Nirvana

Moderator: Trooper

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Nirvana

Post by frkadela » 02 Oct 2009, 12:51

Solomon wrote:
frkadela wrote:Ovaj lik ladno ima 42 posta, a niko ne reaguje.
1.2 Svaki clan je duzan da se prema drugima odnosi sa postovanjem.
2.3 Vodite racuna da vasi postovi imaju smisla, nemojte odgovarati ako nemate sta pametno da kazete na temu.Ne skrecite sa teme.
ja ne vidim da je ikome rekao "ti si retardiran", samo je govorio svoje misljenje o bendovima, i sta sad ajde banujte ga jer je popljuvao 20 bendova :O.o:

a ovo drugo... po slobodnoj procjeni 60-70 % postova ne postuje ovo pravilo ...
Matori, kontam ja da ti poznaješ dečka i ne osporavam da je on super lik. Samo primjećujem da neko ne može da dođe tek tako na forum i da ovoliko psuje, vrijeđa i omalovažava. A ima i primjera sa omalovažavanjem sagovornika, malo prelistaj ovaj pdf. I ja nemam ništa protiv njega, niti želim da ga banuju, samo neka promijeni rečnik i počne da piše malo smislenije i konstruktivnije postove. Da budem precizniji, postove na koje neko može da se nadoveže ili ih prokomentariše. Nije on prvi niti najgori koji to radi, a ostale su sankcionisali. :)

Vidiš ovaj "!" u desnom uglu? Vjeruj mi da mi nije nikakav problem da prijavim neki post koji me vrijeđa na bilo koji način. Prijavio sam ovog lika, kao što ću sjutra prijaviti tebe ako počneš da se ponašaš kao on. Srećom, sa tobom volim da diskutujem jer imaš šta da kažeš, korektan si i nemaš ovakve ispade. I ja nekad nekog žestoko popljujem, pa umijem i da napadnem sagovornika kad se baš iznerviram, ali posle toga slijedi i izvinjenje i uvijek, ali uvijek, pazim na rečnik. Eto... :ziveli:

User avatar
Sid Vicious
Posts: 43
Joined: 17 Jan 2009, 01:01
Location: Bijeljina

Re: Nirvana

Post by Sid Vicious » 03 Oct 2009, 00:38

E ljudi ja se ne svadjam ni sa kim nemam namjeru,al ovaj bend onaj lik me nervira jos basista bio hrvat dje ces gore ,tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan da mi ne izlecu one zvijezdice ova treba bit u zagradi znaci boli me patka za ovaj bend gov.. pede. pjevac toliko od mene
a warn fala vidicu u rijecniku sha je to

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Nirvana

Post by cccira » 03 Oct 2009, 00:39

:bambi:

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Nirvana

Post by LazaRocker » 07 Oct 2009, 20:40

A ja kazem da se u pravilnik ubaci pravilo o ophodjenju prema mrtvima...
p.s. kurt je bio OZENJEN, ne OMUZEVLJEN, tako da je malo nelgicno da bude peder.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Nirvana

Post by nemanjavelimirovic » 07 Oct 2009, 20:44

Sid Vicious wrote:E ljudi ja se ne svadjam ni sa kim nemam namjeru,al ovaj bend onaj lik me nervira jos basista bio hrvat dje ces gore ,tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan da mi ne izlecu one zvijezdice ova treba bit u zagradi znaci boli me patka za ovaj bend gov.. pede. pjevac toliko od mene
a warn fala vidicu u rijecniku sha je to
:bambi: :bambi: :bambi: :bambi: :bambi:
Ovi tvoji postovi su neverovatni...svaka cast...jel ih sam sklapash ili kako?
:krstise:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Nirvana

Post by Duane » 08 Oct 2009, 01:58

Sid Vicious wrote:tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan
ovo je rosetta stone, za dekripciju ove diskusije

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Nirvana

Post by frkadela » 08 Oct 2009, 13:18

E, tek sam sad ovo vidio:
Sid Vicious wrote:jos basista bio hrvat dje ces gore
:lol: :lol: :lol:

Eh živote lutalico... ::ranting::

User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Re: Nirvana

Post by sevastokrator » 13 Oct 2009, 16:33

Sid Vicious wrote:E ljudi ja se ne svadjam ni sa kim nemam namjeru,al ovaj bend onaj lik me nervira jos basista bio hrvat dje ces gore ,tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan da mi ne izlecu one zvijezdice ova treba bit u zagradi znaci boli me patka za ovaj bend gov.. pede. pjevac toliko od mene
a warn fala vidicu u rijecniku sha je to
ne postoje hrvat, ceh, srbin, musliman
postoje dobri i losi ljudi, posteni i neposteni, casni i...
jedan flozof je rekao mislim Monteskje nisam siguran, "ja sam prvo covek, onda francuz, francuz sam samo silom prilika"
........
ako mrzis hrvate ne eksponiraj, to vec praktikuj prezir u sebi zdravije je za dusu jer te ne vezuje za predmet mrznje
inace nista licno i ja ne volim hrvate ali sad... necemo ih vredjat
a sad o bote sad zasto je Nirvana u temi punk, a ne rock ili alternativa uopste stavljena???

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Nirvana

Post by Duane » 13 Oct 2009, 18:22

sevastokrator wrote:
Sid Vicious wrote:E ljudi ja se ne svadjam ni sa kim nemam namjeru,al ovaj bend onaj lik me nervira jos basista bio hrvat dje ces gore ,tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan da mi ne izlecu one zvijezdice ova treba bit u zagradi znaci boli me patka za ovaj bend gov.. pede. pjevac toliko od mene
a warn fala vidicu u rijecniku sha je to
postoje dobri i losi ljudi
a jese to nesto boduje ili kako vec?

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Nirvana

Post by Rax13 » 13 Oct 2009, 19:19

Duane wrote:
sevastokrator wrote:
Sid Vicious wrote:E ljudi ja se ne svadjam ni sa kim nemam namjeru,al ovaj bend onaj lik me nervira jos basista bio hrvat dje ces gore ,tak izvinte ak nekog uvrjedim al me boli patka da budme kulturan da mi ne izlecu one zvijezdice ova treba bit u zagradi znaci boli me patka za ovaj bend gov.. pede. pjevac toliko od mene
a warn fala vidicu u rijecniku sha je to
postoje dobri i losi ljudi
a jese to nesto boduje ili kako vec?
Aha... -1 za tebe zato shto si otkrio tajnu :XD:

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Nirvana

Post by vasko » 13 Oct 2009, 20:19

ukenjaste temu :bambi:

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Nirvana

Post by frkadela » 13 Oct 2009, 21:07

vasko wrote:ukenjaste temu :bambi:
Vala baš... :bambi:

Taman počeli o tome ko zašto ne voli Hrvate, a oni spamuju! :grummel_2:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Nirvana

Post by Duane » 13 Oct 2009, 21:17

frkadela wrote:
vasko wrote:ukenjaste temu :bambi:
Taman počeli o tome ko zašto ne voli Hrvate, a oni spamuju! :grummel_2:
:lol: care

Truancy^
Posts: 36
Joined: 03 Mar 2009, 15:52

Re: Nirvana

Post by Truancy^ » 21 Oct 2009, 19:03

[quote="nemanjavelimirovic"][quote="Sid Vicious"]e ko ovo stavi u temu Punk dabogda mu pregorio daljinski ,ovo nema slj veze sa Punkom ,Kurt je ba peder bio i emos prvi emos po meni,sjeko se ono lafo drogiran ***** drogiran nesta divlja na kraju se ubio zaklo izbo nemam pojma ko ga jebe vidlo punkera nije


P.S. Moje misljenje ja mislim da ga je ubio Satan Panonski


A ja mislim da si ti retardiran :krstise:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Nirvana

Post by nemanjavelimirovic » 21 Oct 2009, 20:27

Ova tema je zrela za LOCK ili Delete, jer je bez ikakvog smisla. Onaj lik sto je talentovan za pisanje i gramatiku pljuje po Kurtu, a ostale (i mene sa njima) to jako nervira, Taj lik se vishe ne pojavljuje odavno, a dve strane su ukenjane bez potrebe....dakle brishite ovo sra*e pa iz pocetka sa normalnim pricama.... :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest