Jerry Cantrell

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
SlowHandMan
Posts: 219
Joined: 01 Jul 2011, 02:28
Location: Novi Sad

Jerry Cantrell

Post by SlowHandMan » 19 Mar 2012, 22:12



Da li ima ljubitelja muzike kao sto su albumi Jerry Cantrell-a, Black Label Society, Corrosion Of Conformity, Down, Seether...?
Ili ako imate neki bend na ovu foru prelozite za slusanje neku pesmu :ziveli:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Jerry Cantrell

Post by Void » 20 Mar 2012, 13:07

ja recimo skroz gotivim Džerija...dok BLS ne podnosim otprilike :?

imaš u metal forumu temu o southern/stoner bendovima, tamo je Down sigurno, verovatno i BLS, a i gomila nepoznatih bendova sa tim nekim prizvukom....možda ti se dopadne nešto.

SlowHandMan
Posts: 219
Joined: 01 Jul 2011, 02:28
Location: Novi Sad

Re: Jerry Cantrell

Post by SlowHandMan » 20 Mar 2012, 14:50

Meni recimo trenutno mnogo vise odgovara Jerry nego Zakk mada mi je on medju 5 najomiljenih...i volim taj BLS zvuk mada mi je uvek pomalo bolo oci to sto je Zakk ponekad kao pojava i previse sirov ili kad daje neke izjave, kao da covek ima problem sa tim da bude siguran da je ubedio svaku osobu koja zna za njega da je ono ``MUSKARAC-SA MNOM NEMA ZAJEBAVANJA-JAK KAO KONJ`` ali nisam mnogo na to obracao paznju zbog muzike koja mi uvek pokrene adrenalin. Medjutim od kako su izdali poslednji album koji je samo copy-paste svega sto je do sad radio samo uklopljeno u jedan album i jos kad sam video onaj glupi spot za Overlord nekako ih slabije sad slusam...volim ih i dalje samo valjda mi treba vremena da to svarim a imace prilike da se iskupe na koncertu sa Ozijem :) Video sam tu temu samo sam primetio da je slabo ljudi komentarisu pa sam mislio mozda postavljanjem iste teme samo opet da ce se ljudi ukljuciti :cao:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Jerry Cantrell

Post by Duane » 21 Mar 2012, 00:28

džeri kentrelč dis


tar ra ram pa ram pa ram, pa rara ram pa ram pa ram, kentrelč dis

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest