Gitarijada i u Cacku!!!

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Gitarijada i u Cacku!!!

Post by doyle777 » 04 Nov 2010, 10:33

Juce, za vreme obelezavanja 50 godina rock 'n' rolla u Cacku, na kome su bili prisutni Tocak, Bora Corba i jos neke "face" cacanskog rock 'n' rolla, objavljeno je da ce od sledece godine Cacak postati drugi grad u Srbiji koji ZVANICNO ima gitarijadu. Meni je drago sto se polako budi rock 'n' roll u srpskom narodu i drago mi je sto cemo od sad moci da biramo da li cemo u Zajecar ili u Cacak (ili mozda i u jedan i drugi grad :D ). Ovo ce biti odlicno mesto za probijanje mladih bendova. :)
http://www.politika.rs/rubrike/spektar/ ... ol.lt.html

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 04 Nov 2010, 19:26

do čačka da se cimam?

nepada mi napamet...

da su oni dobri, svirali bi u BGDu

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by ssmc » 04 Nov 2010, 19:51

Yeah,a i Guču će u Bg da prebace,pod Kališ čuo sam,zato su izmestili beer fest :D

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 04 Nov 2010, 20:26

ssmc wrote:Yeah,a i Guču će u Bg da prebace,pod Kališ čuo sam,zato su izmestili beer fest :D
pa realno, koji će im festival tamo pod nekom planinčinom... da neće možda ovce kolektivno da čuvaju? ili možda čobanske igre 2012?

User avatar
kwiss
Posts: 775
Joined: 13 Sep 2010, 12:25
Location: Gornji Milanovac

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by kwiss » 04 Nov 2010, 20:48

Duane wrote:do čačka da se cimam?

nepada mi napamet...

da su oni dobri, svirali bi u BGDu
Zaboravljate da su vas "beograđane" roditelji sa frulom uspavljivali :XD:Naravno dok su čuvali ovce po Pešteru iGoliji :bambi: :bambi: :bambi: jbg nema ovaca

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 04 Nov 2010, 21:26

kwiss wrote:
Duane wrote:do čačka da se cimam?

nepada mi napamet...

da su oni dobri, svirali bi u BGDu
Zaboravljate da su vas "beograđane" roditelji sa frulom uspavljivali :XD:Naravno dok su čuvali ovce po Pešteru iGoliji :bambi: :bambi: :bambi: jbg nema ovaca
evo ga još jedan kmet sa sela... kako je rodjače iz nižeg sloja? jel se čujemo il da predjem na radio signal?

User avatar
kwiss
Posts: 775
Joined: 13 Sep 2010, 12:25
Location: Gornji Milanovac

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by kwiss » 04 Nov 2010, 21:43

Ne može seljak a da se ne vredja jer ne može da promeni ono što je dobio rođenjem a to je geačka krv pa da bi dokazao da nije to pljuje i sere po svom rodu :D

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Dersu Uzala » 04 Nov 2010, 22:13

O Mojsije, slusas li ti ovo?

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 04 Nov 2010, 22:33

kwiss wrote:Ne može seljak a da se ne vredja jer ne može da promeni ono što je dobio rođenjem a to je geačka krv pa da bi dokazao da nije to pljuje i sere po svom rodu :D
izvini rodjače, slabo te čujem, što zbog signala, što zbog gužve vamo po Bgdu, ne bi razumeo... to ti je kao kad ti pase krava na livadi, pa eto to još deset puta deset puta deset.. to ti je 'iljadu rodjače, to ti je baš dosta, al nemoj se zamarati računcom, ionako ti tamo na selo treba račun samo na prste

e zezam se matori skroz, nemoj se cimas... malo me bluzko podsetio kolko smo mi beogradjani zapravo gmazovi, pa reko da iskoristim limit :D

uzdrav! :ziveli:

ps. moje je srce u ravnici :mrgreen:

User avatar
kwiss
Posts: 775
Joined: 13 Sep 2010, 12:25
Location: Gornji Milanovac

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by kwiss » 04 Nov 2010, 22:40

Duane wrote:
kwiss wrote:Ne može seljak a da se ne vredja jer ne može da promeni ono što je dobio rođenjem a to je geačka krv pa da bi dokazao da nije to pljuje i sere po svom rodu :D
izvini rodjače, slabo te čujem, što zbog signala, što zbog gužve vamo po Bgdu, ne bi razumeo... to ti je kao kad ti pase krava na livadi, pa eto to još deset puta deset puta deset.. to ti je 'iljadu rodjače, to ti je baš dosta, al nemoj se zamarati računcom, ionako ti tamo na selo treba račun samo na prste

e zezam se matori skroz, nemoj se cimas... malo me bluzko podsetio kolko smo mi beogradjani zapravo gmazovi, pa reko da iskoristim limit :D

uzdrav! :ziveli:

ps. moje je srce u ravnici :mrgreen:
:bravo: za beogradske frulaše

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 04 Nov 2010, 22:45

samo edukovano! :)

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Bluesko » 05 Nov 2010, 18:19

Nista ti nisi skopc`o matori, al` ostao si u svom fazonu, master of podjebavation,e 8)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by Duane » 06 Nov 2010, 03:32

Bluesko wrote:Nista ti nisi skopc`o matori, al` ostao si u svom fazonu, master of podjebavation,e 8)
to svakako...

User avatar
ZigiZelig
Posts: 176
Joined: 30 Jun 2010, 13:35
Location: Cacak

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by ZigiZelig » 08 Nov 2010, 20:20

Cuo sam da je postala uzrecica kad treba nekoga ishejtovati "Nemoj da si Cacanin", to je valjda zbog Velja. Sta fali ako je u Cacaku, Zajecar je bio neka zajebana metropola je l'? I nemojte da ste cacani :cao:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Gitarijada i u Cacku!!!

Post by ssmc » 08 Nov 2010, 20:31

Duane wrote:
ssmc wrote:Yeah,a i Guču će u Bg da prebace,pod Kališ čuo sam,zato su izmestili beer fest :D
pa realno, koji će im festival tamo pod nekom planinčinom... da neće možda ovce kolektivno da čuvaju? ili možda čobanske igre 2012?
Čistiji je vazduh pod plannom,lakše se trezni čo'ek,a i manje saobraćajki, pošto svi koji idu u Guču su iz Bg-a :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest