Šta mislite o EMO muzici?

Moderator: Trooper

Post Reply

Sta mislite o EMO muzici?

Long live the emo :mrgreen:
10
9%
Nemam misljenje :?
27
23%
Emo sucks!!! :evil:
80
68%
 
Total votes: 117

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by bokicasa » 25 Dec 2009, 22:56

emo je retardiran tačka

DzOnI123
Posts: 210
Joined: 24 Apr 2009, 12:53
Location: Zemun

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by DzOnI123 » 25 Dec 2009, 23:05

bokicasa wrote:emo je retardiran tačka
:1:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Doolio » 26 Dec 2009, 03:02

nemanja_cs wrote:Image
:mrgreen:

meni je najjaca ipak ona dvejnova editovana sa pentagramom ahahha

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Stalker » 26 Dec 2009, 10:32

Image

jel ti dodje neka rodbina Toni Cetinski? :XD:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Stalker » 26 Dec 2009, 11:00

Derrick wrote:A ja najviše volim "obične", neuniformisane, ljude, koji shvataju da vrsta muzike koju slušaju ne mora da im diktira način oblačenja i/ili ponašanja.
uze mi reči iz usta, od A do Š!
:1:
Derrick wrote:
Morfium wrote: Vecina hejtera je ljubomorno jer "emo ljudi" bolje prolaze kod devojaka naspram njih. To je chinjenica.Mrze ih jer su nezni i mekani prema ribama.A oni sami su 6x gori sto se toga tiche...
A kod kojih to "devojaka"? Misliš devojčica uzrasta od 14 do 17? Čisto sumnjam da se "ženskasti i preterano, do granice patetike, emotivni muškarci (u našem narodu poznatiji kao "plačipi*ke") dopadaju zrelijim ženskim osobama... (izvinite na izrazu, ali morao sam :ziveli: ).
:1: :ziveli:
e viš', to jeste istina, no mi mlađi patimo zbog toga jer ne mož'mo naći dobre žene koje se lože na normalne mladiće (ja imam 17 godina :XD: ).
stoga mislim da emovci, po tom pitanju mogu da smetaju samo ljudima, kako derrick kaže, od 14 do 17 godina. Na nama je ipak da prihvatimo da će sve doći u svoje vreme, i da trenutno imamo posla sa klinkama koje nemaju veze s vezom.

Što se tiče same emo kulture, ima tu mnogo toga što smrdi. Moja kuma od 14 godina je na pragu da postane emo. Jes da su joj razvedeni roditelji, jes da je malo zajeban život, al jebiga, uvek postoje najgori i najlepši momenti u životu. Meni su se roditelji razveli kad sam imao 7 godina, ništa nisu od mene krili, sve se to odvijalo predamnom. Jebiga, ali kapiram da je to ipak bilo za mene najbolje. Neje meni bitno da li oni mogu živeti jedno s drugim, već sa mnom. Ona sad stalno tera inat roditeljima, bezobrazno se ponaša i kenja mnogo, kao što neko pre reče, mislim da je doolio bio u pitanju, nema tu mnogo izliva emocija i sl, već su emovci dobrim delom zaista bezobrazni i bučni..

može se reći da sam ga malo omašio u poslednjem pasusu, al eto, da ispricam neki moj engl.

TheAnnacb
Posts: 2
Joined: 30 Dec 2009, 13:10

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by TheAnnacb » 30 Dec 2009, 13:52

Emaci su ljudi koji se oblace u crno,definitivno sve crno ,boje kosu,sminkaju se s 10kila crne olovke i svijetlog pudera.,inace slusaju punk,metal,rock,a vecina ih slusa jRock,japanski rock.To je rock samo sto je na japanskom jeziku,te se furaju na to.
Ja takodjer slusam rock,jRock,ali nisam EMO.nego se fino i normalno oblacim.posto sam i u klasicnoj muzici vrlo aktivna.nemam nista protiv EMO,ali oni sto si rezu vene su mi nigdje veze.xD . :) pozz

User avatar
sira
Posts: 25
Joined: 30 Dec 2009, 01:45
Location: Solin
Contact:

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by sira » 30 Dec 2009, 15:59

Ja sam emo, svaki put kad dođe plaća, i kad mi odbiju ratu kredita za stan :lol:

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by Kole man » 02 Jan 2010, 20:57

Bluz je slican emo-u.Samo kukaju nesto...

keroton
Posts: 13
Joined: 03 Jan 2010, 15:10

Re: Šta mislite o EMO muzici?

Post by keroton » 19 Feb 2010, 05:13

Meni je onaj pravi 80s emo mnogo drag. Ovo 2000 nadalje mi je zanimljivo isto koliko i akon i flo-rida :S

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest