Stadium Arcadium (RHCP)

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Funkomat » 02 Jul 2008, 09:48

Fruch wrote: Upisao sam se od smeha.... Sta je on tu otpevao :?:
Pa to ti kazem... :D

Fruch
Posts: 25
Joined: 17 Oct 2007, 23:28

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Fruch » 02 Jul 2008, 12:16

Funkomat wrote:
Fruch wrote: Upisao sam se od smeha.... Sta je on tu otpevao :?:
Pa to ti kazem... :D
Cudno je to sto je sam napisao taj tekst, jos ga otpevao jedno sto pedeset puta i opet zaboravi... Valjda zato sto je morao uciti ove nove sa Stadium Arcadium.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Duane » 02 Jul 2008, 13:16

ili mozda je coveku pun k... svega i radi to sam radi novca i nothing but so help him god?

User avatar
7thSON
MF veteran
Posts: 60
Joined: 28 Jul 2007, 17:39

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by 7thSON » 23 Jul 2008, 15:12

Ma nema veze sto je on zaboravio text. Otpevao je po notama tacno tako da ono vecina nije ni mogla da cuje da je pogresio...

User avatar
Foxy Lady
Posts: 61
Joined: 22 Sep 2008, 14:09
Location: Velika Plana

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Foxy Lady » 23 Sep 2008, 17:19

Volim Pepperse i slusam ih vec 5 godina... A trenutno sam bas zasicena njima pa sam iskulirala neko vreme. Mozda se vratim njima,mozda ne...

SA je odlican album,ali najbolji je po meni By The Way. Oni su u medjuvremenu ostarili,pa se to oseca na tom albumu,jel.

Elem,bila sam na koncertu,iliti festivalskom nastupu i meni je bilo super. Ne znam cemu toliko s*anja. Za kartu su me odrali,ali dobro.

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by sl0e » 26 Sep 2008, 03:35

Ne volim Stadium Arcadium. Ne volim ni Californication, ni By the Way. Tacnije, ne volim nista sto su peppers-i uradili nakon Mother's milk-a. Ne hejtujem kasniji materijal, niti mislim da nije kvalitetan, naprotiv... Jednostavno, previse je komercijalan, tj. za svacije usi. Pre toga (uplift mofo, freaky styley, mothers milk era) Pepersi su imali svoju publiku, svoj zvuk. To se promenilo BSSM-om, ali su opet zadrzali nesto svog chemistry-ja. Kasnije je sve otislo u q.

Stadium Arcadium je ok album. Totalna i ultimativna komercijala. Ima nekoliko kvalitetnih pesama, ostalo je, po meni, prosek (da ne kazem nesto grublje). Sa druge strane gledista album nema nikakvih mana. John je uradio fenomenalan posao, flea i chad takodje. John-ovo sviranje gitare, koja je primarni instrument u vecem delu albuma (za razliku od prethodnih - starijih - gde je flea imao dosta speed slap deonica) je van ovog univerzuma. Flea takodje ima neka nova resenja i nove ideje.
Tekstovi su ono sto mi se ne dopada, ali opet, ovo je samo moje misljenje.
Delovi za gitaru su uradjeni kroz razlicite high tech uredjaje, doepfer-e, moog-ove, razlicite filtere, zato dosta tih deonica zvuci unbelievably cool i spacey. Nazalost, reprodukovati taj zvuk na bini, uzivo, je hell of a job. Zato album zvuci dosta "prazno" i nekako smoreno live. Also, live, dosta se upotrebljava i wah, pa nekako svaki solo lici na onaj prethodni.

Za stadium arcadium je snimljeno 38 pesama. Od toga su snimili 28. ima jos 10 pesama koje su izuzetno kvalitetne, medju kojima je nekoliko trebalo da udje na album (moje misljenje). Sve u svemu, ok album, definitivno za one koji slusaju novija ostvarenja peppers-a. Onima sa duzim radnim stazom (u smislu slusanja peppers-a) i retro ukusom, preporucujem preslusavanje MM-a jos jednom.

User avatar
CharlieFSA
Posts: 158
Joined: 30 Jan 2009, 11:28
Location: Stadium
Contact:

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by CharlieFSA » 30 Jan 2009, 14:47

Ovo sta je komercijalno a shta nije ... to je smeshno ... ali ne slushati tako neshto kvalitetno kao shto je SA ili bilo koju drugi RHCP ALBUM !!!! to je ubistvo iz nekakvog bunta kao ovo ono "JA NE SLUSHAM KOMERCIJALNE STVARI" sve zarad eto neke pobune protiv okrutnog sveta i izmishljene komercijale koju dans svi gurnu u svaku rupu ... kao ja sam mozak ekipe ne slusahm komercijalu.

Preshao sam preko svih postova jedva ali sam presao ... Zaista ostaje veoma ne jasno zasto ljudi mrze, uredu je da ne vole ali neki postovi ... Ja sigurno nechu biti objektivan
zbog toga shto sam veliki " " ne znam ni koju rech da upotrebim ali VOLIM Peppere.

Svestan sam da postoji gomila drugih ljudi i bendova koji stvarju slichnu ili razlichitu muziku ali ja njih ni ne primechujem ... i evo za primer nikad ne bih ni kliknuo ni na jedan drugi topik na ovom podforumu ... a tek ne bih kliknuo tamo ni da pljujem po njima ...
S sad nije mi jasno zasto onda drugi nalaze za pravo da dodju i mrze neshto ... sad ni ta ogromna mrznja ne bi bila ne izdrziva da se ne iznose neke zaista chudne stvari "John Frusciante bedan guitarista" ili tako nekako ...

Rolling Stone 100 Greatest Guitarists

1 Jimi Hendrix
2 Duane Allman
3 B.B. King
4 Eric Clapton
5 Robert Johnson
6 Chuck Berry
7 Stevie Ray Vaughan
8 Ry Cooder
9 Jimmy Page
10 Keith Richards
11 Kirk Hammett
12 Kurt Cobain
13 Jerry Garcia
14 Jeff Beck
15 Carlos Santana
16 Johnny Ramone
17 Jack White
18 John Frusciante
19 Richard Thompson
20 James Burton
21 George Harrison
22 Mike Bloomfield
23 Warren Haynes
24 The Edge
25 Freddy King

Naravno uz komentar da nijedna lista nije prava mera i ne mora da znaci da stvari stoje upravo tako. Realno gledano jako je tesko satsaviti neku listu koja bi bila pravedna i sveobuhvatana ali ova Rolling Stone lista je je ipak kompetentnija od monogih drugih.
I naravno dobro nam moze posluziti da zakljuchimo da John Frusciante nije los a kamoli nekom grubljom reci opisan gitarista ...

I jos cudnije od svega ... je to da ljudi koji to tvrede nisu upuceni ni u njegovu solo karieru niti bilo sta sto je uradio John Frusciante a to me navodi na zakljucak da ti isti
ljudi nisu kako treba obratili paznju ni na Pepperse i njihovu "muziku" ... Primetih ovako okolo po svetu da ih dosta ljudi hejtuje i iz ljubomore kako prema bendu tako i prema nekim chlanovima benda osobno ...

Posebno za rhcp nevernike : )
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=myfzi5hEjIU[/youtube]

( :-------------> http://www.youtube.com/v/3qGs3Nso5fw <------------- : )Suckers to tha side I know you hate my 98 You gonna get yours

RED HOT CHILI PEPPERS

John je kao solo guitarista dakle ono sto je uradio izvan benda
snimio svojih deset sjajnih albuma ...

March 8, 1994 Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt American Recordings
August 26, 1997 Smile from the Streets You Hold Birdman Records
February 13, 2001 To Record Only Water for Ten Days Warner Music Group
March 5, 2001 Going Inside Warner Music Group
February 24, 2004 Shadows Collide with People Warner Bros.
June 22, 2004 The Will to Death Record Collection
September 14, 2004 DC EP Record Collection
October 26, 2004 Inside of Emptiness Record Collection
November 23, 2004 A Sphere in the Heart of Silence Record Collection
February 1, 2005 Curtains Record Collection

Koje naravno nebi trebalo propustiti google
i ostale stvari pa download pa cete shavtiti
gde ste pogresili ...

Josh nekoliko stvari : )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IIvzwjVFvqk[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MOT9VD4KxxY[/youtube]

Pa kada vam dusa i srce za drhte ... naravno da cete promeniti misljenje ...

i josh ovo

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DNPaR5xiwZc[/youtube]

Red Hot Chili Peppers - Onako Kako ih Charlie Vidi ...

Sreca... radost... euforija... masta... Megaispunjenost crveno pretvaranje u solo koji toliko te dodirne a ti ono drhtis... Srce nesigurno pochinje da kuca kao da nije tvoje. A i nije uzeli su ti ga a oni koji uzimaju srca. A oni koji uzimaju srca su uvek bili najveci ljudi univerzuma, ne zemlje jer njihova nije zemlja. I srce drhti nesigurno je ali ne od buke, od muke i od straha da li ce u potpunosti razumeti i istrositi zvuke koji dolaze do njega ili shta chesh uchiniti ako se posle pesme osetish odbacheno pa pomislish da nisi razumeo poruku onda se vrachash ispochetka i shvatash... Srce je puno i sigurno do sledeche slicne extaze i tako vrteska ljuljaska sarena lujka devojchica te prati razume pomaze ti da se shto jache zaljuljash i zavrtish kao chigra zato shto su peppersi chigra i haos. Haos mashte u kome ne trebamo da se trudimo da stvari postavljamo na pravo mesto jer one su upravo tamo gde ih niste ochekivali. Ali sad ih vishe nikada ne bi ni pomerali sa tog istog mesta jer su ih bogovi postavili na novo i pravo mesto hvala im. Chigra sam, nemiran sam uzivam srecan toliko da nikada necu prestati da se vrtim i postacu cigra koja se vrtela zauvek a deca sedela u krug oko mene i gledala me sa divljenjem bash kao shto mi gledamo njih "magicna cigra koja ne prestaje da se vrti" to sam ja to su peppersi...zato charlie zivi pepperse slusha i dise pepperse...

LOVE, PEACE and UNDERSTANDING :wink:

A U VEZI GREEN FESTA I INDJIJE !!

LJudi koji govore negativno o Indjiji ti su jednostavno tellmibejbisti i califonicationisti !

... ustvari nisu nikada ni bili nekakvi fanovi RHCPa niti bilo shta slichno.

I apsolutno nisam primetio ni jedan problem sa tim blago receno fenomenalnim koncertom.

Fenomenalna pesmica koju je samo nama poklonio Flea !!!
Poklon za nas najlepsi san koji se desio te veceri !!!
http://www.youtube.com/watch?v=bXTEZUVkpsg

Ah ... onaj fantastichan Flea beba pogled u kameru !!!

Don't Forget Me i ostale momente da ne opisujem ...
Poshto mi to nebi ni poshlo za rukom!

I onda naravno posle toga kada hiljade ljudi
ispuste dushu u onom momentu kada krene ...

I could show you
To the free field overcome and more will always be revealed
Not alone I'll be there
Tell me when you want to go

(Sideways falling
More will be revealed my friend)
Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooh... <------ taj deo normalno da ih mozete samo josh vishe zavoleti kada sve to prezivite pa josh i uzivo.

Frenetichan sa punom dushom euforican nastup Johna Frusciantea !!! (Intro koncerta) !!!

Razvaljujucha grmljavina glasova 100.000 fanova na pochetku "Can't Stop"

I vise ih nista nije moglo zaustaviti ... da nam pokore srca !!! ZAUVEK !!!

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by sl0e » 30 Jan 2009, 22:46

Nisam mogao, a da se ne nadovezem i odgovorim na ovaj post. Dakle, potrudicu se da na ovaj post odgovorim u delovima, jer bi mi bilo previse bucno da ispisem bezbroj redova i da se izgubim u sumi istih.

Stvar 1:
CharlieFSA wrote:Ovo sta je komercijalno a shta nije ... to je smeshno ... ali ne slushati tako neshto kvalitetno kao shto je SA ili bilo koju drugi RHCP ALBUM !!!! to je ubistvo iz nekakvog bunta kao ovo ono "JA NE SLUSHAM KOMERCIJALNE STVARI" sve zarad eto neke pobune protiv okrutnog sveta i izmishljene komercijale koju dans svi gurnu u svaku rupu ... kao ja sam mozak ekipe ne slusahm komercijalu.
Ovde prvo moram da se nadovezem i da iznesem moje misljenje. Sta je komercijalno a sta ne je uglavnom pitanje licnog ukusa. Da li je Stadium Arcadium komercijalno ostvarenje ili ne prvenstveno gledam kroz tematiku, zvuk, prodaju i popularnost tog albuma. Ne, Stadium Arcadium nije nista manje ocekivaniji ili najavljivani album Peppers-a, ali je zasigurno privukao veliki broj ljudi svakojakog muzickog ukusa. Prosto se vidi da je album napravljen za siroke narodne mase - totalno suprotno od onoga sto je bila filozofija Peppers-a u prvim godinama postojanja benda, pa i mnogo kasnije. Uzeti u obzir kvalitet samog albuma sa bilo koje strane je smesno. Album Britni Spirs je fenomenalan - miksevi su vrhunski, zvuk je odlican, glas je super ispeglan i nema nikakvih tehnickih mana, a za kranjeg slusaoca koji ce kupiti njen disk je vrh vrhova... Ali, taj album je namenjen kome je vec namenjen... Ne mogu tacno da se setim koji je tiraz prvih albuma Peppers-a (pritom mislim na originalni tiraz), ali mogu da tvrdim da je svaki disk zavrsio kod nekoga ko ih je slusao i ko je posecivao njihove nastupe... Uostalom, odreci se komercijalnih albuma nije zarad pobune protiv okrutnog sveta, vec jednostavno ostati originalni deo publike kome je ta muzika bila isprva i namenjena. Mislis da su Peppers-i hteli da im bilo koji yokel dolazi na svirke? I don't think so... Ljudi su sa Zdravka Colica dolazili u Indjiju... Sad, but true...

Stvar 2:
CharlieFSA wrote:Preshao sam preko svih postova jedva ali sam presao ... Zaista ostaje veoma ne jasno zasto ljudi mrze, uredu je da ne vole ali neki postovi ... Ja sigurno nechu biti objektivan zbog toga shto sam veliki " " ne znam ni koju rech da upotrebim ali VOLIM Peppere.
Ja stvarno ne znam preko cega imas ti da prelazis? Odgovorio si na post koji je bio star i koji nije imao odgovora mesecima, procitao si postove ljudi koji su izneli svoje personalno misljenje. Nije mi jasno ko si ti, pa da treba da prelazis preko pojedinih post-ova. Takodje mi nije jasno zasto te dotice pozitivno ili negativno misljenje ljudi vezano za ovu temu. Svi imaju svoje misljenje, a forumi prvenstveno sluze da ljudi to i pokazu. U svom post-u si prilicno neobjektivan, a rec koju ti predlazem da ubacis u prazninu je "fanboy".

Stvar 3:
- Rolling Stone 100 Greatest Guitarists - Ova lista je jedna od najglupljih lista koje sam imao prilike da vidim. Fali gomila gitarista koji su realno mnogo bolji od nekih na listi, glavni primer recimo gospodin Slash. Da li John Frusciante zasluzuje 18-o mesto? Takodje subjektivno misljenje. Po meni - svakako :)

Stvar 4:
CharlieFSA wrote:A U VEZI GREEN FESTA I INDJIJE !!

LJudi koji govore negativno o Indjiji ti su jednostavno tellmibejbisti i califonicationisti ! ... ustvari nisu nikada ni bili nekakvi fanovi RHCPa niti bilo shta slichno. I apsolutno nisam primetio ni jedan problem sa tim blago receno fenomenalnim koncertom.
Ljudi koji govore negativno o Indjiji uglavnom imaju sva prava da govore negativno. I sam imam negativno misljenje o indjiji, evo i zasto. Bio sam na cetiri koncerta Peppers-a, sve ukupno. Prisustvovao sam dogadjajima u Francuskoj, zatim Ceskoj, onda u Italiji i na kraju ovde, u Srbiji. Od svih tih koncerata, ubedljivo najgori je bio ovde u Srbiji. Po meni je bend bio totalno nezainteresovan za koncert, totalno bez ideje, totalno neraspolozeno... Nekoliko puta su poceli nesto da sviraju, zatim su prekinuli. Na stranu bih ostavio to da je setlista klasicna za turu tokom promovisanja albuma, ne za festivalski dogadjaj kako je najavljivano. U sustini setlista Peppers-a je po meni totalni shit, jer izostavlja mnogo bolje, starije pesme.

Stvar 5:
CharlieFSA wrote:[Fenomenalna pesmica koju je samo nama poklonio Flea !!!
Poklon za nas najlepsi san koji se desio te veceri !!!
http://www.youtube.com/watch?v=bXTEZUVkpsg
Ah ... onaj fantastichan Flea beba pogled u kameru !!!
Frenetichan sa punom dushom euforican nastup Johna Frusciantea !!! (Intro koncerta) !!!
Razvaljujucha grmljavina glasova 100.000 fanova na pochetku "Can't Stop"
I vise ih nista nije moglo zaustaviti ... da nam pokore srca !!! ZAUVEK !!!
Meni je mnogo bitniji sam koncert kome prisustvujem, tako da ne obracam paznju na poglede u kameru ili slicno. Ono sto sam primetio jeste da je koncert odradjen, ali je upravo u tome stvar. Odradjen je i to, ako smem da primetim, preko one stvari... Sve je u toj Stadium Arcadium turi nekako lose. Od same setliste, do izbora pesama i trajanja koncerta... Peppers-i su se mnogo odaljili od onoga sto su bili u pocetku. Kapiram da su oni 20 godina stariji, ali zaboraviti na ono sto si bio u proslosti je totalno bezveze.

Za kraj bih samo da dodam jos nesto, a to je nesto sto me posebno iritira kod ovakvih postova. Ja ovakve pojave delim na dve stvari - fan i fanboy. U sustini, ja jesam fan Peppers-a jer su mi omiljeni bend, ali to ne znaci da ja nemam pravo da mi se ne svidja bilo sta iz njihovog opusa. Meni se, kao njihovom fanu ne svidja mnogo toga, ali opet, to je moje misljenje i ja ga ne namecem nikome drugom. Fanboy je totalno druga osoba - njemu se svidja sve, i on "guta" sve sto mu omiljeni bend servira. Takodje, on to svoje "you must like it" misljenje zeli svima da ugura i da se pokaze da je troo fan, ili kako god vec.
CharlieFSA wrote:LJudi koji govore negativno o Indjiji ti su jednostavno tellmibejbisti i califonicationisti
Upravo ovo me podseca na tako nesto... Klasifikovati nekoga ko sta slusa i pri tome mu odrediti More troo or Less troo stiker je prilicno detinjasto. Iskusio sam na sopstvenoj kozi da je u Indjiji bilo mnogo ljudi kojima tamo nije bilo mesto... Ali ok, svi koji su bili tamo imali su svoje razloge. Vec sam napomenuo da je gomila ljudi sa Colica dolazila na Peperse. Potpuna istina. Imao sam gomilu klinki iza sebe i svoje ekipe koje su vristale: "Entoni, oh, Entoni, dodji, uzmi me" ili sta vec, bez ijedne misli u glavi da ce je njen Entoni cuti pored 250000 vati. :D Kakva katastrofa...
Jos jednu stvar da dodam, to je, zamisli imas forum, i uclane se ljudi - fanboy-evi, ne fanovi. I onda su svi topic-i i postovi u fazonu: "Da, volim ih, najvise volim to, a svidja mi se... ma, svidja mi se sve"... Zamisli 200-300 takvih postova, tj, zamisli da se sve svakome svidja i dobio bi jedan potpuno besmislen forum. That's what it's all about - ima nas mnogo a svi smo razliciti... :wink:

Na kraju bih samo da pozelim dobrodoslicu autoru prethodnog post-a na forum i da mu se izvinim ukoliko sam rekao nesto lose ili neprimereno. Nemam nikakvu nameru da vredjam ili da se svadjam, jednostavno je prethodni post bio... Ok, nema veze, necu dovrsiti tu recenicu. Sve u svemu - no hard feelings :wink:. Nadam se da ce ti biti lepo na forumu...

Lep pozdrav

User avatar
luka000
Posts: 326
Joined: 21 May 2008, 20:39
Location: Novi Beograd

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by luka000 » 30 Jan 2009, 23:42

Ne znam, al stvarno po meni nije u redu dodje toliko ljudi na koncert i odrade ga u sat vremena i odu, a veoma lepu kintu su zaradili, mogli su onda i pristojan koncert da odrze.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Duane » 31 Jan 2009, 00:07

luka000 wrote:Ne znam, al stvarno po meni nije u redu dodje toliko ljudi na koncert i odrade ga u sat vremena i odu, a veoma lepu kintu su zaradili, mogli su onda i pristojan koncert da odrze.
???

pre svega to nije bio koncert RHCP to je bio GreenFest or something na kom je sviralo 5 bendova... a ne kako je recheno RHCP i 4 predgrupe... mislim to je apsurd...
drugo... koncert je bio fenomenalan... ko je bio ne da se nije pokajao nego je to bilo bas to sto je ocekivao... price "zajebli vas" su bzvz...
trece.. pepersi su u Slane Castle-u svirali 1h i 30 minuta... ako ne i manje... pred neznam koliko publike, ali ih je bilo na zilijone... valjda ste svi videli koncert...
i sad zasto bi vamo drzali koncert duzi od toga, pred 10 puta manje publike u nekoj nedodjiji od indjije, pre olujom, dok im je recheno da rade sat vremena i isto toliko im je placeno... ne kapiram...
pa najbolje da raspletu nesto na trgu republike za dzh...

koncert je stvarno bio fenomenalan i apsolutno mi je nebitno koliko su svirali... apsolutno...

:D

User avatar
CharlieFSA
Posts: 158
Joined: 30 Jan 2009, 11:28
Location: Stadium
Contact:

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by CharlieFSA » 31 Jan 2009, 01:46

Ja jesam dete i definitivno ne zelim da odrastem ako se tako odrasta.

Hvala na dobrodoshlici. I ja sam ok.

////////////

Duane wrote:
luka000 wrote:Ne znam, al stvarno po meni nije u redu dodje toliko ljudi na koncert i odrade ga u sat vremena i odu, a veoma lepu kintu su zaradili, mogli su onda i pristojan koncert da odrze.
???

pre svega to nije bio koncert RHCP to je bio GreenFest or something na kom je sviralo 5 bendova... a ne kako je recheno RHCP i 4 predgrupe... mislim to je apsurd...
drugo... koncert je bio fenomenalan... ko je bio ne da se nije pokajao nego je to bilo bas to sto je ocekivao... price "zajebli vas" su bzvz...
trece.. pepersi su u Slane Castle-u svirali 1h i 30 minuta... ako ne i manje... pred neznam koliko publike, ali ih je bilo na zilijone... valjda ste svi videli koncert...
i sad zasto bi vamo drzali koncert duzi od toga, pred 10 puta manje publike u nekoj nedodjiji od indjije, pre olujom, dok im je recheno da rade sat vremena i isto toliko im je placeno... ne kapiram...
pa najbolje da raspletu nesto na trgu republike za dzh...

koncert je stvarno bio fenomenalan i apsolutno mi je nebitno koliko su svirali... apsolutno...

:D
Hvala univerzumu sto ti postojis Duane ...

///////////
CharlieFSA wrote:Ja jesam dete i definitivno ne zelim da odrastem ako se tako odrasta.

Hvala na dobrodoshlici. I ja sam ok.
I nema fan ovo fan ono fan girl fun boy !!!

SRCA SE MENI I TEBI RAZLIKUJU ! ja nisam fan. stvar je srca. i ok, kao sto si reko mi smo razlichiti i to je super.

User avatar
luka000
Posts: 326
Joined: 21 May 2008, 20:39
Location: Novi Beograd

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by luka000 » 31 Jan 2009, 13:30

Znam da je bio festival, al opet meni to ipak sa neke strane ispade podcenjivacki pred onoliko ljudi koji su dosli njih da cuju, kolko sam cuo prvo je bila najava da ce samo oni svirati, valjda na uscu, pa su posle najavili da ce biti u okviru green fest-a, postujem druga misljenja, al eto moje je ipak negativno po pitanju toga.

SpigotBlister
Posts: 25
Joined: 09 Feb 2009, 13:39

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by SpigotBlister » 05 Mar 2009, 13:39

Jbg to je bilo jako lose izreklamirano jer se uvek vrtelo kao koncert peppersa a ne festival zato je i cena bila 2000 din. Gledao sam cenu bash njihovog koncerta, znaci ne festival, u nama najblizoj zemlji po standardu, u poljskoj, i cena je bila 200 eura pa vi vidite. Budimo srecni sto smo ih za 30 eura slusali sat i dvadeset minuta.

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by sl0e » 05 Mar 2009, 17:41

Cena najobicnije karte u Poljskoj nije bila 200 evra, to je potpuna neistina :roll: . Tacno je da je bilo nesto skuplje nego kod nas, ali opet nije toliko drasticno.

Flealip
Posts: 161
Joined: 15 Sep 2008, 10:01

Re: Stadium Arcadium (RHCP)

Post by Flealip » 05 Mar 2009, 23:32

Slazem se da je koncert bio kratak, al organizatori su krivi i zbog najave smo ocekivali vise. No, to mene i moje ortake nije sprecilo da uzivamo u nekih 70ak min mnoooogo dobre svirke. Zadivljujuce, oni i neraspolozeni zvuce dobro... I priznajem ,ranije sam bio fanboy, al nadam se da sam prerastao sve to, te sad govorim iz pozicije mudrijeg, iskusnijeg fana :mrgreen:
btw, duane, i na Slane-u je bilo 80ak hiljada ljudi, kao i kod nas. :D
Da, pitanje: zna li se koliko je na kraju bilo ljudi? Neki kazu da je bilo 80 hiljada, neki kazu ispod 75, a u novinama redovno navode da je bilo oko 100. Kome verovati?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest