Toni Montano aka Velibor Miljković

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by bokicasa » 30 Sep 2010, 19:15

Ispravite me ako gresim- Toni Montano i jeste napravio kakvo takvo ime na toj tadasnjoj rok sceni bas zato sto je kreten,blejac i malo drzak covek...Kao nekog muzicara ne mozes da ga ocenjujes,jer nemas previse elemenata za to,glas nema,ne svira,ne komponuje,ali jbg,za njega je znao skoro svako,a koliko vas ovde ima koji su 15 hiljada puta bolji muzicari od njega,ali nikad necete nista postati,ja prvi,al sta mogu,bar necu da omalovazavam taj neki njegov rad,podsmevajuci se iz mozda ciste ljubomore,a mozda i ne... Garantujem da bi bar 20 posto od vas koji imate cilj da postanete poznati muzicar pristalo da imate njegov status,koji je takav kakav je,a da imate prilike da pevate na velikim koncertima,sa velikim grupama.. Kao na sajmu 94' na primer.
Kad neko nesto uradi i postane poznat zbog toga,a da je skoro pa netalentovan za to,treba ga postovati...Bar je u svoj blejacki,ulicni zivot,uneo malo promene ni iz cega. Svi bi mi to da uradimo,al svaki 50ti nadje nacin.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Doolio » 30 Sep 2010, 21:06

pa evo ja ne bi, jebiga, takav sam lik...al stvarno. to mi nije nikakav prioritet. dobro, mozda ja nisam klasican clan ovog foruma jer nemam pretenzije u muzici, ali nije bitno.
a ne valja ti analogija, pa i kale je poznat, eno ga i na televiziji. nije toni kale, ali opet. eno ga i boki13 na televiziji, eno je i karleusa... a mene toni nervira jer je kompleks, uvek se setim onog boksa sa rambom de ga vidis da oce stvarno da ne bi ispao bezveze ili sta vec, onaj rambo, boli ga patka, smeje se covek, zajebancija.

ali ja tebe ne razumem bas najbolje, sta tebi zapravo smeta kod njihovih komentara? tema je o toniju montanu, mozes da pises i kako si isao na kafu sa njim i kako peva i da li je politicki angazovan i da li ti se svidja njegova frizura itd itd itd. sve su to legitimni komentari na temu. na konto 'treba ga postovati': pa dobro, slobodan si da ga postujes, a koliko vidim, postuje ga i dosta ljudi na ovoj temi. ja ne mogu ni da ga postujem ni da ga ne postujem, mada naginjem ka nepostovanju sa ovoliko informacija koliko imam. eto, primera radi, ne postujem ni suareza i pedercina je i jebo mu ja mater, a covek odlican fudbaler, odveo svoj tim dalje na svetskom, zaradio im milione tamo, setio se u trenutku kako da eksploatise fudbalsko pravilo. po tom tvom rezonu, tek njega treba postovati. jebiga, ja ne funkcionisem tako, svaka njemu cast, ali ne mogu da ga postujem. ne postujem nekog zato sto je dobar u necemu, pa moze da bude prvak sveta, postujem ga po tome kakv je lik.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Duane » 30 Sep 2010, 23:07

Doolio wrote:ne postujem nekog zato sto je dobar u necemu, pa moze da bude prvak sveta, postujem ga po tome kakv je lik.
taj rad

i jes, suarez je pičketina, baš šupački potez... još izjavi nesto tipa "bozija ruka" levo desno... maradona je ono šmekerski odradio, verujem da je 50% iz zajebancije, a ova pičketina otera ganjane kući... eto u rukometu su lošiji

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Bluesko » 01 Oct 2010, 00:17

Dvejn grown up, he went to the posthighschool zone.... He thinks he own the world :mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Duane » 01 Oct 2010, 00:20

ma šta veliš, dobri samarićanine? :)

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Bluesko » 01 Oct 2010, 00:22

Tacno sam znao kakav ce odgovor bit`....


O Dvejne, uputi tu energiju na raju iz odeljenja, dok se niste rasturili po fakultetima u prestonici :ziveli:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Duane » 01 Oct 2010, 00:23

i'm afraid i don't follow you at all, ma'am

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Bluesko » 01 Oct 2010, 00:25

Napio sam se brate..
mnogo si se uozbiljio jebo te mis bre

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Duane » 01 Oct 2010, 00:29

dum

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by kide » 01 Oct 2010, 02:10

Doolio wrote:ne postujem nekog zato sto je dobar u necemu, pa moze da bude prvak sveta, postujem ga po tome kakv je lik.
i ovom izjavom si povukao vodu nad 90% istorije umetnosti. kao da i sam ne znaš primere sjajnih umetnika, slikara/kompozitora/pisaca, koji su kao privatne ličnosti bili moralna ološ.
što ne znači da je Toni sjajan umetnik, nisam to ni rekao, već samo da je imao nekoliko kul hitova koje smo gotivili kao klinci. meni je to dovoljno da mi zauvek ostane simpa lik, jer, kao što je bokicasa lepo primetio, toliko je teško napraviti bilo šta a kamoli hit pesme koje se slušaju i posle 20 godina od godine izdanja.
Doolio wrote:pa evo ja ne bi, jebiga, takav sam lik...al stvarno. to mi nije nikakav prioritet. dobro, mozda ja nisam klasican clan ovog foruma jer nemam pretenzije u muzici, ali nije bitno.
pa evo, Uroš Đurić i Srđan Đile Marković su slikari, pa se decenijama trpaju što u glumu što u svirku. i zapravo su nekvalifikovanoj javnosti poznatiji kao glumac i frontmen benda Supernaut, nego kao slikari. jbga, shvatili ljudi da kao slikar u savrmenoj epohi ne možeš dostići zvezdani status, kao što to i dalje mogu pisci, i naravno glumci i muzičari. tako da možda ti ipak razmisliš o tim pretenzijama ka muzici, ne bi škodilo ništa.
Last edited by kide on 01 Oct 2010, 02:17, edited 1 time in total.

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by kurtrose » 01 Oct 2010, 02:12

Duane wrote:
Doolio wrote:ne postujem nekog zato sto je dobar u necemu, pa moze da bude prvak sveta, postujem ga po tome kakv je lik.
taj rad

i jes, suarez je pičketina, baš šupački potez... još izjavi nesto tipa "bozija ruka" levo desno... maradona je ono šmekerski odradio, verujem da je 50% iz zajebancije, a ova pičketina otera ganjane kući... eto u rukometu su lošiji
Pičketine su i Suarez i Maradona! A bogami i Toni!

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Duane » 01 Oct 2010, 02:14

maradona je legenda!

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by kurtrose » 01 Oct 2010, 02:18

Duane wrote:maradona je legenda!
Ali i pičketina! i Suarez! I Toni! Luka Toni, naravno..

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by Doolio » 01 Oct 2010, 04:06

i ovom izjavom si povukao vodu nad 90% istorije umetnosti.
naravno da nisam, masis kontekst. karavadjo je jedan od najboljih slikara u istoriji, pa je bio govedo pijano osiono i batica koji je maltretirao ljude. mogu da se divim njegovom radu i svaka njemu cast, ali umem da razdvojim neke stvari jedne od drugih. covek je bio govnar.
i zapravo su nekvalifikovanoj javnosti poznatiji kao glumac i frontmen benda Supernaut, nego kao slikari.
zato sto svi znamo kakvi su slikari:)
sa druge strane, slikaru ne treba zvezdana popularnost vec mu treba udobnost da bi mogao neometano da slika, to je jedan zatvoreni krug koji ne mora ukljucivati popularnost, vec samo isplativost i povezanost. znam slikare za koje niko zivi nije cuo ovako da pitas ljude, pa vise po evropskim muzejima i leze na parama.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Toni Montano aka Velibor Miljković

Post by sinisake » 01 Oct 2010, 11:57

zato sto svi znamo kakvi su slikari:)
Hahahahaha, a, kide, bas fino izvlacis te pojave, iskusno. :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest