Nirvana

Moderator: Trooper

Truancy^
Posts: 36
Joined: 03 Mar 2009, 15:52

Nirvana

Post by Truancy^ » 22 Jul 2009, 19:24

Sta mislite o ovom kultnom bendu,koji spada pod zanrom grungea,ali bih ja ipak rekao da je to Punk,posto i sam Kurt je rekao da oni sviraju neku vrstu "depresivnog punk-a" whatever ...grung je Mtv-jev naziv kako bi popularizovali Nirvanu i ceo taj pravac ... comments are welcome :XD:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Nirvana

Post by MetalFunk » 22 Jul 2009, 19:42

Truancy^ wrote:Sta mislite o ovom kultnom bendu,koji spada pod zanrom grungea,ali bih ja ipak rekao da je to Punk,posto i sam Kurt je rekao da oni sviraju neku vrstu "depresivnog punk-a" whatever ...grung je Mtv-jev naziv kako bi popularizovali Nirvanu i ceo taj pravac ... comments are welcome :XD:
hahaha, prvi emosi :XD: :XD: :XD:
sala
ontopic :
nisu losi
:ziveli: :ziveli:

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Nirvana

Post by Solomon » 22 Jul 2009, 20:04

pogledaj malo po forumu bilo je dosta price o Nirvani, i tema vec postoji :wink:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Nirvana

Post by Doolio » 22 Jul 2009, 21:55

sto se tice grandza, ja sam jedan od onih sto su u fazonu da je grandz belacki odgovor na hip hop, tj belacka urbana muzika:)

Truancy^
Posts: 36
Joined: 03 Mar 2009, 15:52

Re: Nirvana

Post by Truancy^ » 23 Jul 2009, 19:11

Doolio wrote:sto se tice grandza, ja sam jedan od onih sto su u fazonu da je grandz belacki odgovor na hip hop, tj belacka urbana muzika:)
hehe,slazem se sa tobom pa recimo nekih 60%,mada po meni grunge je nacin zivljenja,e sad,sta je po meni nacin zivljenja,pa samo jedno,da me kad se probudim ceka Jelen pivo xD...ovaj topic sam postavio zbog toga sto ja i moj bend radimo tribute Nirvani,inace iz Cacka smo,pa da vidim sta ljudi misle uopste o tome ;)

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Nirvana

Post by MetalFunk » 27 Jul 2009, 03:36

Truancy^ wrote:
Doolio wrote:sto se tice grandza, ja sam jedan od onih sto su u fazonu da je grandz belacki odgovor na hip hop, tj belacka urbana muzika:)
hehe,slazem se sa tobom pa recimo nekih 60%,mada po meni grunge je nacin zivljenja,e sad,sta je po meni nacin zivljenja,pa samo jedno,da me kad se probudim ceka Jelen pivo xD...ovaj topic sam postavio zbog toga sto ja i moj bend radimo tribute Nirvani,inace iz Cacka smo,pa da vidim sta ljudi misle uopste o tome ;)
i think da gubite vreme :P :P :P
mislim da je to kool i samo napred, nisam video do sada nirvana TB...
:ziveli: :ziveli:

User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Re: Nirvana

Post by sevastokrator » 04 Aug 2009, 15:17

Doolio wrote:sto se tice grandza, ja sam jedan od onih sto su u fazonu da je grandz belacki odgovor na hip hop, tj belacka urbana muzika:)
belacki odgovor na hip hop su Eminem i Bisti Bojsi, slicni likovi, i da rep metal alt. hip-hop, rep-rock i pun k* slicnih pravaca posetkom novog milenijuma

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Nirvana

Post by Doolio » 04 Aug 2009, 18:46

ne, pa to je isto hip hop. mislim na belacki odgovor na crnacku urbanu muziku svojom, 'sebi svojstvenijom' urbanom muzikom. mislim na kulturolosko-socijalni fenomen.

User avatar
Sid Vicious
Posts: 43
Joined: 17 Jan 2009, 01:01
Location: Bijeljina

Re: Nirvana

Post by Sid Vicious » 28 Sep 2009, 23:58

e ko ovo stavi u temu Punk dabogda mu pregorio daljinski ,ovo nema slj veze sa Punkom ,Kurt je ba peder bio i emos prvi emos po meni,sjeko se ono lafo drogiran ***** drogiran nesta divlja na kraju se ubio zaklo izbo nemam pojma ko ga jebe vidlo punkera nije


P.S. Moje misljenje ja mislim da ga je ubio Satan Panonski

User avatar
Wook
Posts: 403
Joined: 28 Aug 2008, 16:40
Location: Beograd

Re: Nirvana

Post by Wook » 01 Oct 2009, 23:18

Sid Vicious wrote:e ko ovo stavi u temu Punk dabogda mu pregorio daljinski ,ovo nema slj veze sa Punkom ,Kurt je ba peder bio i emos prvi emos po meni,sjeko se ono lafo drogiran ***** drogiran nesta divlja na kraju se ubio zaklo izbo nemam pojma ko ga jebe vidlo punkera nije


P.S. Moje misljenje ja mislim da ga je ubio Satan Panonski
:krstise: :krstise: :krstise:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Nirvana

Post by MetalFunk » 02 Oct 2009, 00:01

Wook wrote:
Sid Vicious wrote:e ko ovo stavi u temu Punk dabogda mu pregorio daljinski ,ovo nema slj veze sa Punkom ,Kurt je ba peder bio i emos prvi emos po meni,sjeko se ono lafo drogiran ***** drogiran nesta divlja na kraju se ubio zaklo izbo nemam pojma ko ga jebe vidlo punkera nije


P.S. Moje misljenje ja mislim da ga je ubio Satan Panonski
:krstise: :krstise: :krstise:
hahahahahahhaahhahahahah

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Nirvana

Post by nemanjavelimirovic » 02 Oct 2009, 00:03

Sid Vicious wrote:e ko ovo stavi u temu Punk dabogda mu pregorio daljinski ,ovo nema slj veze sa Punkom ,Kurt je ba peder bio i emos prvi emos po meni,sjeko se ono lafo drogiran ***** drogiran nesta divlja na kraju se ubio zaklo izbo nemam pojma ko ga jebe vidlo punkera nije


P.S. Moje misljenje ja mislim da ga je ubio Satan Panonski
:ma bravo: :bambi: :bambi: :bambi: :bambi: :bambi:

User avatar
frkadela
MF veteran
Posts: 780
Joined: 24 May 2007, 17:07
Location: Beograd

Re: Nirvana

Post by frkadela » 02 Oct 2009, 00:21

Ovaj lik ladno ima 42 posta, a niko ne reaguje.
1.2 Svaki clan je duzan da se prema drugima odnosi sa postovanjem.
2.3 Vodite racuna da vasi postovi imaju smisla, nemojte odgovarati ako nemate sta pametno da kazete na temu.Ne skrecite sa teme.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Nirvana

Post by dejankuki » 02 Oct 2009, 08:54

Decko je dobio warn... i obrazlozenje, bas u skladu sa pravilnikom.. a ako nastavi... ihaaaa warnova ima na pretek, nema limita!


P.S. obavestite se o igri "WARN" na stranicama pravilnika...

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Nirvana

Post by Solomon » 02 Oct 2009, 10:26

frkadela wrote:Ovaj lik ladno ima 42 posta, a niko ne reaguje.
1.2 Svaki clan je duzan da se prema drugima odnosi sa postovanjem.
2.3 Vodite racuna da vasi postovi imaju smisla, nemojte odgovarati ako nemate sta pametno da kazete na temu.Ne skrecite sa teme.
ja ne vidim da je ikome rekao "ti si retardiran", samo je govorio svoje misljenje o bendovima, i sta sad ajde banujte ga jer je popljuvao 20 bendova :O.o:

a ovo drugo... po slobodnoj procjeni 60-70 % postova ne postuje ovo pravilo ...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest