Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply

Sta vise volite? Led Zeppelin ili Deep Purple?

Led Zeppelin
116
53%
Deep Purple
102
47%
 
Total votes: 218

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Solomon » 08 Oct 2010, 00:25

Duane wrote:
cccira wrote:
doyle777 wrote:Pentagram ima veoma dublje znacenje nego sto vecina ljudi misli...
Dios mio!
Esperanto!
Habla Inglese Por Favore !

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Stalker » 08 Oct 2010, 01:38

Image

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by doyle777 » 08 Oct 2010, 10:43

Stalker wrote:ma zajebavam te
Ma znam, nego, 'ajde, bolje sad da odgovorim, nego kasnije... Nisam ljut sto si me to pitao, razumem ja to. Vecina drustva iz skole kada god se pomene nesto okultisticki oni pogledaju u mene i pocinju da vriste moje ime :mrgreen: . Al' sam ih zato pre neku nedelju zaebao za znacenje obrnutog krsta (to je inace krst Sv. Petra, ako neko ne zna :) ), 'ebo sam im kevu, svi su se ucutali, to je tako lep osecaj. :)

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Stalker » 08 Oct 2010, 10:47

doyle777 wrote:
Stalker wrote:ma zajebavam te
Ma znam, nego, 'ajde, bolje sad da odgovorim, nego kasnije... Nisam ljut sto si me to pitao, razumem ja to. Vecina drustva iz skole kada god se pomene nesto okultisticki oni pogledaju u mene i pocinju da vriste moje ime :mrgreen: . Al' sam ih zato pre neku nedelju zaebao za znacenje obrnutog krsta (to je inace krst Sv. Petra, ako neko ne zna :) ), 'ebo sam im kevu, svi su se ucutali, to je tako lep osecaj. :)
oni su tako zatucani. a kako si ih zajebao?

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by mislim_stvarno » 08 Oct 2010, 11:15

Da, da i svastika je budisticki simbol... :mrgreen:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by doyle777 » 08 Oct 2010, 11:24

Stalker wrote:oni su tako zatucani. a kako si ih zajebao?
Pa poceli oni pricu kako sam ja satanista (misle da mogu da me zaebu :mrgreen: ) i u jednom trenutku neko pocne da pominje pentagrame i obrnute krstove... Ja ih onda zaustavim i ispricam im pricu o obrnutom krstu. Ukratko, prica je da je kada su Rimljani hteli da razapnu Sv. Petra, Sv. Petar trazio da obrnu krst zato sto on nije i ne moze biti jednak sa Isusom, oni su obrnuli krst i tako je zavrsio, sa glavom na dole. U novije doba novopeceni satanisti su mislili da je sve sto je obrnuto od simbola hriscanstva satanisticki, ali su se zaebali, tako da sad vecina njih nosi hriscanski, a ne satanisticki simbol :mrgreen: . Ovi iz mog odeljenja su zacutali i onda poceli pricu o necem drugom. Jos uvek oni mene nazivaju satanistom, a ja im odgovaram tako sto izvucem pentagram i kazem: "Ko satanista?!?" :mrgreen:

Aj' da vise ne offtopicarimo... :)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Duane » 08 Oct 2010, 11:38

mislim_stvarno wrote:Da, da i svastika je budisticki simbol... :mrgreen:
jeste, za večnost... ša je pesnik teo da kaže?

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by whosyourdaddy » 08 Oct 2010, 12:42

doyle777 wrote: U novije doba novopeceni satanisti su mislili da je sve sto je obrnuto od simbola hriscanstva satanisticki, ali su se zaebali, tako da sad vecina njih nosi hriscanski, a ne satanisticki simbol :mrgreen:
zajebala je sve vas (hriscanska) crkva ispravnim ili obrnutim krstom sve vas drzi pod kontrolom! :grummel_2: :bambi:
(a sta mislis ko je izmislio "satanu"?!?)

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by doyle777 » 08 Oct 2010, 12:53

whosyourdaddy wrote:
doyle777 wrote: U novije doba novopeceni satanisti su mislili da je sve sto je obrnuto od simbola hriscanstva satanisticki, ali su se zaebali, tako da sad vecina njih nosi hriscanski, a ne satanisticki simbol :mrgreen:
zajebala je sve vas (hriscanska) crkva ispravnim ili obrnutim krstom sve vas drzi pod kontrolom! :grummel_2: :bambi:
(a sta mislis ko je izmislio "satanu"?!?)
Au, brate... Crkva je izmislila Satanu, to znam, ja ne verujem u crkvu, ja verujem Boga, shvatas. Ja nemam nista protiv satanista, neka veruju u sta hoce, ima dobrih ljudi sigurno i medju njima (imam cak jednog veoma dobrog druga, ali on se tripuje da je satanista :mrgreen: ), poceo sam pricu o religiji zato sto mi je postavljeno pitanje o tome. Svako ima pravo da (ne) veruje u sta god hoce i mislim da niko nema pravo da se mesa u tudju (ne)religioznost. Mislim da o tome uopste ne treba da se raspravlja na ovakvim mestima i da religija ne treba da udaljava ljude jedne od drugih. Zato, 'ajmo da se vratimo na temu i ne raspravljamo vise o glupostima.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Doolio » 08 Oct 2010, 12:59

joj sto ste svi obrazovani:)
merenje pisha is in teh house!
ovo sa obrnutim krstom je lol, pa covece, oba znacenja su ravnopravna i zastupljena, na tebi je da biras. evo mogu da se kladim da obrnuti krst ima jos stotine znacenja od kojih su pola stariji od isusa...i sad dodje neko sa jos vecom pisom koji zna, npr, da je obrnuti krst sumerski znak za blowjob i on je jos veci car...

a ovo sa 'zaebanim satanistima' je tek hit ko sto je primetio i kojetvojtata, ima raznih satanistickih tripova, a pola njih su hriscanske sekte jer se, je li, zasnivaju na hriscanskoj dogmi. niko tu nikog nije zaebao.

edit:
niko se ne mesa ni u ciju slobodu verovanja lol. ja ovde samo vidim logicku diskusiju, pa da li je predmet religija ili je predmet basket, svejedno je.

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by whosyourdaddy » 08 Oct 2010, 13:06

evo nekih skrivenih poruka (back-on-topic)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ba ... d_messages

Deep Purple "Stormbringer" (album) "The cocksucker, motherfucker, stormbringer!" Occurs at the beginning of the song before the first verse.
"According to Glenn Hughes, the slurred gibberish that is spoken by David Coverdale at the beginning of the track just prior to the first verse is the same backwards dialogue that Linda Blair's character utters in the film The Exorcist when she is questioned by the priest."

Zeppelin - nista?!? :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Stalker » 08 Oct 2010, 14:18

Image

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by dejankuki » 08 Oct 2010, 15:16

E ljudi.. o skrivenim porukama. obrnutim krstovima... religiji.. verovali ili ne ima zasebnih tema.. mi smo jedan elokventan forum.. i vec razgovarasmo na te teme.. tako da..



Olovni Cepelin ili duboko ruzicasto.. (a.k.a rodnica)

Bojjan
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2010, 01:06
Location: Čačak

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by Bojjan » 08 Oct 2010, 18:39

Teska odluka...ali kad vec moram birati...vise mi prija Purpleee!!!!

gilmour
Posts: 8
Joined: 28 Oct 2010, 00:33

Re: Glasanje: Led Zeppelin ili Deep Purple?

Post by gilmour » 28 Oct 2010, 00:51

Ja vise volim Zeppeline. Mozda su mi i omiljeni band. Poslije Floyda, koje smatram vanzemaljcima.
Premda, Zeppeline ne mogu da slusham na shuffle, jer imaju dosta nekim meni neshvatljivih stvari. Dok, one odabrane kidaju.
A, i Deep Purple svrstavam u moj top 10 sigurno.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest