EX-YU TOP 10

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: EX-YU TOP 10

Post by Bluesko » 14 Sep 2010, 12:11

Ja stvarno ne znam sta s` slus`o ti od Satrijanija,al` ono :shock: :O.o: ....
NIje da drkam na celavog, ali preslusaj malo bar po Youtubeu, ne znam na koje si shredove nais`o pa si to zakljucio...
I opet kazem, i pank je rokenrol i Sonic Youth i Bad Brainsi i ne znam, Obojeni program, Ateist rap etc.
A iz toga ne mozes izvuc` onaj drugi deo, eto recimo spomenuo si Radiohead, ja bih prvo rek`o PF, Toto, Hendrix, nem` pojma, eto ELP ili Rush, nesto novije, Dream Theater, Cynic..

i opet su i oni i ovi rokenrol.. Ne znam stvarno oko cega se raspravljate :mrgreen: al` si malo iskljuciv samo, to `ocu ti kazem :ziveli:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: EX-YU TOP 10

Post by Duane » 14 Sep 2010, 12:26


User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: EX-YU TOP 10

Post by Bluesko » 14 Sep 2010, 14:20

Tacno sam znao kakav ce bit` odgovor, klasika

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: EX-YU TOP 10

Post by Duane » 14 Sep 2010, 15:57

Bluesko wrote:Tacno sam znao kakav ce bit` odgovor, klasika
ajde ko se ljuti, tuti fruti :D

ja cenim da sam prilicno jasno izneo svoje misljenje na ovoj temi, nemam nameru da se vrtim u krug

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: EX-YU TOP 10

Post by Bluesko » 14 Sep 2010, 16:56

Uvalim ti kruti :mrgreen:

Forget it, it doesn`t matter :) :ziveli:

User avatar
nemirkv
Posts: 253
Joined: 04 Apr 2010, 12:59
Location: Kraljevo/Beograd
Contact:

Re: EX-YU TOP 10

Post by nemirkv » 15 Sep 2010, 12:45

Samo da odgovorim Sinisake-u na konto EKV-a... Razumljivo je da se ne svidja svakome, svi imamo razlicite ukuse bla bla, ali kako je Doolio tamo negde na pocetku napisao, treba paziti na semantiku... Nije isto 'ne svidja mi se' i 'pretenciozno je i klinacki i sl.'...
I da, ruzno je postavljati sebe iznad drugih ljudi, kao sto si ti to uradio recima 'kazace ti se kad malo porastes' ili necim slicnim, mrzi me sada da tacno citiram... Meni se cini da je to pretenciozno i klinacki, zar ne?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: EX-YU TOP 10

Post by sinisake » 15 Sep 2010, 12:58

Ne, kad neko sumnja u zdrav razum nekog ko ne voli tekstove ekv-a previse (ekv je dobar, cak vrlo dobar bend, samo malko precenjen, narocito kad su tekstovi u pitanju; po mom jebenom misljenju; zasto to misljenje toliko pogadja neke ljude, ja zaista ne razumem), to je potpuno adekvatan odgovor, zar se ne slazes?

Uostalom, to su samo stilske figure (i moje i zigijeve), zarad boljeg efekta, je l'... i ne razumem sto si ti imao tako jaku potrebu da me upozoris na neprimerenu terminologiju... :mrgreen:

I, naposletku, zajebimo raspravu o tome, neka ljudi turaju ovdi omiljene domace bendove, pa neka ide zivot. :ziveli:

User avatar
nemirkv
Posts: 253
Joined: 04 Apr 2010, 12:59
Location: Kraljevo/Beograd
Contact:

Re: EX-YU TOP 10

Post by nemirkv » 15 Sep 2010, 13:10

Imao sam potrebu jer sam zbog nekih ljudi iz 'ril lajfa" postao alergican na vidove soljenja pameti i pogresne terminologije pa eto, upecah se, al' izgleda da nis' mislio nista lose :)
A i inace se slazem da je bezvezno napadati ljude ako im se ne svidja isto sto i tebi...

I za kraj ove rasprave (nadam se kraj), samo da kazem da su njihovi tekstovi precenjeni jer ih je narod koji slusa precenio i tutnuo im svakavka znacenja ( od raspada Juge u "Par godina za nas" do neznamtijacegasve). Skoro sam procitao knjigu gde je Margita, izmedju ostalog, objasnila znacenja tekstova... Bre, ljudi su pevali o heroinu i drogiranju jer im je to bilo blisko, a samim tim i krajnje iskreno, nema tu toliko uzvisene filozofije koju svi zele da vide...
:ziveli:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: EX-YU TOP 10

Post by sinisake » 15 Sep 2010, 13:19

Bre, ljudi su pevali o heroinu i drogiranju jer im je to bilo blisko, a samim tim i krajnje iskreno, nema tu toliko uzvisene filozofije koju svi zele da vide...
:ziveli:
Kad sam ja pomenuo nesto slicno (info iz druge ruke, od momka koji je znao ljude koji ih znaju) virtuelno sam kamenovan. Pazi se sad! :mrgreen:

A, ne, ako stvarno izgleda da nekom solim pamet, onda u *****, ne volim ni ja to... ponekad se malo zanesem u pljuvanju (cak i stvari koje volem), pa mozda deluje tako, inace... da cenim ljude po muzickom ukusu, i da se 'stavljam iznad njih' ne bih, za pocetak, ni svirao sa ljudima sa kojima trenutno sviram... i, da, neki od najboljih ljudi koje sam upoznao (i virtuelno i u real life simulaciji,ahhhhaa) slusaju ono sto smatram zescim shitom, pa opet, koegzistiramo miroljubivo, ahahahaha. :ziveli:

User avatar
nemirkv
Posts: 253
Joined: 04 Apr 2010, 12:59
Location: Kraljevo/Beograd
Contact:

Re: EX-YU TOP 10

Post by nemirkv » 15 Sep 2010, 13:28

sinisake wrote:
Bre, ljudi su pevali o heroinu i drogiranju jer im je to bilo blisko, a samim tim i krajnje iskreno, nema tu toliko uzvisene filozofije koju svi zele da vide...
:ziveli:
Kad sam ja pomenuo nesto slicno (info iz druge ruke, od momka koji je znao ljude koji ih znaju) virtuelno sam kamenovan. Pazi se sad! :mrgreen:

A, ne, ako stvarno izgleda da nekom solim pamet, onda u *****, ne volim ni ja to... ponekad se malo zanesem u pljuvanju (cak i stvari koje volem), pa mozda deluje tako, inace... da cenim ljude po muzickom ukusu, i da se 'stavljam iznad njih' ne bih, za pocetak, ni svirao sa ljudima sa kojima trenutno sviram... i, da, neki od najboljih ljudi koje sam upoznao (i virtuelno i u real life simulaciji,ahhhhaa) slusaju ono sto smatram zescim shitom, pa opet, koegzistiramo miroljubivo, ahahahaha. :ziveli:

Tako je izgledalo, mistake acknowledged :)
Meni najbolji ortak slusa Plavi Orkestar, tako da sam se toleranciji naucio odavno... Odoh da se psihicki pripremim za salve virtuelnog bicevanja nakon izjave o jednom od mojih omiljenih bendova (pokusavam da kupim samilost egzekutora :) )

User avatar
ness
Posts: 819
Joined: 14 Mar 2009, 17:42
Location: Zrenjanin

Re: EX-YU TOP 10

Post by ness » 15 Sep 2010, 13:39

:lol: :lol: :lol:

User avatar
ZigiZelig
Posts: 176
Joined: 30 Jun 2010, 13:35
Location: Cacak

Re: EX-YU TOP 10

Post by ZigiZelig » 15 Sep 2010, 13:56

Poubijacu vas majke mi :D :mrgreen:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: EX-YU TOP 10

Post by Doolio » 15 Sep 2010, 14:12

eto, a kod mene to sto nesto volem ne mora imati nikakve veze sa mojim stavom o kvalitetu doticnoga:)

tako da volim i ja da poslusam plavi orkestar posle pet piva i da se sevdasim sa drugarima, iako je bend govno!:)
ja bre volim sve ex yu osim onog sto vole ostali na ovom forumu :mrgreen:

User avatar
nemirkv
Posts: 253
Joined: 04 Apr 2010, 12:59
Location: Kraljevo/Beograd
Contact:

Re: EX-YU TOP 10

Post by nemirkv » 15 Sep 2010, 14:32

In vino veritas :mrgreen:

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: EX-YU TOP 10

Post by mislim_stvarno » 15 Sep 2010, 14:33

Doolio wrote:ja bre volim sve ex yu
e sad ga pretera, crvenu jabuku nemos' voleti pa da si jos toliki... :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest