Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
fic177
Posts: 56
Joined: 25 Feb 2008, 20:41

Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by fic177 » 23 Aug 2008, 15:25

Ja sam veliki fan grupe Guns 'n' Roses!!!Danas sta radi Axl Rose mi se nimalo ne svidja i nije ni priblizno vredno stare ekipe koja je bas przila...Interesuje me vase misljenje o svemu vezano za ovu grupu,svaki Slash-ov solo,tekstovi,zivi nastupi i tome slicno....Veliki pozdrav!!!!

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by LazaRocker » 23 Aug 2008, 15:36

Takodje sam fan Gunsa, imaju stvrano legendarne pesme tipa Ain't it fun, Welcome to the jungle,Yesterdays, Don't Cry, Civil War, SCOM, Paradise City, i moze da se nabraja do sutra... Imam Chinese Democracy, i album mi se iskreno receno uopste ne svidja, mnogo se vise okrecu novijem zvuku, i nisu to vise oni stari Gunsi... Slahsove solaze nisu nesto bzs komplikovane, ali vrlo lepo zvuce. Tekstovi... Ono, nemam neko iskristalisano misljenje, izdvojicu Civil war i One in a milion, i to je to... Sve u svemu nezaboravan bend.

User avatar
johnny_b_good
Posts: 870
Joined: 05 Jul 2008, 22:13

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by johnny_b_good » 23 Aug 2008, 18:02

Takodje velik fan.Najvise mi se svidja prvi album.Na tekstove ne obracam toliko paznje ali mi je njihov ritam i zvuk do jaja.Slash je jako dobar gitarista nema sta a Axl jos jaci vokal

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Duane » 23 Aug 2008, 18:03

meni su onako solidni, mada je vrlo vrlo vrlo dobar benad, ali licno mislim da su samo preuzeli muziku koju su stvarali led zeppelini i slicno...

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by friedman » 23 Aug 2008, 18:13

Pljunem proteine u gace kad cujem poslednji solo u November Rain (onaj sto pocinje oko 7-og minuta). svidjaju mi se Slashove solaze, dosta su melodicne, ali pomenuta solaza mi je bolja u izvedbi Bucketheada. 8)

User avatar
Blue
Posts: 37
Joined: 18 Feb 2008, 15:34
Location: Novi Sad

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Blue » 23 Aug 2008, 19:11

Na jedno tribjutu me je masa zanimljivo pogledavala jer sam znao sve tekstove napamet bolje od pevača na bini. Ali to je bilo pre 4 god, ali i dalje sam fan veliki, baš su juče carovali mojom foobar2000 plejlistom.

Ovo novo što radi Axl nije za komentar. :grummel_2:

Ovo novo što radi Slash u VR, ono, može da se sluša, ima zanimljivih stvari, ali koliko znam i oni se raspadoše, tako da... :grummel_2:

Što se tiče samih starih dobrih Gunsa, neprikosnoven bend, ali ni po čemu najbolji. Kad sam bio manji dizao sam Sleša u bogove, pa sam ondak porastao. Tekstovi su ok. Najviše ostavlja utisak njihov nastup, energija, ritam, opšti utisak. Njihova muzika diže, zanimljiva je, nikad dosadna.
Izdvoji bih Estranged, Alternativni Dont Cry, Nightrain, Live Rocket Queen, i naravno Sweet Child...

User avatar
johnny_b_good
Posts: 870
Joined: 05 Jul 2008, 22:13

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by johnny_b_good » 23 Aug 2008, 20:24

friedman wrote:Pljunem proteine u gace kad cujem poslednji solo u November Rain (onaj sto pocinje oko 7-og minuta). svidjaju mi se Slashove solaze, dosta su melodicne, ali pomenuta solaza mi je bolja u izvedbi Bucketheada. 8)
to to brate...to

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by LazaRocker » 23 Aug 2008, 20:27

E ch November Rain bas sad kad sam prolazio kroz grad u nekom kaficu, i kazem ,,jos ima nade".

User avatar
fic177
Posts: 56
Joined: 25 Feb 2008, 20:41

Post by fic177 » 24 Aug 2008, 17:42

Bas mi je drago da ima ljudi koji cene ovaj bend!!!!Ja slusam i Velvet Revolver i to mi je sasvim ok...

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Duane » 24 Aug 2008, 17:44

za cega nade ??? bolje pogledas gde god odes majice gunsa, na svim koncertima i svirkama... treba godinu dana da vidis nekog sa majicom block outa ili slicno... gunsi se dobro drze neboj se ti, mada s' obzirom da je to mejnstrim i nije bas iznenadjenje... naravno su to zasluzili xD

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Funkomat » 24 Aug 2008, 18:12

Duane wrote:za cega nade ??? bolje pogledas gde god odes majice gunsa, na svim koncertima i svirkama...
Bas to...

I kad smo vec kod block out-a... opet... :D samo sam jednom video nekog sa majicom block out-a a da nije na koncertu istog... Na koncertu bjesova.

User avatar
Highway One
Posts: 619
Joined: 14 Aug 2008, 20:33

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Highway One » 24 Aug 2008, 18:17

Duane wrote:za cega nade ??? bolje pogledas gde god odes majice gunsa, na svim koncertima i svirkama... treba godinu dana da vidis nekog sa majicom block outa ili slicno... gunsi se dobro drze neboj se ti, mada s' obzirom da je to mejnstrim i nije bas iznenadjenje... naravno su to zasluzili xD
Pa i ja stalno vidjam ljude sa tim majcama 8) , ali mnogi su i pozeri :( , majcu treba nositi , samo kad nauchish neke tekstove .. :mrgreen:
a ne kad chujesh 3 pesme pa se popalish :grummel_2:

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by LazaRocker » 24 Aug 2008, 18:45

Jedno je da vidis coveka sa majcom Gunsa, a drugo da cujes Gunse iz kafica u kome se inace pustaju Vlado Georgijev, Flamingosi i ostali zlotvori :mrgreen: .
@Highway one
Potpuno se slazem sa tobom. Ja imam i drugove koji to rade, samo nisu gunsi nego visoki napon :mrgreen: .

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Duane » 24 Aug 2008, 18:57

ma meni je skroz otrcano nositi majice npr gunsa ili iron maidena ili tako nekog benda bas zato sto ih svi nose i kad ih vidis po grupama, nemozes da zapamtis ljude uopste, svi su ti isti covece, to su strava bendovi, vrhunski , ali buraz ja cu se radije setiti lika kog sam video koji je skroz ono u 60' fazonu kog sam video jednom nego nekog s' kim sam tolkovao o bilo cemu a da je isti takav, kao da se gubi identite ljudi, ok je to sto zele da pokazu da su rokeri, da su "divlji" i te fore, ali trebali bi na svoj fazon da pokazuju, npr uzmes maicu king crimsona, e onda to navede na razmisljanje druge XD ili uzmes npr maicu neku psihodeliju sa album artom emersona lake i palmera ili cak od gunsa ali neka razvaljena maica sa pistoljima krvlju ruzama neka psihidelija skroz da je drugacija, nesto unikatno, budes svoj i kazes ja brate nema niko kao ja, mozda nisam bio na mesecu iliti slicno al sam jedan i u tome sto jesam sam najbolji xD ako me razumete...

ps. sto se block outa tice, vidjeo sam ih sad za beerfest vise nego u celom zivotu xD i one predrkane maice crne sa crvenim slovima ispisano block out, pa to je haos... skroz retro xD

User avatar
Guitar_thrill
MF veteran
Posts: 2741
Joined: 06 Jan 2008, 16:35
Location: Zrenjanin-Novi Sad

Re: Guns 'n' Roses,sada i nekad...?

Post by Guitar_thrill » 24 Aug 2008, 19:35

Highway One wrote:
Duane wrote:za cega nade ??? bolje pogledas gde god odes majice gunsa, na svim koncertima i svirkama... treba godinu dana da vidis nekog sa majicom block outa ili slicno... gunsi se dobro drze neboj se ti, mada s' obzirom da je to mejnstrim i nije bas iznenadjenje... naravno su to zasluzili xD
Pa i ja stalno vidjam ljude sa tim majcama 8) , ali mnogi su i pozeri :( , majcu treba nositi , samo kad nauchish neke tekstove .. :mrgreen:
a ne kad chujesh 3 pesme pa se popalish :grummel_2:
:rlol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest