Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by friedman » 10 Jun 2009, 23:43

:obrve:

pluck
Posts: 1
Joined: 08 Jun 2009, 19:58

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by pluck » 24 Jun 2009, 12:31

super je što su Gunsi posle toliko godina izdali novi album kakav god da je. :metal: Meni se ne sviđa iako sam veliki GNR fan. :mrgreen: Smatram da je novi album previše modernizovan, techno-rock, što više i ne liči na Gunse. :krstise:

To nije više Guns n Roses :cry:

GnRMarko
Posts: 1
Joined: 22 Oct 2009, 23:36

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by GnRMarko » 23 Oct 2009, 01:18

Volim i stare i nove Guns-e, kao i Velvet Revolver.
Svidja mi se nov album, ljudi uglavnom kazu da nije to taj zvuk. Nerealno je ocekivati da posle 17 godina od poslednjeg autorskog albuma i uz potpuno drugi sastav bend zvuci isto.
Ima jako dobrih pesama na novom albumu, zapravo sve volim. Ima tu jako dobrih solaza, tekstova...
A ako neko sumnja u Axl-ove mogucnosti, reci cu vam da sam bio 2006 godine u Budimpesti na koncertu Gn'R. Ako izostavim kasnjenje od 3 i po sata (koncert je trebalo da pocne u 20h, poceo je u 23:30h, i trajao je dva sata) to je najbolji koncert na kome sam ikada bio. :metal: Verujte mi, ako ste zaludjeni Guns-ima kao sto sam ja, i ako stojite dva metra od najboljeg frontmena svih vremena, zaboravite i na Slash-a, i na Duff-a, Izzy-ja (gostovao je na par koncerata 2006, kao i Sebastian Bach) Steven-a. Znam da zvuci pomalo neposteno, ali zaista je tako.
Inace, Guns-i u decembru imaju dva koncerta u Japanu, posle toga (nadam se) krecu na svetsku turneju, nadam se ovog puta i u Srbiji!
Sta da vam kazem, dodjite na koncert, necete zazaliti ! :XD:

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by ivan ipi » 20 Jan 2010, 19:46

Moram da kazem da po meni stari gunsi nisu "dobri stari Ganci" :XD: Stavise...bas u mi bzvz. zvuce skroz glam-neubedljivo
i ne znam kako njih moze bilo ko da slusa ozbiljno. ima toliko dobre muzike na planeti zamlji da su oni smesni :)
ali zadnji album - kineska demokratija(osim ako nisu objavili neki drugi), je bruka koliko je dobar!!! ja sam odlepio :lol: ima 4-5 vrh-vrh pesama! i ljudi koji kazu da je to techno, nemaju pojma. prvo treba da znate ko svira na novom albumu..
Nenadmasni Buckethead, gitaros no1, samo poslusajte njegove solo albume. pa robin flinck ili tako-nesto , pa bubnjar brian mantia! prava ekipa..oni "stari im samo za donosenja vode"...tak oda nema tu techna/housa ili sta vec. cist hard rock za 24 i po vek :D !

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Nyarlathotep » 20 Jan 2010, 21:00

jebiga, ja najiskrenije mislim da je Appetite for Destruction medju najbitnijim rokenrol albumima 80tih godina, ako ne i svih vremena - iako ne slusam Gunse, jos od pocetka srednje skole.

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Guitar_thrill » 20 Jan 2010, 21:56

ivan ipi wrote:prvo treba da znate ko svira na novom albumu..!
apsolutno netacno, sto se mene tice mogao je i Keba da svira, pa da je zvucalo dobro slusao bih....sta me zabole ko svira kad mi se muzika ne dopada....sta sad kao video sam "Joooj vidi Bakethed, kako sam bio glup ranije, nije mi se svidjao album, sad ima da mi se svidja....".....ni sa ostatkom posta se ne slazem, ali ovo mi najvise bode oci :D

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by muki17 » 20 Jan 2010, 22:10

Nyarlathotep wrote:jebiga, ja najiskrenije mislim da je Appetite for Destruction medju najbitnijim rokenrol albumima 80tih godina, ako ne i svih vremena ...
:1: :ziveli:

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by kurtrose » 21 Jan 2010, 00:33

Ma daj, AFD jebe keve.. C.D. nije los album ako zelis da slusas takvu vrstu muzike, ali ako iko smatra realnim poredjenje dva cd-a ( zbog zanra mislim )... Onda je, makar meni, 100:1 za AFC..

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Duane » 21 Jan 2010, 10:30

muki17 wrote:
Nyarlathotep wrote:jebiga, ja najiskrenije mislim da je Appetite for Destruction medju najbitnijim rokenrol albumima 80tih godina, ako ne i svih vremena ...
:1: :ziveli:
:1: apetit je kaoS!

User avatar
ivan ipi
Posts: 125
Joined: 28 Apr 2009, 17:44
Location: Krusevac, bre!

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by ivan ipi » 21 Jan 2010, 12:36

Guitar_thrill wrote:
ivan ipi wrote:prvo treba da znate ko svira na novom albumu..!
apsolutno netacno, sto se mene tice mogao je i Keba da svira, pa da je zvucalo dobro slusao bih....sta me zabole ko svira kad mi se muzika ne dopada....sta sad kao video sam "Joooj vidi Bakethed, kako sam bio glup ranije, nije mi se svidjao album, sad ima da mi se svidja....".....ni sa ostatkom posta se ne slazem, ali ovo mi najvise bode oci :D
ja sam to reko zbog toga sto ljudi lupetaju da ovde ima techno-rejva ili sta vec. pa sam zato rekao da ljudi pogledaju sta ti ljudi inace sviraju, pa onda ce im biti jasno zasto ovaj album zvuci tako kako zvuci! mis'im ne moze da zvuci kao sto zvuce stari gunsi zbog toga sto ne sviraju isti ljudi. jos jednom, meni se svidja novi album kako zvuci za razliku od drugih albuma.
deluje prilicno ozbiljnije od predhodnih. one stare su pisali za devojcice. i stari zvuce pre na pop i na glam nego nekakav hard rock. i drugo, neki genije je reko kako bubnjar deluje neubedljivo i kako nema "groove" :?: meni je to najgluplje sto sam cuo u zivotu. znam da su imali nekoliko bubnjara, ali medju njima je i brian mantia, koji je po meni jedan od top 5 bubnjara danasnjice. Ljudi konstantno provaljuju svakojake gluposti, a mogli bi da budu malo vise obavesteni. ok razumem nekom se ne svidja novo, meni se ne svidja staro, ali da da neko kaze da je ovo lose odsvirano ili da su losi muzicari. pff :O.o:

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Guitar_thrill » 21 Jan 2010, 12:41

ivan ipi wrote:
Guitar_thrill wrote:
ivan ipi wrote:prvo treba da znate ko svira na novom albumu..!
apsolutno netacno, sto se mene tice mogao je i Keba da svira, pa da je zvucalo dobro slusao bih....sta me zabole ko svira kad mi se muzika ne dopada....sta sad kao video sam "Joooj vidi Bakethed, kako sam bio glup ranije, nije mi se svidjao album, sad ima da mi se svidja....".....ni sa ostatkom posta se ne slazem, ali ovo mi najvise bode oci :D
ja sam to reko zbog toga sto ljudi lupetaju da ovde ima techno-rejva ili sta vec. pa sam zato rekao da ljudi pogledaju sta ti ljudi inace sviraju, pa onda ce im biti jasno zasto ovaj album zvuci tako kako zvuci! mis'im ne moze da zvuci kao sto zvuce stari gunsi zbog toga sto ne sviraju isti ljudi. jos jednom, meni se svidja novi album kako zvuci za razliku od drugih albuma.
deluje prilicno ozbiljnije od predhodnih. one stare su pisali za devojcice. i stari zvuce pre na pop i na glam nego nekakav hard rock. i drugo, neki genije je reko kako bubnjar deluje neubedljivo i kako nema "groove" :?: meni je to najgluplje sto sam cuo u zivotu. znam da su imali nekoliko bubnjara, ali medju njima je i brian mantia, koji je po meni jedan od top 5 bubnjara danasnjice. Ljudi konstantno provaljuju svakojake gluposti, a mogli bi da budu malo vise obavesteni. ok razumem nekom se ne svidja novo, meni se ne svidja staro, ali da da neko kaze da je ovo lose odsvirano ili da su losi muzicari. pff :O.o:
pa dobro eto i ti kazes da stari vise lice na pop i glam, pa ja mislim da si totalno omasio....sve je stvar licnog ukusa....tebi to zvuci kao glam, meni bas obrnuto, sto ih i izdvaja iz gomile bendova iz tog perioda :ziveli:

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Nyarlathotep » 21 Jan 2010, 23:42

prva dva su genijalna, savrseno upakovan, hitican i prljav rokenrol, ono kasnije su rok hitovi i najgore gigantsko komercijalno rabljenje, a ovo novo mi je bezlicni buckuris svih popularnih fazona u muzici dans, neuspeli pokusaj radjanja nekog komercijalnog hibrida. totalno sranje! nevezano za stare Gunse. da, hehe, da mozda Buckethead nije svirao zato sto to smatra opasnom muzikom? hahaha... covek je to odradio striktno samo zbog para, cak ih je i naduvao i ostavio usred turneje, jer mu se skurcilo da se sabanise sa seljacima kaos to je Axel. haha... Bucketheadova cista tezga, covek je prosvirao neverovatne stvari sa mnogim legendama andergraund muzike. vrlo ozbiljne i divne price.

User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by sevastokrator » 22 Jan 2010, 16:59

Sta ko koji krasni ima vise protiv komercijalnog roka, zar stvar nije bolja ako nju slusa 200.000 nego 10, to poredjenje sa seljak mi se ne svidja, prvo bolje reci da je Axl egoista, smor, tele... ni ja ga previse ne simpatisem, a sad imaj u vidu da seljak kao pogrdan naziv su plasirali pokondireni seljaci iz grada ono fora sljegne s brda do varosi i misli da je video svet... pre 100 god. 87% stanovnistva Srbije je bilo seljacko... i ja i ti smo verovatno tu negde... za sebe sigurno znam za tebe ne mogu tvrditi, pre 200 god 80% evropskog stanovnistva je zivelo na selu... i dr..

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Bluesko » 22 Jan 2010, 18:33

jamiroquai :ziveli:

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by kurtrose » 22 Jan 2010, 19:51

sevastokrator wrote:Sta ko koji krasni ima vise protiv komercijalnog roka, zar stvar nije bolja ako nju slusa 200.000 nego 10
Uuuuu brate... Sta znaci ''bolja'' ? Zar se moze izmeriti sta je bolje? Mozes izmeriti sta je slusanije zato sto za to postoje parametri i instrumenti, a za to sta je bolje bas i ne postoje ( makar ja nisam upoznat sa njima :ziveli: ) Mislim da je upotreba reci BOLJA ovde u potpunosti nefunkcionalna...
Britni Spirs sigurno ima vise fanova od starih i novi gansa zajedno.. E sad, da li to znaci da je ''bolja'' ? :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest