Sastavljam bend

Moderators: dejankuki, Trooper

Post Reply
9Velja9
Posts: 1
Joined: 29 Apr 2012, 20:25

Sastavljam bend

Post by 9Velja9 » 29 Apr 2012, 20:34

U okolini Lazarevca po mogucstvu, moze i BG.
U pitanju je lounge/jazz/swing bend tipa Frenka Sinatre, nesto kao sto radi Richard Cheese (potraziti na youtube), nesto potpuno novo u ovoj zemlji, ja se bavim pevanjem, a sviram i ritam gitaru, dakle, klavir, bas, truba, bubnjavi, klavijature i gitara su potrebni, prakticno, ceo bend...eventualno i zenski vokal, ali nije toliko bitno. Ako je neko zainteresovan, moze mi se javiti na fejsu, pa cemo prozboriti nesto o ideji. Dakle, ovo je samo ideja, ne i razradjen plan. Ako se nekome svidi kada cuje Richard-a Cheese-a, neka me kontaktira. Ali samo ozbiljne ljude trazim. Pevao sam u rock i punk bendu, u electro i funky bendu, pa bih se okusao i u ovome, jer mislim da bi to bio pun pogodak. Sto se tice repertoara, radili bi APSOLUTNO sve...od narodnjaka, preko repa, roka, panka, metala i ostalih zanrova. Bukvalno sta god nam padne na pamet, jer je kreativnost najbitnija. Ne gadite se sto pomenuh narodnjake, ni ja ih ne volim preterano, ali tipa Toma, Dzej i ostala kompanija bi legli super u ovom zanru ka kome bi tezili. Pozdrav i svako dobro.
Moj profil/kontakt : https://www.facebook.com/Don.Juan.DeMarco.xD

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest