Novi Sars

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

User avatar
andrej]
Posts: 1100
Joined: 14 Jul 2008, 15:06
Location: bg/pg
Contact:

Re: Novi Sars

Post by andrej] » 03 Feb 2011, 12:22

ko nekad u osam i sad prodjem ulicom svojom...

juce je umro tata pas i brat se udao...

finansijska konstrukcija je pogresna, sve pada / poraz preplacenog stiha, dve-tri reci, jedan ton...

:1:

mislim, kad sam bio mali, od tadasnje domace mainstream scene sam voleo dejana cukica. u prvom-drugom osnovne anu stanic prvi album. ono, to je bilo zarazno za malu decu. pa onda negativ - ja bih te sanjala. dobro, mene je cale edukovao sto se tice drugih stvari (od neila younga do toma waitsa), al ovo su stvari koje je svako dete moglo cuti na tv-u. sta ce sadasnja deca?

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: Novi Sars

Post by Cicmila!! » 03 Feb 2011, 12:25

gledajuci sa ekonomskog aspekta, lakse je kupiti loptu ili reket i izaci napolje nego svirati nesto.
i kod mene u skoli ima podosta dece koji sviraju raznorazne instrumente, ne znam o cemu pricate.

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Novi Sars

Post by nemanjavelimirovic » 03 Feb 2011, 12:28

ZigiZelig wrote: Ocu da cujem da se neko istripovao pa uradio Avioni Pevaju na svirci, u bulju da ga poljubim... :Wackelarsch:
Moj stari bend je ovu pesmu izvodio redovno u periodu 2001-2003ca... so.... :mrgreen: :ziveli:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Novi Sars

Post by dejankuki » 03 Feb 2011, 12:37

nemanjavelimirovic wrote:
ZigiZelig wrote: Ocu da cujem da se neko istripovao pa uradio Avioni Pevaju na svirci, u bulju da ga poljubim... :Wackelarsch:
Moj stari bend je ovu pesmu izvodio redovno u periodu 2001-2003ca... so.... :mrgreen: :ziveli:
:kiss: :shockkk!: :nixweiss: :grummel_2:



:hide:


nemoj da bude
:Wackelarsch:
...:fu2: :shockkk!:





c, c,c,c,

:facepalm:




























ps... morao sam.. izvin'te :bambi:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Novi Sars

Post by Bluesko » 03 Feb 2011, 14:32

tata, dejankuki se napio

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Novi Sars

Post by nenadnenad » 03 Feb 2011, 15:02

Dushan S wrote:
nenadnenad wrote:uspeh se ne oprasta u srbiji
Misliš na Sars? Ako je to - mašiš temu. Želim im sve najbolje, a fabula upravo i jeste u tome da nikada neće imati još jedan buđav lebac tako što će da sede sa "producentom" i razmišljaju "Daj da napravimo komercijalnu ploču". Ne možeš se naterati da budeš opušten i prirodan na silu, "isplanirana" pravljenja "hitova" daju retko rezultate, i daju rezultate samo kad se radi o mnogo zajebatijim belosvetskim songwriter-ima od Sarsa mene ili tebe.

obvious troll is not obvious enough

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Novi Sars

Post by Duane » 03 Feb 2011, 16:55

rekonkvista!

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Novi Sars

Post by kide » 04 Feb 2011, 14:24

Image

sve je lepo i muzika i tekstići, samo mi nije jasno zašto su svi u kargo pantalonama (i curica u kargo haljinici boje...). da li su svi zaposleni u magacinu na vojnom aerodromu (na šta slika upućuje), ili su svi deca vojnih magacionera pa dobili garderobu za dž? na kraju, da li je ovaj stajling omaž Goranu Hadžiću, odbeglom haškom optuženiku i kolekcionaru Modiljanijevih slika?

ništa mi nije jasno... :O.o:

p.s. Dušane dragi, brate po Merkuru, jel si svestan da logoreja/skribomanija može da se suzbije, veruj starom kideu, ima leka :D :cao:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Novi Sars

Post by nebojsak » 04 Feb 2011, 14:48

Sudeći po kompletnom odevanju (i gornji deo tela), ja b reko da momci i devojke imaju sponzore koji su im omogućili ovako kvalitetno približavanje zabludeloj deci. Je l se seća neko onog spota Madam Pjanović od pre desetak godina, gde cela ekipa puhće i kuva se u debelim džemperima jedne firme?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Novi Sars

Post by sinisake » 04 Feb 2011, 15:39

da li su svi zaposleni u magacinu na vojnom aerodromu (na šta slika upućuje), ili su svi deca vojnih magacionera pa dobili garderobu za dž? na kraju, da li je ovaj stajling omaž Goranu Hadžiću, odbeglom haškom optuženiku, bivsem magacioneru i kolekcionaru Modiljanijevih slika?

ništa mi nije jasno... :O.o:
:lol: :ziveli:
@nebojsak, ja se ne secam, daj link. Nisam bio toliko zainteresovan za kvalitetan mejnstrim pre 10 godina. :mrgreen: :)
Last edited by sinisake on 04 Feb 2011, 15:41, edited 1 time in total.

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Novi Sars

Post by kide » 04 Feb 2011, 15:41

nebojsak wrote:Sudeći po kompletnom odevanju (i gornji deo tela), ja b reko da momci i devojke imaju sponzore koji su im omogućili ovako kvalitetno približavanje zabludeloj deci.
zbilja, lepe džempere imaju. ja sam uvek za to da bend treba se proda, što je moguće skuplje, ali SARS kao da su požurili i to za male pare. to samo znači da se njihovi motivi od početka mogu podvesti pod motivacionu tačku 2), jel tako nebojša?

i šta misliš, da li je mogućno da jedan bend može objediniti obe tačke, da svira ono što voli a da se to i prodaje?

nebitno, ono što mene zanima iznad svega je imidž, pakovanje. imidž je sve, imidž je danas neuporedivo važniji od muzike. e to je ono što meni smeta, što nema benda ili dovoljno hrabrog menadžera koji bi lansirao totalno novi i drugačiji imidž. ne kargo lone, ne duge kose i crne majice sa preslikačima, svakako ne fensi pink varijanta, pa ni hipster šatro urbana, nego neki totalni freak out, kao što su Sladža i Oliver tripovali '80ih.
jako mi to smeta, mi formalno imamo kapitalizam kao ekonomsko uređenje, ali je to tako jedna metiljava i razblažena varijanta gde nema investitora hazardera, nema suštinske volje za rizikom, svi idu na sigurne uloge, na kumovsko-partijske varijante...
pitam se, i vajkam, hoćemo li ikada doživeti da neko lansira novi stil umesto da kopira postojeći?

nebojša, ovo je pitanje pre svega za tebe kao iskusnog marketing stručnjaka i praktičara. a mislim da bi trebalo pokrenuti temu koja će biti edukativna u tom domenu, jednu mamutsku temu o imidžu, medijima, jer toga nam najviše fali na forumu. imamo pun k. tema o tehnici, teoriji, opremi, ali gotovo ništa o medijskim strategijama, marketingu, brendiranju, jer svaki bend je kao mala firma.
mislim da nam je preko potrebna edukacija na tom polju, da nas ne proziva opet Karleuša da smo nesposobni :hide: :bambi:

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Novi Sars

Post by nebojsak » 04 Feb 2011, 15:58

sinisake wrote: @nebojsak, ja se ne secam, daj link. Nisam bio toliko zainteresovan za kvalitetan mejnstrim pre 10 godina. :mrgreen: :)


Nije bilo boga da se setim imena. Srećom, džemper izbi oko u prvom kadru, tako da nije bilo teško naći.

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Novi Sars

Post by sinisake » 04 Feb 2011, 16:01

Bravo Care, sjajan video kavalitet ovog spota.

Ispunio Si obecanje,nek svet vidi da u Srbiji

neko pravi i ovakvu muziku!
:bambi:

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Novi Sars

Post by parker » 04 Feb 2011, 16:05

ovo postaje tragikomicno :DDD

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Novi Sars

Post by parker » 04 Feb 2011, 16:08

sinisake wrote:
Bravo Care, sjajan video kavalitet ovog spota.

Ispunio Si obecanje,nek svet vidi da u Srbiji

neko pravi i ovakvu muziku!
:bambi:
i dzempere :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest