Osvajači

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Osvajači

Post by Tenji » 17 Sep 2010, 17:03

Doolio wrote:eto, naso si mu, he wins :mrgreen:
A ti si neki duhovit, a? :mrgreen:
Doolio wrote:tendzi mozda je covek bio na guglu, pa se obratio nama ovde tek posle neuspesne potrage.
Haha, nije tendzi, cita se po Vuku... :ziveli:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Osvajači

Post by Bluesko » 17 Sep 2010, 17:15

Kristijan wrote:Šnostra :metal:

Obrni okreni, sa zapletom iz latino sapunice ili bez, Osvajači su uvek bili dno dna. Kao tr00 postava je bila super... Koga bre zamajavate? Koju ste to muziku inače slušali kad vam je ovo dobro?

tejk it izi men, ic onli a jautab link.... :o

Bojjan
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2010, 01:06
Location: Čačak

Re: Osvajači

Post by Bojjan » 08 Oct 2010, 18:31

Samo znam da im je najveci greh sto su uzeli pesmu Da te Milujem od Krvne Grupe iz Cacka :cry:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Osvajači

Post by doyle777 » 08 Oct 2010, 19:38

Bojjan wrote:Samo znam da im je najveci greh sto su uzeli pesmu Da te Milujem od Krvne Grupe iz Cacka :cry:
Au, jbt, to nisam znao, sad pogledah na YT, i nadjoh odmah pesmu... Za ovo je sigurno kriv onaj seljak Neso (ma i Cipi je znao, sta ga ja branim). Ako nisu trazili dozvolu onda su seljacine... :grummel_2:

User avatar
NushJa
Posts: 41
Joined: 12 Nov 2010, 16:19
Location: Kragujevac

Re: Osvajači

Post by NushJa » 25 Feb 2011, 06:59

Buduci da sam iz KG-a cesto vidjam Pickija ups Cipija, izvinjavam se, cak i pazarimo u istom Maxiju (wau, Cipi pije imlek sveze mleko moram i ja! Right..) Iskreno, svaka cast Osvajacima, napravili su neke legendarne pesme i vrlo prepoznatljive. Mada.. Licno me smaraju. Posebno glas vokala, nije po mom ukusu.

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Osvajači

Post by doyle777 » 26 Feb 2011, 20:03

Postujem prave Osvajace, al' aj' malo da ***** ove All Stars Osvajce. :XD: .
Image
Spoiler:
Image
Image
Image
:XD:
Image
Spoiler:
Image
Image
:XD:

Inace, Cipi i Industrija (Cipi je vokal, Uros gitarista) su skoro izdali album Na Balkanu. Nisam preslusao, neki blazi rock je u pitanju.
http://www.cipiii.com/
Imate dve pesme da preslusate na gorepomenutom sajtu.

P.S. Ako vam ne radi neka slika, idite desnim klikom na nju pa Open Image In New Tab. Ako ni tad ne radi, ne znam koji je, meni je radilo pre postavljanja. Jbg, nEsam ja kriv. :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest