oni S.U.S-ovci, jesu kliconoše, ali su i maheri za dobro zagrevanje. Bolji su mi bili prethodne večeri sa Betoncima, ali dobro... oprostiću im.

Kraljevo
Jeste da smo se jedva dogegali i odgegali iz Kraljeva, prosto vremenski uslovi nam nisu išli na ruku i oteraju smorne trenutke puta i cimanja. Magla nam je malo i zagorčala ukus u ustima. No, Cafe Bounty je u samoj "Knez Mihajlovoj", pored jako bitnih znamenitosti, poput "beogradskih splavova", pa poželeh da uopšte ne sviram kada videh kakvi dopičnjaci ulaze u rupu zvanu Pasaž, a mi bre.. .ko gospoda, sviramo na spratu... ali njih nema kod nas :-( No,... mi imamo osnovnu i prvo polugodište srednje škole!!!! Xe-Xe.. .pa nismo mi neki pedofili... da vidiš samo kako sam ponosan bio što je tu biolo i pola Punisheda, Hoću Neću i Motuusa... ej bre... TO JE NEŠTO!!!
Dakle, sve ostalo čitate u Kraljevačkim Novostima na njihovom sajtu. Bilo je doooobroooo!!!!

Over(stand)

User avatar
Blingo
Posts: 586
Joined: 04 May 2008, 19:41
Location: Beograd

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by Blingo » 02 Dec 2009, 23:36

Stara Pazova:
Videh na myspace-u fotke i daa se primetiti da je bilo veselo! :)

Kraljevo:
Mokri zidovi su objasnili! :lol: Svaka čast!
Koliki je, bre onaj prostor?! Delovao je kao mali, pa zato pitam...
Što se klinaca na svirci tiče, izgledalo je kao da svirate na proslavi nečijeg 18. rodjendana, ali tako i treba... Jbt, ja sam,od momenta kada sam kupio "Treću smenu" do prvog gledanja Potresa, čekao 3 godine, a sad Potres svira 'de 'oćeš! Toooooooooooo! :ziveli:

User avatar
eraserhead
Posts: 64
Joined: 06 Feb 2009, 23:43

Re: Potres (smederevski street-punk bend)

Post by eraserhead » 26 Dec 2009, 20:08

Image

29.12.2009

20.00-21.30 PUNKS NOT DEAD (Dokumentarac)

22.00 VIOLENT CHAPTER
22.35 HANG
23.10 POTRES
23.45 TEABREAK
00.20 SAHT


30.12.2009

20.00-21.30 AMERICAN HARDCORE (Dokumentarac)

22.00 DEADRISE
22.35 FULLSIZE
23.10 SMUT
23.45 TIBIA
00.20 HITMAN

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest