Novi album AC/DC-ja?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 00:57

Duane wrote:
Duff wrote:
Duff wrote:Album je fenomenalan!!!To je u sustini AC DC!!!Kompletan album,ima par pesama da su malo iznad ostalih ali treba malo i da se slegne taj trip prvih preslusavanja,inace album je odlican.Ja se nadam da cu u maju i uzivo da ih cujem!!!
jese mogu porediti sa KA? sta mislis? meni tu nesto sumnjivo... :D
HEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEEHEHEHEHHEEHEE
HEHEHEHEEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEEH....joj crknucu....HEHHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEEHHEHEEHHEHEHEHEEHE
....ovaj Duane stvarno,ne znam,najjaci lik na forumu,hehheheheheheheh,toliko dokon i smoren da po ceo dan visi na forumu i postavlja tako zanimljive postove...HEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH...joj brate Duane samo jedno da ti porucim AJ SAD PALI!!!!!!!
Image[/quote]

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU..... :shockkk!: :shockkk!: :shockkk!: :shockkk!: :shockkk!:

so so so sceard....

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by cccira » 11 Feb 2009, 00:58

Duff, iskreno, koliko godina imas?

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by dejankuki » 11 Feb 2009, 01:01

Momcovi.... teeeget izi...


Polako.... malo iskulirajte.. obojica!!! cemu warnovi i banovi.... ... mada odavno nije podeljen jedan... admin je nervozan, sa prstom na levom kliku misa marke A4tech SWOP kalibra 45...



dopravka:
Uleteo mi ccciraaaaaa u sesnajes u opsajd.. dakle moj post se odnosi na Duejn-a i Duff-a

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 01:12

cccira wrote:Duff, iskreno, koliko godina imas?
Zasto to ne pitas Duana mislim da je on prvi mene prozvao?I da,cccira,AJ SAD PALI!!!! :fu1:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duane » 11 Feb 2009, 01:16

dejankuki wrote:Momcovi.... teeeget izi...


Polako.... malo iskulirajte.. obojica!!! cemu warnovi i banovi.... ... mada odavno nije podeljen jedan... admin je nervozan, sa prstom na levom kliku misa marke A4tech SWOP kalibra 45...



dopravka:
Uleteo mi ccciraaaaaa u sesnajes u opsajd.. dakle moj post se odnosi na Duejn-a i Duff-a
sto ja da iskuliram? nit' sam mu ista rekao, nit' sam ga provao... sto sam stavio sliku mister T-a? :lol: :lol:
decko se samo malo preterano lozhi, treba mu neka treba(akcentovano :D ) or somethin' da se izhivi malo...

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 01:22

Duane wrote:
dejankuki wrote:Momcovi.... teeeget izi...


Polako.... malo iskulirajte.. obojica!!! cemu warnovi i banovi.... ... mada odavno nije podeljen jedan... admin je nervozan, sa prstom na levom kliku misa marke A4tech SWOP kalibra 45...



dopravka:
Uleteo mi ccciraaaaaa u sesnajes u opsajd.. dakle moj post se odnosi na Duejn-a i Duff-a
sto ja da iskuliram? nit' sam mu ista rekao, nit' sam ga provao... sto sam stavio sliku mister T-a? :lol: :lol:
decko se samo malo preterano lozhi, treba mu neka treba(akcentovano :D ) or somethin' da se izhivi malo...
Ma sto bih trazio neku kad mogu lepo da dodjem ovde i da se izhivim malo!!!A prozvao si me u prvom postu posle mog gde si opet provocirao za KA,ali ne pale te klinacke fore tako da pali... :rlol:
Last edited by Duff on 11 Feb 2009, 01:27, edited 1 time in total.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duane » 11 Feb 2009, 01:25

Duff wrote:
Duane wrote:
dejankuki wrote:Momcovi.... teeeget izi...


Polako.... malo iskulirajte.. obojica!!! cemu warnovi i banovi.... ... mada odavno nije podeljen jedan... admin je nervozan, sa prstom na levom kliku misa marke A4tech SWOP kalibra 45...



dopravka:
Uleteo mi ccciraaaaaa u sesnajes u opsajd.. dakle moj post se odnosi na Duejn-a i Duff-a
sto ja da iskuliram? nit' sam mu ista rekao, nit' sam ga provao... sto sam stavio sliku mister T-a? :lol: :lol:
decko se samo malo preterano lozhi, treba mu neka treba(akcentovano :D ) or somethin' da se izhivi malo...
Ma sto bih trazio neku kad mogu lepo da dodjem ovde i da se izhivim malo!!!A prozvao si me u prvom postu posle mog gde si opet provocirao za KA,ali ne pale te klinacke fore tako da pali...
jea vateva'... ja samo znam da KA sakuje... i da novi album AC/DC sakuje... a to sto si se ti nasao prozvan time je druga stvar... :D

ps. taj post u kom sam te... KAhm... "prozvao" je bio 100% komican, al ae...
Last edited by Duane on 11 Feb 2009, 01:33, edited 1 time in total.

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 01:33

Bas si mene citirao i bas si naveo KA znajuci sta ce da se desi,a Vi,dejankuki i cccira,ja i Duane samo postavljamo komicne postove a i nemojte ga toliko braniti,kapiram da ste ortaci i sve to...Duane eto i ja sam bio komica al ae :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Last edited by Duff on 11 Feb 2009, 01:41, edited 1 time in total.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duane » 11 Feb 2009, 01:36

Duff wrote:Bas si mene citirao i bas si naveo KA znajuci sta ce da se desi,a Vi,dejankuki i cccira,ako vam je Duane ortak ne morate ga toliko braniti...Ma u stvari vasa stvar... :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
pa pazi nisam znao da si toliko nadrndan tip... evo ja ti se izvinjavam sto sam te "prozvao"... kad naucis da se salis svrni... do tad ne vidim o cemu bi uopste diskutovali... i bid you farewell sir... :D

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 01:43

Duane wrote:
Duff wrote:Bas si mene citirao i bas si naveo KA znajuci sta ce da se desi,a Vi,dejankuki i cccira,ako vam je Duane ortak ne morate ga toliko braniti...Ma u stvari vasa stvar...
pa pazi nisam znao da si toliko nadrndan tip... evo ja ti se izvinjavam sto sam te "prozvao"... kad naucis da se salis svrni... do tad ne vidim o cemu bi uopste diskutovali... i bid you farewell sir... :D
Ma opusteno tebra i ja se samo salim....A to sto sam "nadrndan",jbg tebra moze mi se,aj sad pali... :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by dejankuki » 11 Feb 2009, 08:37

Hmmm, Duane i ja nismo ortaci.. u smislu da smo se urotili sprocu nekoga... a jos manje da se znamo... on iz Electric toyland-a, ja iz Knjazevca, to su dva kraja sveta.. dakle uortacili se nismo..
Da se nalazimo na istom forumu, tu si u pravu...
CCCCira je pak postavio jedno legalno i legitimno pitanje... ne vidim zasto si njega "napao"...



Drugo b'e.. ovo je forum.. sajt gde ljudi iznose svoja misljenja. i sta sad.. treba da idem(o) okolo i sa svima sa kojima se ne slazem(o) u misljenju treba da ih prozivam(o)..i da se svadjam(o)... pihh bole me uho. Pa tako i ti.. kazi jednostavno, "NE, ne slazem se" i gotova stvar! Sta sad ima tu da se prepucavam/o sa neistomisljenicima.. big deal... da li neko voli bend A, a neko bend B ili marku gitare X a drugi neko marku Y.. nece svet biti ni bolji ni losiji.. niti treba ovde biti krvi do kolena (figurativno...) na kraju jedino sto je vazno je da se slusa dobra muzika (ko koju voli) i da se sviraju instrumenti (ko kakav izabere)... dakle long live the music! peace bro! and other thigs.. love, flower, flavor... rainbow etc etc... thik positive...

Tu smo da razmenjujemo iskustva, zelje, znanje, misljenja... a ne da skacemo da se bijemo... (opet figurativno)... Ja kao jedan od moderatora imam obavezu da moderisem forum u smislu brisanja bezveznih poruka i povremeno opominjem ostale ucesnike...
[ipak treba i da zaradim platu.. ne bih da mi admin skida 10% (...10% od 0 je... hm pa ja trebam i da doplatim...)].... dakle kao moderator moj posao je i odrzavam forum mirnim, da se svi osecaju prijatno.. zato opominjem, i jednog i drugog... ne ulazeci u to ko je prvi poceo...

A i tako je glupo pretiti coveku koga ne poznajes... mozda bi ste bili dobri ortaci u realnom zivotu...

Etoooo.. ajde sad.. pruzite ruku i pomirite se i da od sad budete najbolji drugari!!! i da zajedno zapevate.. "U svetu postoji jedno carstvo" ajmo all together now!!!

[/u slucaju da si ipak ozbiljan]



BTW, album AC/DC ovaj najnoviji je meni do jaja.. Svirka im je kao u najboljim godinama... potseca me veoma na Dirty Deeds, Powerage, ili Flick of the switch albume.. puno sirovine u zvuku, ali one r'n'r sirovine..

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by The Mask AE » 11 Feb 2009, 09:56

Ma šta to tako kulturno? Uzmi prut pa plješti po guz!ci dok ne vide tu duuugu gore pomenutu! :Teddy:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by cccira » 11 Feb 2009, 11:37

Duff wrote:
cccira wrote:Duff, iskreno, koliko godina imas?
Zasto to ne pitas Duana mislim da je on prvi mene prozvao?I da,cccira,AJ SAD PALI!!!! :fu1:
Nisam te pitao da te prozivam ili da branim bilokoga ili tako nesto, jednostavno sam ti postavio pitanje. Hoces li me udostojiti odgovora?

Duff
Posts: 74
Joined: 24 Aug 2008, 23:35
Location: Cacak

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by Duff » 11 Feb 2009, 12:24

dejankuki wrote:Hmmm, Duane i ja nismo ortaci.. u smislu da smo se urotili sprocu nekoga... a jos manje da se znamo... on iz Electric toyland-a, ja iz Knjazevca, to su dva kraja sveta.. dakle uortacili se nismo..
Da se nalazimo na istom forumu, tu si u pravu...
CCCCira je pak postavio jedno legalno i legitimno pitanje... ne vidim zasto si njega "napao"...



Drugo b'e.. ovo je forum.. sajt gde ljudi iznose svoja misljenja. i sta sad.. treba da idem(o) okolo i sa svima sa kojima se ne slazem(o) u misljenju treba da ih prozivam(o)..i da se svadjam(o)... pihh bole me uho. Pa tako i ti.. kazi jednostavno, "NE, ne slazem se" i gotova stvar! Sta sad ima tu da se prepucavam/o sa neistomisljenicima.. big deal... da li neko voli bend A, a neko bend B ili marku gitare X a drugi neko marku Y.. nece svet biti ni bolji ni losiji.. niti treba ovde biti krvi do kolena (figurativno...) na kraju jedino sto je vazno je da se slusa dobra muzika (ko koju voli) i da se sviraju instrumenti (ko kakav izabere)... dakle long live the music! peace bro! and other thigs.. love, flower, flavor... rainbow etc etc... thik positive...

Tu smo da razmenjujemo iskustva, zelje, znanje, misljenja... a ne da skacemo da se bijemo... (opet figurativno)... Ja kao jedan od moderatora imam obavezu da moderisem forum u smislu brisanja bezveznih poruka i povremeno opominjem ostale ucesnike...
[ipak treba i da zaradim platu.. ne bih da mi admin skida 10% (...10% od 0 je... hm pa ja trebam i da doplatim...)].... dakle kao moderator moj posao je i odrzavam forum mirnim, da se svi osecaju prijatno.. zato opominjem, i jednog i drugog... ne ulazeci u to ko je prvi poceo...

A i tako je glupo pretiti coveku koga ne poznajes... mozda bi ste bili dobri ortaci u realnom zivotu...

Etoooo.. ajde sad.. pruzite ruku i pomirite se i da od sad budete najbolji drugari!!! i da zajedno zapevate.. "U svetu postoji jedno carstvo" ajmo all together now!!!

[/u slucaju da si ipak ozbiljan]



BTW, album AC/DC ovaj najnoviji je meni do jaja.. Svirka im je kao u najboljim godinama... potseca me veoma na Dirty Deeds, Powerage, ili Flick of the switch albume.. puno sirovine u zvuku, ali one r'n'r sirovine..


Apsolutno se ja slazem sa tobom dejankuki i ja se tebi izvinjavam , ali ja jesam izneo svoje misljenje o ovoj temi,a Duane je pomenuo KA koji nema veze sa temom u nameri da mene isprovocira,tako da brate za sve navedeno se obrati njemu a ne meni...A i brate citao sam mnoge postove na ovom forumu i u vecini slucajeva Duane podjebava nego sto iznosi misljenje...I trece lepo sam te molio ba me banujes,izbrises iz foruma ti nisi to uradio,tako da sad mi je svejedno pricacu sta ja budem zeleo i kad ja budem zeleo...Evo jos jednom moje misljenje novi album AC DC je extra,kupujem kartu i idem na koncert i to je to...Pozz

User avatar
johnny_b_good
Posts: 870
Joined: 05 Jul 2008, 22:13

Re: Novi album AC/DC-ja?

Post by johnny_b_good » 14 Feb 2009, 11:25

Ajde ljudi ne zagadjujte mi temu sa smecem!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest