Istina li...

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Istina li...

Post by sevastokrator » 15 Nov 2010, 00:03

Par puta sam cuo neke likove koji kazu da Erik Klepton ne koristi uopste mali prst dok svira gitaru, onda sam konkretno pogledao par snimaka s velikom usmerenoscu na prste dok svira jer ranije uopste nisam obracao paznju na to i zaista mi se ucinilo da to moze da bude istina, pa sad ima na ovom forumu sigurno likova koji su to bolje pratili od mene jer inace ne volim mnogo live muziku i ne gledam cesto koncerte, pa da li je stvarno moguce to da covek uopste ne koristi mali prst dok svira? :O.o:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Istina li...

Post by Duane » 15 Nov 2010, 00:09

pazi... neznam da li ne koristi mali prst, ali sam sto posto siguran da ne koristi šminku

evo dokaznog materijala...


User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Istina li...

Post by guv'nor » 15 Nov 2010, 01:14

sevastokrator wrote:Par puta sam cuo neke likove koji kazu da Erik Klepton ne koristi uopste mali prst dok svira gitaru...... da li je stvarno moguce to da covek uopste ne koristi mali prst dok svira?
Moguće ali nije tako, svi oni koriste sve svoje prste, neke manje neke više. :wink:
Meni je tu npr mnogo interesantniji "dvoprsti" Geri:
[youtube]XXYjEMTQRm0&feature=related[/youtube]
Mada i on koristi sve svoje prste, po potrebi. :ziveli:

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Istina li...

Post by Dersu Uzala » 15 Nov 2010, 01:25

Velika vecina bluzera su troprstasi. Neverovatno kako mladje generacije ama bas nista ne znaju, sve su nesto zabezeknuti pa mora da im se 'otkriva'?

User avatar
Haralampije
Posts: 1312
Joined: 04 Sep 2009, 15:00

Re: Istina li...

Post by Haralampije » 20 Nov 2010, 00:02

Ne koristi malog samo kada je solo u pitanju,ali u sviranju naravno da ga koristi


Evo njegovog cuvenog "evo vam ga svima " hvat


i za slajd tu je malisa.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest