znacile bi mi veoma korisne korisne informacije

Moderators: dejankuki, Trooper

Post Reply
jazzmaster
Posts: 3
Joined: 28 Apr 2011, 03:34

znacile bi mi veoma korisne korisne informacije

Post by jazzmaster » 28 Apr 2011, 03:42

po profesiji sam basista dugo sviram i veoma sam posvecen svirci :) nisam pohadjao nikakav oblik muzicke skole vec sam isao na privatne casove kod eminentnog kragujevackog gitariste Mikce Milosavljevica zanima me sledece..Zelim da upisem konzervatorijum liceo u barseloni odsek electric bass i naravno u pitanju je jazz muzika. s obzirom da ja nemam znanje bas za pohvalu iz muzicke teorije niti sam ikada imao dodira sa solfedjom i ostalim segmentima izucavanja muzike da li mozete da mi date informaciju gde u srbiji sve mogu da idem na casove i kod koga da bih se spremao za prijemni ispit.Pare su najmanji problem..potrebni su mi profesori koji imaju dodira sa jazz muzikom itd i koji su dobro upuceni u teoriju i ostale segmente muzicke edukacije hvala unapred :mrgreen:

User avatar
Vajs
Posts: 7
Joined: 09 Sep 2009, 05:00
Location: Žitište

Re: znacile bi mi veoma korisne korisne informacije

Post by Vajs » 30 Aug 2011, 23:44

nekad je postojao groovemasterscenter i vlada samardzic je predavao bas. cini mi se da vise ne rade... :( http://www.probjave.com/firma/1,muzicki ... ve-masters
video sam negde na netu vladinu izjavu da se 2012. ocekuje nastavak skole za bas.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest