N A S L O V ! ! !

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Lottie
Posts: 39
Joined: 21 Dec 2006, 02:25

.........

Post by Lottie » 15 Jan 2007, 19:18

Ne, nikad me nije saletela grupa tipova sa takvom pricom...
A to ako se desilo tebi ili nekome drugom, pa znas za to iz price, to su neki malo mentalno zaostali tipovi najverovatnije :)
A to je totalno ok sto si napisala da svako ima neku viziju o sebi i svom izgledu i naravno o ljudima sa kojima provodi vreme, samo ne mogu da shvatim da ljudi ne vode racuna o licnoj higijeni... :?

mikica
Posts: 19
Joined: 06 Jan 2007, 17:17
Location: Beograd

Post by mikica » 15 Jan 2007, 19:39

Paaaaa obe imate pravo donekle ja sam odrastao maltene u SKCu i KSTu i Lootie tu ima pravo prve batine sam dobio od grupe umisljenih skinsa zato shto sam nosio dugu kosu i odskakao sam nekim svojim stajlingom od jenolicnosti gomile ali takvi likovi su definitivno ekstremi i ima ih u svim sferama drustva da ne nabrajam po prirodi posla cesto sam odeven "fensi" po hobiju cesto nosim kozne pantalone,jaknu,prsluk.... kod kuce sam u trenerci shta je poenta zna se gde se kako oblaci treba da postoje norme naravno naj bitnije je da to sto nosimo nama bude udobno i prijatno!


Mislim da je tema malo zalutala jer se neradi o stilu odevanja ali nije lose

zato i volim forum jer je definitivno za ukrstanje misljenja i skupljanje pozitivne energije a i korisnih informacija :!:


Tenebra bez psovanja tuzicu te kod admina :wink: :P

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 15 Jan 2007, 20:10

Ovako... stil oblačenja i lična higijena apsolutno nemaju veze jedno sa drugim.

Lottie kaže da treba imati normalnu frizuru, normalno biti našminkan, etc. A, izvini da te pitam... šta je po tebi NORMALNO??? Ja sam sasvim normalno našminkan na svojim svirkama (dok se ne razmažem od znoja ali to je druga priča a ne loša lična higijena), meni je sasvim normalno da nosim akselbender, meni je sasvim normalno da muškarac ima dugu kosu ili da je ofarban, sasvim mi je normalno da devojke budu ofarbane o sto različitih boja... i tako dalje da ne nabrajam sada.
Savršen primer neslaganja je bio kada sam se u prvom razredu srednje škole pojavio prvi dan u kaubojkama, kožnim pantalonama, crnoj košulji, kožnom prsluku i šeširu. Momentalno su počeli da sevaju komentari "ti si lud... što nosiš to? što ne nosiš nešto normalno?" Moj odgovor je bio jedini mogući logičan "a što ti misliš da si normalan zato što nosiš trenerku i patike kao i 99% debila iz ove škole?"

Ono što ti smatraš po "normalnim" je BITI UNIFORMISAN! Pitam ja tebe, gde je tu nešto što je "sasvim tvoje"? Samo me, molim te, poštedi stereotipa poput "muško treba da nosi kratku kosu zato što je muško, a žensko treba da nosi dugu kosu zato što je žensko"...

Bottom line... svako treba da izgleda onako kako želi i voli a o tome šta je normalno očigledno ne vredi diskutovati pošto ono što je normalno za tebe možda nije normalno ni za koga drugog. Moj je stav očigledan: stand out of the crowd!

Cheers and be yourself.

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 16 Jan 2007, 00:08

Lottie, to je bas moje iskustvo :) a to sam rekla samo da bih naglasila da ljudska glupost nije definisana oblacenjem..
isto tako mislim i za higijenu - ima toliko fensi likova..pa cak i devojaka (!!!!!!) za koje znam, tj. vidim da im urednost nije jaca strana..
to opet zavisi od same individue..
mikica wrote: Tenebra bez psovanja tuzicu te kod admina :wink: :P
Izvini - ali moje "psovanje" je bilo deo prepricane price, a pored toga bilo je i cenzurisano, tako da nemas argumenata koje bi mogao da prodas kod admina ;)

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 16 Jan 2007, 00:15

Oblaci se kako hoces. Tvoje je telo, radi sjnim sta hoces.
Nemoj da bacas stereotipe "metalci smrde" "punkeri su glupi", TO jeste klinacki ;)

Imam dugacku kosu od osnovne skole, i slusam brutal death metal odavno, i ne smatram da sam glup, cak ni ne smrdim ;)
to sto se na svirci usmrdim (jer sviram x) ) je nesto drugo, a sto smrdim na pivo, to je normalno, jer sam pio pivo. Pivo se uvek pije na svirkama, tamo najvise prija :)

To sto si ti otisla u stiklama, ti si htela da se istaknes, to je kul. Ali nemoj da nam nabacujes svoje "norme", ja zivim kako zivim, i oblacim se kako se oblacim. Meni ne smeta kako se drugi oblace (mozda se smejem u sebi, ali necu mu lupati facu u bankinu sto ima smesnu odecu), i ni njima ne bi trebalo da smeta kako se ja oblacim.

Zivi i pusti da zive.

Lottie
Posts: 39
Joined: 21 Dec 2006, 02:25

.........

Post by Lottie » 17 Jan 2007, 18:04

e ja ne znam gde mi je poruka.... a poslala sam je...
u svakom slucaju, stojim i dalje iza toga da mi je to klinacki fazon i da bi trebalo da ljudi izgledaju normalno sta god da slusaju.
eto to je to, idem da pijem caj, bolesna sam.. :(

edit/

e nije mi jasan ovaj forum... cas nema nijedne poruke, cas su sve tu... a mozda sam i ja prsla...
ovo sam sve napisala, da je klinacki, tinejdzerski fazon, i to, jer sam ja pre jedno 3, 4 god bila u istom fazonu! Da ne pricam na sta sam licila...
kao psihodelicna nalozena klinka! siroke patike sa sarenim pertlama, siroke pantalone, kratke sarene majice, po mogucstvu deciji broj, i model, frizura haos, u glavi pertle, trake, sve sto nadjem, nakit saren ma uzas.... i mislila sam da sam kao mnogo luda i da sam strava... :D
ali me je taj trip vremenom prosao...
a normalnost ili nenormalnost nema nikakve veze sa oblacenjem i izgledom i imidzom... to je sve u glavi.... a oblacenje i izgled su samo neki trip koji tako dodje i ode...krajnje nebitna stvar

User avatar
kontejner
Posts: 181
Joined: 08 Jan 2007, 12:56
Location: Novi Sad
Contact:

Post by kontejner » 17 Jan 2007, 18:19

:off-topic:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Post by dejankuki » 30 Sep 2007, 09:50

Da, neko rece i u pravu je bio, uz rockere i metalce su se uvek "lepile" Grupie devojke. To su devojke koje prate taj pravac najvecim delom iz zelje da upoznaju clanove benda ili da budu vidjene sa njima. U sustini nema tu niceg loseg, ali kao i u svakom zitu i ovde ima kukolja.

Svaki pravac u muzici ima nesto ovako...

Samo se setite sminkera i njihovih pratilja, bluzera i "big fat hot mama's", dzezera i charlstonovaca i "kurtizana" ili country-ja i cowgirls. Svako vreme nosi svoje breme... (svaki muzicki pravac ima svoje "pratilje")

Stil oblacenja ima veze s tim i to je sastavni deo, ali daleko od toga da je extremnost imperativ. ono sto "vi" zovete sektasicama nisam sigran da SU sektasice,, verovatno ste ih pomesali sa goth stilom koji nema veze sa sektama.... doduse, ne znam sta mislite pod "sektasice", pa da ne ispadnem glup u drustvu, ali definitivno svaki muzicki stil ima svoje obozavateljke...

User avatar
EVH
Posts: 75
Joined: 21 Jun 2008, 13:59
Location: Cacak

Re: N A S L O V ! ! !

Post by EVH » 01 Jul 2008, 16:21

Ma samo opusteno, nek se oblace kako 'oce, bole vas uvo, samo je moje skromno misljenje da ne moras da se oblacish kao kreten ako slusash npr. Slayer...by the way ja licno nemam nista protiv Slayer-a, sta vishe volim ih, cak sam se zajebo' pa kupio kartu za koncert... :?

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: N A S L O V ! ! !

Post by Duane » 01 Jul 2008, 16:34

uz rokere... idu putom... xD

User avatar
jolana
Posts: 147
Joined: 09 Jan 2008, 01:58
Contact:

Re: N A S L O V ! ! !

Post by jolana » 04 Jul 2008, 00:19

boli me pedu za sve to hahah nek se oblaci kako ko hoce

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: N A S L O V ! ! !

Post by Zlo » 04 Jul 2008, 01:59

Posto ste vec povratili temu iz groba-uz rokere (bluzere,deo metalaca itd.) idu pametne ribe(devojke /zene izvinjavam se na izrazu)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
EVH
Posts: 75
Joined: 21 Jun 2008, 13:59
Location: Cacak

Re: N A S L O V ! ! !

Post by EVH » 08 Jul 2008, 14:57

...koje su da su, samo da ih ima... :D :D :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest