R.I.P. Goran Kostic-Kosta

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: R.I.P. Goran Kostic-Kosta

Post by MIKI-DJORDJE » 09 Jul 2017, 16:53

šta pričaš? nemogu da verujem čoveče, daj ...Pa nema ni 10 ak dana da smo se čuli :cry: za neku pedalu da kupim, ja vidim nema ga oglas sklonjen pa sam iskreno pomislio da je možda otišao na odmor pa da ne gnjavim te kad dođe...Kosta je super lik, barem meni uzeo sam x stvari od njega ....nije bio zao, neisfoliran..normlan skroz.. prosto ne mogu da verujem...sve se nadam da je neka glupa šala...U ovoj i onako tupavoj zemlji i delu zemlje gde je sve otišlo do đavola, besni ljudi zavidni .... on je bio retko ok lik....nismo mi nešto drugovali ima verujem tonu daleko bližih ljudi............. ali bih rado uvek razgovarao sa njim....Posebno mi je drag jer isto nije ovde rođen ...........jedina normalna radnja koja je bila ovde beše njegova...bezveze..............................................................................................................................................................................................................................no comment.................................................................................................................................................Ps ok sad sam saznao..bezveze skroz......Pokoj mu duši......

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: R.I.P. Goran Kostic-Kosta

Post by MIKI-DJORDJE » 09 Jul 2017, 17:12

ok ukapirao sam..........Pokoj mu duši. R. I. P.


User avatar
OVCA
Posts: 221
Joined: 26 Jan 2015, 15:04

Re: R.I.P. Goran Kostic-Kosta

Post by OVCA » 10 Jul 2017, 12:03

Da,na zalost.Kosta je bio totalno dobar i pozitivan lik.Mislim da je ostavio trag za sobom svojom licnoscu,svojom muzikom i zasluzuje mnogo vise "slava ti" i "laka mu zemlja" ali sta je tu je,svako sa svojom savescu... :(

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: R.I.P. Goran Kostic-Kosta

Post by MIKI-DJORDJE » 10 Jul 2017, 18:09

Naravno da zaslužuje...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest