N A S L O V ! ! !

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

mikica
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2007, 17:17
Location: Beograd

N A S L O V ! ! !

Post by mikica » 11 Jan 2007, 00:44

Kazu uz "Fensere" idu sponzoruse :wink: uz Narodnjake "Snajke"

Pitam ja vas a kako se zovu one koje idu uz nas R O KE R E :?:


:P :P :lol: :wink: :roll: :roll: :P

Malo humora molim :roll:

User avatar
kontejner
Posts: 181
Joined: 08 Jan 2007, 12:56
Location: Novi Sad
Contact:

Post by kontejner » 11 Jan 2007, 00:58

samo da te ispravim
fenseri=narodnjaci a uz narodnjake idu sponzoruse...

a uz rokere? hmmm...ama bas nista :metal5:

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 11 Jan 2007, 05:02

Uz rokere idu Groopy girls :mrgreen:

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 11 Jan 2007, 09:02

Grupike :D

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 11 Jan 2007, 10:06

A sta mislite o sektasicama? :)

ili tu cast prepustamo devojkama koje idu uz metalce? x)

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 11 Jan 2007, 13:47

lol :) sektasice ili grupike....hmmmmm

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 11 Jan 2007, 15:17

Well... ja bih svakako više voleo da na svojim svirkama imam sektašice (najbolje, mlade satanke) ali teeeeeeeško... Ipak su to groopy glupačice...

IZZY
Posts: 13
Joined: 06 Jan 2007, 00:54
Location: BeGe

Post by IZZY » 13 Jan 2007, 01:29

na live snimku Ktulu dawn od COF-a u prvom redu se nekih 6-7 puta prikazuje jedna sektashica- ali je**sh to, devojka je riba i-po!!! 8)

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 13 Jan 2007, 02:26

(Bez psovanja molim vas)

mikica
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2007, 17:17
Location: Beograd

Post by mikica » 13 Jan 2007, 02:28

Lepo vidim tema se rasplamsava, a oko ispravke ma nije ni biiiitno nego da vam rechem :wink: sad sam dosao iz kuglasa i mogu vam reci veoma dobra ekipa je svirala gosn srki i kompanija iz proroka odlicni momci nije shto su moji ali su zaista ok . mozda post nije na pravom mestu ali ako sad mi tako doslo a ti admine izvini pa ako ti ne pase premesti post di mu je mesto :lol:

EEE sektasice su kullll sad ih je bilo gomila u kuglashu mozda sam ja tamo malo zaostao ili ti prerastao ali u moje vreme ono nije bilo bar se znalo ko je musko a ko zensko

Lottie
Posts: 39
Joined: 21 Dec 2006, 02:25

............

Post by Lottie » 14 Jan 2007, 16:58

Ja bolje da ne komentarisem.... :)

mikica
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2007, 17:17
Location: Beograd

Re: ............

Post by mikica » 14 Jan 2007, 23:58

Lottie wrote:Ja bolje da ne komentarisem.... :)

Pa probaj :wink:

Milky
Posts: 154
Joined: 12 Jan 2007, 14:19
Location: Mirijevo/BG/Srbija

Post by Milky » 15 Jan 2007, 01:59

:lol:
KAMENJARKE

Lottie
Posts: 39
Joined: 21 Dec 2006, 02:25

............

Post by Lottie » 15 Jan 2007, 16:47

Mislim da bi svi trebalo da budu fensi! :D
Pod tim fensi, mislim na normalan izgled, na cistu kosu, na uredne nokte, na normalnu sminku i garderobu i slicno. Da se razumemo, polu gole ribe, sponzoruse i slicno nisu nikako fensi, sve mora da ima neku granicu i da bude pristojno. Ali nikako ne mogu da shvatim da metalci i rokeri mogu da izgledaju tako kako izgledaju.... To im je kao imidz... Cast izuzecima, ako ih ima, ali bila sam i videla sam.... to je katastrofa. Bila sam u KST-u svojevremeno, isla sam po svirkama u SKC, u Dom Omladine, u Holiday.... Svi su masni, zapusteni, prljavi, smrde na pivo, debeli... to je uzas! I to nije nikakav kao imidz nego jednostavno neodrzavanje licne higijene! Namerno sam se sredjivala extremnije nego inace kad sam isla tamo! Isla sam u stiklama, u ... ne secam se cemu ali znam da sam totalno bila drugacija od svih tamo (a inace su svi isti, ne zna se ko je musko ko je zensko) i bas mi je bilo super!
Ne mogu sa druge strane da shvatim ni ove trensere i psihodelicare sto su skroz u plastici i maramama i sareni...
To mi je sve neki tinejdzerski fazon, svi misle da su mnogo ludi zato sto su sareni ili sa masnom kosom ili zato sto nose martinke ili zato sto imaju kretensku frizuru sa 50 boja u glavi ili zato sto nose pivo u ruci i dernjaju se dok se krecu ka zeljenom klubu... To je totalno klinacki, tinejdzerski fazon...
Ja volim da su ljudi normalni u pogledu oblacenja, sminkanja, frizura, izgleda jednom recju, sta god da slusaju. A ne da se nasminkaju i obuku ko cirkus i onda se kao mrste i misle da su mnogo ludi i opasni... Smesno...

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 15 Jan 2007, 17:05

Znas kako..koliko ljudi, toliko cudi!!
Ja sam ipak za to da postoji neka razlika medju ljudima, pa ako ce to biti u oblacenju, onda neka bude u tome..
a ne da budemo svi kao klonovi..

Svako ima neku svoju viziju sebe i treba da tezi prema njoj. Ne osecamo se svi isto :)
Iz tog razloga ti sebi biras sa kime ces provoditi svoje vreme i ko ce ti biti dobar a ko ne :) ako ti se ne svidjaju masni i debeli, zasto bi se cimala oko njih..produzis dalje..to je njihov izbor i zivot :)

ja bih volela da sve devojke setaju u haljinama a tipovi u ne znam kakvim odelima :) ali svoje fantazija zadrzavam na i u sebi :)

tako da..

a ovo: "To mi je sve neki tinejdzerski fazon, svi misle da su mnogo ludi zato sto su sareni ili sa masnom kosom ili zato sto nose martinke ili zato sto imaju kretensku frizuru sa 50 boja u glavi ili zato sto nose pivo u ruci i dernjaju se dok se krecu ka zeljenom klubu... To je totalno klinacki, tinejdzerski fazon... "

To uopste nije vezano za ljude sa drugacijim ukusom...iz svog iskustva to mogu slobodno da kazem.. da li te je ikada saletela neka "fensi" ekipa tipova vikajuci "dodji bre da te j***m" i trceci prema tebi? (naravno..isli su u grupi..verovatno do nekog svojeg kluba kojih je u blizini bilo dosta)
Pnasanje uopste ne mora da zavisi od oblacenja..to je do svake individue..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest