jazz

Moderators: dejankuki, Trooper

Post Reply
soone
Posts: 8
Joined: 30 Oct 2009, 20:39

jazz

Post by soone » 30 Oct 2009, 20:50

cao drugari zanima me da li ima neko ko swira dobro jazz na klaviru ili klaviaturi 8)

User avatar
manda
Posts: 70
Joined: 01 Nov 2009, 13:34

Re: jazz

Post by manda » 02 Nov 2009, 09:29

Zbog čega pitaš:

1) Hoćeš da uzimaš časove?
2) Trebaju ti ljudi za bend?
3) Hoćeš samo da znaš ko to dobro radi?

Pedjazz
Posts: 55
Joined: 23 Nov 2007, 05:32
Location: Boston trenutno Nis inace
Contact:

Re: jazz

Post by Pedjazz » 02 Nov 2009, 16:11

Ako si u Beogradu idi na svirku i startuj klaviristu pa se dogovorite oko casova. To ti je moj ovako savet na prvu :)

soone
Posts: 8
Joined: 30 Oct 2009, 20:39

Re: jazz

Post by soone » 02 Nov 2009, 20:58

hteo bih da naucim teoriju i harmoniju jazz inace sviram narodnjake zabavanjake itd al hteo bi da upoznam nekog lika ko bas cepa jazz full mogu da skidam razne stilove al drugacije je kad ti neko malo pojasni ako znas nekog posalji hvala unapred.

User avatar
manda
Posts: 70
Joined: 01 Nov 2009, 13:34

Re: jazz

Post by manda » 02 Nov 2009, 21:23

Što se tiče časova:

1) Miloš Krstić
2) Vasil Hadžimanov

Idi do jazz odseka škole Stanković, preko puta Doma omladine, i porazgovaraj sa ljudima.

Većina varijanti podrazumeva već solidno muzičko predznanje i bar osrednju tehniku na instrumentu

Pedjazz
Posts: 55
Joined: 23 Nov 2007, 05:32
Location: Boston trenutno Nis inace
Contact:

Re: jazz

Post by Pedjazz » 03 Nov 2009, 00:35

soone wrote:hteo bih da naucim teoriju i harmoniju jazz inace sviram narodnjake zabavanjake itd al hteo bi da upoznam nekog lika ko bas cepa jazz full mogu da skidam razne stilove al drugacije je kad ti neko malo pojasni ako znas nekog posalji hvala unapred.
Misa Krstic i Vasil su defintivno ljudi na duze staze koji mogu nesto da ti donesu. Sobzirom da si spomenuo Jazz teoriju i harmoniju, ja predlazem Ivana Ilica koji je trombonista i dirigent RTS Big Benda. Momak inace svira i odlicno klavir tako da ce sve fore moci da ti pokaze na oba instrumenta. Cas kod njega je 30 eura, poslao mi je bas pre neki dan sms povodom toga jer ima jedan momak u BG-u koji isto trazi casove Jazz harmonije i teorije... :)

soone
Posts: 8
Joined: 30 Oct 2009, 20:39

Re: jazz

Post by soone » 03 Nov 2009, 17:17

hvala vam puno na savetima bas cu otici do skole stankovic mozda i upali nesto :lol: :lol: /jel postoji neka skola privatna ili tako nesto gde bi mogao jazz piano da se nauci jer trenutno nebih mogao 30evra cas da placam znam da vredi al jebiga moj drugar iz nemacke je isao privatno na jazz casove u dusseldorfu kod nekog jazzera ba extra 20 evra je placao.hvala puno.

Pedjazz
Posts: 55
Joined: 23 Nov 2007, 05:32
Location: Boston trenutno Nis inace
Contact:

Re: jazz

Post by Pedjazz » 03 Nov 2009, 17:59

soone wrote:hvala vam puno na savetima bas cu otici do skole stankovic mozda i upali nesto :lol: :lol: /jel postoji neka skola privatna ili tako nesto gde bi mogao jazz piano da se nauci jer trenutno nebih mogao 30evra cas da placam znam da vredi al jebiga moj drugar iz nemacke je isao privatno na jazz casove u dusseldorfu kod nekog jazzera ba extra 20 evra je placao.hvala puno.
Mozda Vasil i Misa jeftinije naplacuju, ja sam ti reko za Ivana Ilica cenu :) Jos jednom, najbolja varijatna ti je da odes na gig i dogovoris se sa klaviristom na mestu za casove. Tako se najbolji dogovori postizu, dok su euforicni posle dobrih solaza - kad ga zoves kuci druga prica :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest