Šta mislite o Van Gogh-u?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Locked
User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by sevastokrator » 19 Aug 2009, 16:05

bate jel to koristis americku formu pisma jedan red razmaka posle svako pasusa, bez uvodnog razmaka u novom redu?
znam da je offtopic ali..cisto onako

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 19 Aug 2009, 16:30

sevastokrator wrote:bate jel to koristis americku formu pisma jedan red razmaka posle svako pasusa, bez uvodnog razmaka u novom redu?
znam da je offtopic ali..cisto onako
oćeš da mi skreneš pažnju sad kad sam krenuo da Doolia očerupam? drugarski nema šta i viteški hahah

ma jok druže nerazmišljam o formi teskta uopšte...

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by nebojsak » 19 Aug 2009, 16:34

Glene, jbt, to si ti ladno!??

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 19 Aug 2009, 16:38

a?

da me nisi pomešo s nekim drugar?

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Stalker » 19 Aug 2009, 21:07

necu da se mesam. i'm staying out of this
:lol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Doolio » 19 Aug 2009, 21:23

ako te bas zanima, bavim se slikarstvom, ne dizajnom, ne u firmi, vec slikarstvom:) da sam hteo da budem korporativni dron, zavrsio bih pravo.

a mislim da si malo pobrkao loncice sa hladnom analizom, pa valjda ti hladno analiziras kad si u fazonu 'djule pravi pare, znaci to se tako radi, ocu i ja'.

da mi je muzika fizioloska potreba to ne moram ni da odgovaram, to mogu da ti kazu i ljudi sa ovog foruma. i bas zato sto mi je fizioloska potreba, necu da je modifikujem nekim vangogizmom.
a on se fino uvalio u neku firmu čiju robu/uslugu dizajnira u lepo pakovanje i valja muda za bubrege... umesto da ispadne šmeker i kaže brate stvarno taj Đule se mnogo kurči, ajde da skupimo neku ekipicu, može i s foruma, i da ga spakujemo u gepek, pa ga istovarimo negde u Košutnjaku... mislim bez zlih namera i nasilja, samo forice radi da ga ostavimo golog i vezanog lisicama pa nek se dečkonja snađe kad je tako preduzetan i snalažljiv...
ovo su otprilike svi predlagali, osim tebe.
kapiraš, čak i da ne misli ozbiljno to bi bio kul forumski reply, ali ne on u svakoj prilici oće da pokaže koliko je objektivan i razložan, i da još malo uživa u sebi dok priča i piše.
ne u svakoj, samo u onoj koja jeste za objektivnost i razloznost. imam ja i te kako strasti i frustracije i kreativnosti i originalnosti i emocije i to mozda vise od drugih ljudi, malo sam i depresivan i neurotican i melanholican malo vise, medjutim, ti sa tim nemas nikakve veze. tome nema mesta u diskusiji, pogotovo ne o djuletu.
ovom tzv. zen masteru kome je sve kul
zen master je termin koji sam upotrebio ne u smislu da mi je sve kul i da sam lezeran, objektivan i malodusan, vec u smislu da pokusavam da ne dozvolim spoljnim i materijalnim stvarima da uticu na mene. naravno, to ne uspevam preterano, ali uspevam u nekim stvarima koje su mi zaista bitne, kao sto je muzika, ponavljam, zenmasterstvo u muzici mi dozvoljava da pravim muziku koju necu kompromitovati vangogizmom. daleko od toga da mi je sve kul, postoje ljudi koje bih ubio na keca, a posle se verovatno kupao u njihovim iznutricama tri sata:) ali to nema veze sa temom 'sta mislite o van gogu'. pri tome sam ja u ovoj temi opet, zacudo, emotivnije reagovao od tebe govoreci kako je van gog sranje i da me smara, na sta si ti govorio kako ne mogu tako to da gledam jer je on odlican producent i da zaradjuje vise para i da se klinke loze na njega.

ja nemam mnogo pesama, ali su sve autenticne i iskrene, ako bude nesto od toga - super, ako ne bude - jebiga. ali necu da se vangogisem bas zbog toga sto mi je muzika bitnija od tih klinki koje gotive djuleta, a ti pricas suprotno sve vreme.

mislim da si se malo zeznuo sa ovim naglim menjanjem kursa price samo da bi meni doskocio.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by MetalFunk » 19 Aug 2009, 21:41

HEBO VAS VAN GOGH!!!!
sta mislim o njima?
nisu losi, na tome se zavrsava moja prica
:)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Doolio » 19 Aug 2009, 21:51

ne, prica tvoja pocinje tek, mladi padawane. ali veze ona sa van gogom imati nece. strpljenja imati moras, metalfunce. tvoje dolazi vreme tek. ali gnev prevelik osecam u tebi ja. mlad si i teznje u tebi bujaju. velika dela pred tobom su.

Image

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Nyarlathotep » 19 Aug 2009, 21:57

brate, mojne samo to zen master. hehehe.
previse stoji iza te reci ZEN, da bi se pominjala u takvom kontekstu. :mrgreen:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Doolio » 19 Aug 2009, 21:58

a jebiga, znas na koji kontekst sam mislio, nisam se nadao da ce doci do tehnicke analize jednog sleng izraza koji naravno da ima preneseno znacenje:)
a i sam znas da si i ti zen master i to prilicno masterast ahhaha:)

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by MetalFunk » 19 Aug 2009, 22:02

Doolio wrote:ne, prica tvoja pocinje tek, mladi padawane. ali veze ona sa van gogom imati nece. strpljenja imati moras, metalfunce. tvoje dolazi vreme tek. ali gnev prevelik osecam u tebi ja. mlad si i teznje u tebi bujaju. velika dela pred tobom su.
yes, my SENSEI :P :P

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Nyarlathotep » 20 Aug 2009, 00:43

Doolio wrote:a jebiga, znas na koji kontekst sam mislio, nisam se nadao da ce doci do tehnicke analize jednog sleng izraza koji naravno da ima preneseno znacenje:)
a i sam znas da si i ti zen master i to prilicno masterast ahhaha:)
ma serem. zajebavam se.
pre fuzz master no zen. hehe.

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 20 Aug 2009, 01:31

Doolio wrote:ako te bas zanima, bavim se slikarstvom, ne dizajnom, ne u firmi, vec slikarstvom:) da sam hteo da budem korporativni dron, zavrsio bih pravo.
a pa da, klasika. U Đu, Đile Marković, Rastko Ćirić, itd, ima nekolicina likovnjaka po čaršiji koji se trpaju u muzičare, a zašto? zašto vam nije dovoljan vaš fah? ne, nego kad se smorite od samotnog moleraja oćete da vam mudija tarlahaju po stejdžu, kakva je to alavost i egoizam... ej, ali ti si talenat za ziku, imaš potrebu za tim, pa šta? jer misliš da i ja nemam dara za crtanje, za pisanje, novinarstvo koje sam studirao pa napustio? o da, ali neću da zauzimam drugima vreme i prostor, koji imaju samo jednu okupaciju. zato sam sagledao šta mi je prioritet i guram samo svirku. mislim da je to fer i korektno.
dakle druškane, opredeli se ili svirka ili malanje, da čujem šta će biti? ne može na dve stolice, ja ti neću dozvoliti. ako budeš pravio cert doći ću da ti sabotiram svirku, pa se ti puši...
ne u svakoj, samo u onoj koja jeste za objektivnost i razloznost. imam ja i te kako strasti i frustracije i kreativnosti i originalnosti i emocije i to mozda vise od drugih ljudi, malo sam i depresivan i neurotican i melanholican malo vise, medjutim, ti sa tim nemas nikakve veze. tome nema mesta u diskusiji, pogotovo ne o djuletu.
evo opet pričaš o sebi, to ti je valda najdraža tema. tvoje emocije i frustracije (više od drugih, nego šta), neuroze melanholija, c c c zaista veliki umetnik koji pati i ima bogat duševni život. šta, oćeš medalju, čestitku, voćni kup? odma dobiješ, hehe...
zen master je termin koji sam upotrebio ne u smislu da mi je sve kul i da sam lezeran, objektivan i malodusan, vec u smislu da pokusavam da ne dozvolim spoljnim i materijalnim stvarima da uticu na mene. naravno, to ne uspevam preterano, ali uspevam u nekim stvarima koje su mi zaista bitne, kao sto je muzika,
nije šija nego vrat, a što moliću bi se zatvarao za uticaje spolja, živiš na Balkanu i treba to da se oseti u tvom stvaralaštvu, i treba da si ponosan na to. a matrijalne stvari, ne razumem šta jel si gadljiv na pare? nema nikakih problema, sve što zaradiš od prodaje slika ili od svirke slobodno uplati meni na račun, poslaću ti na pm. taman bi mi dobro došlo za novi amp.
na sta si ti govorio kako ne mogu tako to da gledam jer je on odlican producent i da zaradjuje vise para i da se klinke loze na njega.
opet ti kao da ja mogu da ti naredim kako ćeš da gledaš na stvari. mislim i mogu, ali neću to radim jer je to već nasilje. ja sam naglasio taj deo sa poslovnim uspehom kod Đuleta, što ne znači da ne može da se dalje diskutuje o njemu kao tekstopiscu i kompozitoru/gitarošu/pjevaču. samo izvoli, piši svoje elokventne i učene poustiće, pa da ti klinci kliču sensei, zen masteru, džedaje, ili se tapši po ramenu sa likovima tipa Nyarla, on tebi zen serdare ti njemu fuzz vojvodo i svi srećni. jebiga, znaš kako kaže narod, bolje prvi u selu...
mislim da si se malo zeznuo sa ovim naglim menjanjem kursa price samo da bi meni doskocio.
dal sam se zeznuo ili nisam nek procene čitaoci, ja samo radim ono u čemu sam najbolji a to je rokanje i rolanje.

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by vasko » 20 Aug 2009, 01:43

vasko,pretero si hahah

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 20 Aug 2009, 01:51

vidi ga ovaj naisuslija komedijaš, pa šta je sad?

ko je vasko, i zašto su se siniša i ostali nasmejali?

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest