Ujedinjena scena, jaka scena!

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by ivan ipi » 28 Dec 2009, 08:33

...i jos jedna stvar...Sad sam video da si ti iz Bgd-a., a to drasticno menja stvari. mi u Krusevcu imamo dvojicu basista, i oboica sviraju u po 2-3 benda. i imamo jedno mesto u kojem mozemo da sviramo (KCK), i to za Dz naravno. Tako da bilo bi zanimljivo da neko vas "odozgo" proseta se malo do nas "dole" pa da vidi kakvo je stanje na nasoj sceni...izuzev Nisa,
sve ostalo je "mrtvo" :(

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by muki17 » 28 Dec 2009, 11:45

potvrdjujem :1: :ziveli:

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by ivan ipi » 28 Dec 2009, 15:29

Tako je muki burazeru.. :D
:ziveli:
P.S. da ne sviras ti bas? hahahahha

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by muki17 » 28 Dec 2009, 16:21

Nikako! :D
koje si god?

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by djomla » 28 Dec 2009, 16:40

Prvo ne racunas kolike reshode imaju te iste gazde kaficha, placanje struje, najma, robu koju su uzeli moraju da plate, pa konobari - pa konobari pokradu, pa porez drzavi - nakupi se toga tako da su i cene svirki male.

Praviti sindikat nema smisla, zashto? U teskim vremenima (a jesu) ima dosta bandova koji ce raditi i za hiljadu dinara po glavi (znam ih par - dobrih bandova). I sta si dobio sa sindikatom. A sta ti clanovima tok 'sindikata' garantujes - sigurne svirke, stalne gaze, sigurnu lovu ? Sta dobija neko uclanjenjem u taj sindikat? Bedz i maicu?

Meta valjda vecine bendova su ipak svirke van srbije, uzimam primjer sad hrvatsku gde su gaze jaaaako dobro placene a kvaliteta bandova tamo je dno-dna, pa bandovi iz regije imaju tamo sansu, ali sada su i oni zakinuti tako sto moraju da imaju papire da bi mogli da ulaze sa instrumentima i tehnikom da bi mogli tamo da sviraju. Garantiras im resavanje svih papira da mogu da sviraju vani? :)

Tebe nesto ljuti a pogledaj brojeve (TV Pink) Farama (gledanost 2,5 miliona), Grand (gledanost 2,5 miliona) ... i sta ti tu nije jasno, sta narod hoce? Narodno :)

Amo dalje, kvalitet granda, koliko znam za narodnjake sviraju vrhunski muzicari, jebiga malo zeludac steze opa cupa - al je lova dobra i zivi se. Nema se vise 20 godina, treba familiju 'raniti, ipak je to poso. Izgleda da je taj grad muzicki i kvalitetan, iskreno sve sto sam gledao od talent show-a je smeche, bez talenta emocija i sl. Grand (zanemarimo muziku i narodnjake) ima tehnicki najbolje izvodjache.
Gledaj Bosansku emisiju Rat Bandova, ne da mi se povracha od vecine, cover bandovi koji ne znaju da skinu stvar do kraja, ritmicki ispadaju, faljivaju na veliko a u publici sedi ko? Sejo Saxon hahaha , Davor Gobac ....


Stvar nije losha, ima dobrih bandova i oni rade, oni ulazu u sebe i driluju se svakim danom i rade bogami dobro za nase uslove, kad ih pitam kako je kazu zeznuto kriza al se gura. Kupuju opremu, dobro zive i ne sviraju narodnjake.

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by ivan ipi » 28 Dec 2009, 18:44

muki17 wrote:Nikako! :D
koje si god?
'86. a burazer '87.

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by ivan ipi » 28 Dec 2009, 18:46

...al sviramo k'o sa po 30+...hahahahaha

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by muki17 » 28 Dec 2009, 22:00

ma nisam ja ni sumnjao 8)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Ujedinjena scena, jaka scena!

Post by Duane » 28 Dec 2009, 23:24

muki17 wrote:ma nisam ja ni sumnjao 8)
:mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest