John Frusciante napustio Pepperse

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
Djole_BB
MF veteran
Posts: 169
Joined: 18 Jan 2008, 18:49

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Djole_BB » 20 Dec 2009, 11:55

Duane wrote:pa dulio to je taj romano-engleski... kao sto ima rusko-engleski... to su sve zrtve amjericke kinematografije... recimo kad dodje rade serbedzija i kad kaze na ruskom: "hej komrid, vat iz jor profjeshn?" komrad odgovara: "maj proveshn, druzji, mader rashas difjens!"

:lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Cicmila!! » 21 Dec 2009, 00:17

Postoji copy paste, kraj price :lol:

sad da se vratimo temi..

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Duane » 21 Dec 2009, 09:10

tema je trula! sto se mene tice jedini zakljucak i vopsti tok razgovora u ovoj temi moze da bude : Osoba A:"John Frusciante napustio peperse!" Osoba B:"Ne seri..." i to je to... nema tu sta da se kaze bogzna, ovo je vise kao vest... kao npr kad potone tanker u crnom moru, lepo je znati da si u mogucnosti da znas da je potonuo tanker negde na drugom kraju sveta i ti si jedan od prvih koji je saznao, al nema tu bogzna sta da se kaze :mrgreen:

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by sl0e » 21 Dec 2009, 12:01

:1: :deda:

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by ivan ipi » 26 Dec 2009, 08:52

..cekajte ljudi polako.....prvo Crno more nije na drugom kraju sveta, a drugo...jel ste znali da je pravo ime
Cuck Norrisu - Karlos :)
mi'sim...on valjda zna zasto je otiso...malo je cudno sto ljudi malo ili malo vise "osile" kad sviraju u velikom bendu pa kao
ko vas j*** moja je garaza i ja sviram solo :( . Ok za njega u pitanju je sloboda volje, ali ne moze niko da me ubedi da nije mogao da svira u pepersima i da snima i svoje solo albume. dajte, pa covek ne radi nista drugo osim svirke! nije da kopa kanale tokom dana a uvece svirka sebi za dusu :D ..ocigledno su se ljudi razisli...a inace svi mi oni deluju izuzetno nabedjeno.. tako da WTF!
:ziveli:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Cicmila!! » 26 Dec 2009, 09:38

ivan ipi wrote:..cekajte ljudi polako.....prvo Crno more nije na drugom kraju sveta, a drugo...jel ste znali da je pravo ime
Cuck Norrisu - Karlos :)
mi'sim...on valjda zna zasto je otiso...malo je cudno sto ljudi malo ili malo vise "osile" kad sviraju u velikom bendu pa kao
ko vas j*** moja je garaza i ja sviram solo :( . Ok za njega u pitanju je sloboda volje, ali ne moze niko da me ubedi da nije mogao da svira u pepersima i da snima i svoje solo albume. dajte, pa covek ne radi nista drugo osim svirke! nije da kopa kanale tokom dana a uvece svirka sebi za dusu :D ..ocigledno su se ljudi razisli...a inace svi mi oni deluju izuzetno nabedjeno.. tako da WTF!
:ziveli:
Bilo bi fino i da Anthony ode pa da se napravi neki funk punk rock instrumental album...ali cisto sumnjam.
sto se tice solo karijere, nije ni meni jasno. Mozda je kreativno ogranicen dok je u bendu ili jednostavno ostatak benda nije hteo da prihvati njegove ideje.

Flealip
Posts: 161
Joined: 15 Sep 2008, 10:01

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Flealip » 05 Jan 2010, 01:13

Cisto da ubacim najnoviju informaciju: http://www.gigwise.com/news/54010/Josh- ... -Guitarist

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by nemanjavelimirovic » 05 Jan 2010, 01:16

I neka je... :mrgreen:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: John Frusciante napustio Pepperse

Post by Cicmila!! » 09 Jan 2010, 23:39

Koja sam vidovita Cica :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest