Samo jedan Grand postoji...

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Samo jedan Grand postoji...

Post by Duane » 04 Sep 2008, 21:37

a to je GRAND FUNK RAILROAD ... moram priznati da nisam video nijednu temu niti jedan pomen po meni jedne od najacih grupa americkog kontinenta, a to je Grand Funk Railroad...
sad to jeste malo starija grupa i nije bas najmejnstrimija, pa vas nekrivim ako niste culi(na mladje se misli, a stariji ce reaguju ko homer u onoj epizodi(Grand Funk!!! WOOOHOOoo xD) xD)... e pa pocujte ako niste, necete pozaliti kad pocujete ove pionire hard roka, kad pocujete genijalne pesme marka farnera, craiga frosta, mela schachera, dona brewera i druzine xD zaista legendarna grupa i po meni vrlo unikatna za istoriju r'n'r-a... pogotovo u pocetku, kasnije se to malo i promenilo i sve to sto ide z'godine, ali Grand Funk je Grand Funk, tako da je greota da nema nijedna tema o njima, a i zanima me vase misljenje o railroadu i tako to, postujte i tako xD

ps. ko nije cuo legendaran nastup grand funka 69' u sred one pustare u texasu na kom su bili i zeppelini i kompanija mora da cuje, ima na youtube snimak, doduse los ali opet, a ima i live album koji vredi poslusati, pogotovo insade looking out, pesma od animalsa koju su grandovci(xD) sjajno odradili...

ako neko zeli moze da me kontaktira da mu sharujem muziku gore pomenute grupe... xD

AutoDog
Posts: 18
Joined: 11 Apr 2014, 00:04

Re: Samo jedan Grand postoji...

Post by AutoDog » 11 May 2014, 21:40

Prangijasi, ali odlicni :metal:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest