Šta mislite o Van Gogh-u?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Locked
User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by cccira » 20 Aug 2009, 01:54

vau

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Duane » 20 Aug 2009, 02:00

cccira wrote:vau
vai

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by muki17 » 20 Aug 2009, 02:00

joe

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 20 Aug 2009, 02:11

sedlar

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Bluesko » 20 Aug 2009, 03:41

kide wrote: dakle druškane, opredeli se ili svirka ili malanje, da čujem šta će biti? ne može na dve stolice, ja ti neću dozvoliti. ako budeš pravio cert doći ću da ti sabotiram svirku, pa se ti puši...
:rlol: :rlol: :rlol:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Stalker » 20 Aug 2009, 08:56

Image

you don't know the POWAH of the dark side

znam da nema veze s diskusijom i s onim sto je Fank rekao, ali mislim da je nefer reklamirati dzedaje na taj nacin.

yu_raider
Posts: 96
Joined: 14 Oct 2007, 21:36

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by yu_raider » 21 Aug 2009, 21:46

kide wrote:
Doolio wrote:ako te bas zanima, bavim se slikarstvom, ne dizajnom, ne u firmi, vec slikarstvom:) da sam hteo da budem korporativni dron, zavrsio bih pravo.
a pa da, klasika. U Đu, Đile Marković, Rastko Ćirić, itd, ima nekolicina likovnjaka po čaršiji koji se trpaju u muzičare, a zašto? zašto vam nije dovoljan vaš fah? ne, nego kad se smorite od samotnog moleraja oćete da vam mudija tarlahaju po stejdžu, kakva je to alavost i egoizam... ej, ali ti si talenat za ziku, imaš potrebu za tim, pa šta? jer misliš da i ja nemam dara za crtanje, za pisanje, novinarstvo koje sam studirao pa napustio? o da, ali neću da zauzimam drugima vreme i prostor, koji imaju samo jednu okupaciju. zato sam sagledao šta mi je prioritet i guram samo svirku. mislim da je to fer i korektno.
dakle druškane, opredeli se ili svirka ili malanje, da čujem šta će biti? ne može na dve stolice, ja ti neću dozvoliti. ako budeš pravio cert doći ću da ti sabotiram svirku, pa se ti puši...
ne u svakoj, samo u onoj koja jeste za objektivnost i razloznost. imam ja i te kako strasti i frustracije i kreativnosti i originalnosti i emocije i to mozda vise od drugih ljudi, malo sam i depresivan i neurotican i melanholican malo vise, medjutim, ti sa tim nemas nikakve veze. tome nema mesta u diskusiji, pogotovo ne o djuletu.
evo opet pričaš o sebi, to ti je valda najdraža tema. tvoje emocije i frustracije (više od drugih, nego šta), neuroze melanholija, c c c zaista veliki umetnik koji pati i ima bogat duševni život. šta, oćeš medalju, čestitku, voćni kup? odma dobiješ, hehe...
zen master je termin koji sam upotrebio ne u smislu da mi je sve kul i da sam lezeran, objektivan i malodusan, vec u smislu da pokusavam da ne dozvolim spoljnim i materijalnim stvarima da uticu na mene. naravno, to ne uspevam preterano, ali uspevam u nekim stvarima koje su mi zaista bitne, kao sto je muzika,
nije šija nego vrat, a što moliću bi se zatvarao za uticaje spolja, živiš na Balkanu i treba to da se oseti u tvom stvaralaštvu, i treba da si ponosan na to. a matrijalne stvari, ne razumem šta jel si gadljiv na pare? nema nikakih problema, sve što zaradiš od prodaje slika ili od svirke slobodno uplati meni na račun, poslaću ti na pm. taman bi mi dobro došlo za novi amp.
na sta si ti govorio kako ne mogu tako to da gledam jer je on odlican producent i da zaradjuje vise para i da se klinke loze na njega.
opet ti kao da ja mogu da ti naredim kako ćeš da gledaš na stvari. mislim i mogu, ali neću to radim jer je to već nasilje. ja sam naglasio taj deo sa poslovnim uspehom kod Đuleta, što ne znači da ne može da se dalje diskutuje o njemu kao tekstopiscu i kompozitoru/gitarošu/pjevaču. samo izvoli, piši svoje elokventne i učene poustiće, pa da ti klinci kliču sensei, zen masteru, džedaje, ili se tapši po ramenu sa likovima tipa Nyarla, on tebi zen serdare ti njemu fuzz vojvodo i svi srećni. jebiga, znaš kako kaže narod, bolje prvi u selu...
mislim da si se malo zeznuo sa ovim naglim menjanjem kursa price samo da bi meni doskocio.
dal sam se zeznuo ili nisam nek procene čitaoci, ja samo radim ono u čemu sam najbolji a to je rokanje i rolanje.
Brate iskreno, ali iskreno, se nadam da si ili Vasko ili da se samo zezas.

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 21 Aug 2009, 22:11

čekaj rejdere, a šta ako se ne zezam, mislim zašto se nadaš da se zezam?

uzgred gde nestade Hoolio? mislim ne Iglezijas nego ovaj forumski Doolio? Nije se valda uvrejdeo... što je moguće je slikari su takvi, znam ih više komada, uglavnom hipersenzitivni bipolarci, zajebani prilično.

yu_raider
Posts: 96
Joined: 14 Oct 2007, 21:36

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by yu_raider » 22 Aug 2009, 00:09

kide wrote:čekaj rejdere, a šta ako se ne zezam, mislim zašto se nadaš da se zezam?

uzgred gde nestade Hoolio? mislim ne Iglezijas nego ovaj forumski Doolio? Nije se valda uvrejdeo... što je moguće je slikari su takvi, znam ih više komada, uglavnom hipersenzitivni bipolarci, zajebani prilično.
Brate, al si ti iskompleksiran lik :).

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 22 Aug 2009, 00:37

kao i većina muzičara da, nisi sada otkrio nekakvu veliku istinu.

a škrt si na rečima, trebo bi malo se raspisati pa da mogu da vidim kako razmišljaš. najlakše je prozivati tako na sitno, pogledaj kako ja to radim, grandiozno, u velikom stilu.

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Bluesko » 22 Aug 2009, 01:07

Pustite Vaska malo sebi oduska da da,ipak je petak vece

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 22 Aug 2009, 01:11

slažem se, treba Vasku pustiti da izbaci višak energije.
evo Bluesko to lepo razume, to o višku energije, kao aktivni forumaš petkom uveče.

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Bluesko » 22 Aug 2009, 01:15

A ima Vasko i alter ego koji daje izrazu retard sasvim novu dimenziju..... :ziveli:

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by kide » 22 Aug 2009, 01:27

Bluesko wrote:A ima Vasko i alter ego koji daje izrazu retard sasvim novu dimenziju..... :ziveli:
tačno, samo zajebano postaje kad taj retardirani alter ego preuzme kontrolu nad egom. ali je komično i zabavno, a šta je život bez zabave? ništa, kesa...

Bluesko, sećaš se filma Fight Club? pa eto, video si, lik se smara radi dosadni posao službenika auto osiguranja, dok se ne pojavi njegov alter ego i napravi od dosadnog japija maltene revolucionara.

da li sada bolje shvataš važnost imanja alter ega?

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o Van Gogh-u?

Post by Bluesko » 22 Aug 2009, 02:18

Veruj mi,taj alter ego nema veze sa Vaskovim..... Kao sto ni svi ljudi nisu isti,nisu ni alter EZI njihovi isti....
Ima pregrst bolesnih koji se pojavljuju niotkud... :ziveli:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest