Nickelback

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Nickelback

Post by Bluesko » 06 Jul 2009, 19:59

gravitaciji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Nickelback

Post by AllHopeIsGone » 06 Jul 2009, 19:59

Kad kazem gravitacija, mislim na muzicko polje kome teze :ziveli:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Nickelback

Post by Bluesko » 06 Jul 2009, 20:04

AllHopeIsGone wrote:Kad kazem gravitacija, mislim na muzicko polje kome teze :ziveli:
:mrgreen: :lol: Bracela,mislim da ima trilion boljih termina od gravitacije :D

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Nickelback

Post by AllHopeIsGone » 06 Jul 2009, 20:14

@ Bluesko

Kakve to veze ima, meni je bas super :mrgreen: Naravno, nisam ga ja izmislio, cuo sam nekog muzickog profana da ga koristi u tom kontekstu, pa mi se dopao 8)

User avatar
Zoe Sucette
Posts: 20
Joined: 21 Jul 2009, 02:37
Location: Tamo negde na juznom severu xD

Re: Nickelback

Post by Zoe Sucette » 23 Jul 2009, 15:25

Hm. Svi ih pljuju, kao, stalno isti ritam i 'prekopirane' pesme. Meni se oni bas svidjaju i obozavam pesmu Never Again :)

User avatar
Rage
Posts: 22
Joined: 17 Aug 2009, 14:25
Location: Doboj,Republika Srpska

Re: Nickelback

Post by Rage » 17 Aug 2009, 17:22

Iskreno govoreći Nickelback mi je najdraža grupa od svih postojećih na ovome svetu.......
Prošao sam kroz pakao nekoliko puta da dođem do orginalnog CD albuma Silver Side Up izdanog u Kanadi......ostale sam nabavio putem sreće, All The Right Reasons sam našao u rodonm gradu a ostale na eskurziji u Španiji na koje sam potrošio pola džeparca....i na kraju skontam, kad je izašao Dark Horse, što nebih skinuo sa neta( neću da kažem kako da nebih natjerao nekog od administratora da me banuje zbog poticanja ilegale )......... Jedna od najboljih pesama na svetu što su moje uši čule je Carlos Santana feat. Nickelback Why Don't you and I (pesma je orginalno odpevana sa grupom The Calling koja je takođe dobra ali mi je bolja sa Chadom a Santana je u obe verzije bio prejak) .......toliko od mene(zasad) :hide:

Tiga
Posts: 133
Joined: 02 Jan 2009, 02:46

Re: Nickelback

Post by Tiga » 04 Oct 2009, 21:08

How you remind me je jedna od najboljih rok pesama koje sam ikad čula, ako ne i najbolja.

User avatar
supersonic
Posts: 262
Joined: 09 Sep 2009, 20:52
Location: Herceg Novi // Montenegro
Contact:

Re: Nickelback

Post by supersonic » 05 Oct 2009, 13:35

Koliko dobru produciju imaju, ili bolje da kažem - koliko se meni produkcija nenormalno dopada, toliko su im loše pjesme.Svaka pjesma ista jbt.SVAKA ! ! !

Zato mi se ne sviđaju.A inače, produkcija, spotovi, stajling, ono sve je pod konac, nema šta. Zvuče bruka - ali svaka im je pjesma ista ...

User avatar
sevastokrator
Posts: 204
Joined: 26 Oct 2008, 00:00

Re: Nickelback

Post by sevastokrator » 06 Oct 2009, 20:09

supersonic wrote:toliko su im loše pjesme.Svaka pjesma ista jbt.SVAKA ! ! !
subjektivno misljenje bez obzira na bilo kakvu produkciju

User avatar
supersonic
Posts: 262
Joined: 09 Sep 2009, 20:52
Location: Herceg Novi // Montenegro
Contact:

Re: Nickelback

Post by supersonic » 06 Oct 2009, 22:00

tačno

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Nickelback

Post by Jonny Hendrix » 07 Apr 2012, 02:41

Hehe ... evo ima i ova tema .... NB je super bend, sviraju neku opuštenciju(nulazim u teoretisanje o tekstovima i muzici) samo onako za svakodnevno opuštanje....Inače ČAD i ekipa su me razočarali kada su snimili par pesama koje su čista komercijala..... po meni .... kažem PO MENI rockstar je jedna od tih :ziveli:

User avatar
Void
kulen zmija
Posts: 1284
Joined: 21 Dec 2007, 19:14
Location: Novi Sad

Re: Nickelback

Post by Void » 07 Apr 2012, 07:48

Jonny Hendrix wrote:Inače ČAD i ekipa su me razočarali kada su snimili par pesama koje su čista komercijala
oni imaju i NEkomercijalne pesme? :shock:

Kristiko
Posts: 777
Joined: 31 Jan 2009, 02:43
Location: Beograd, Srbija
Contact:

Re: Nickelback

Post by Kristiko » 07 Apr 2012, 14:59

Someday mi je vrhunska od njih, dok je spot rađen za tu pesmu jedan od retkih koji mi ima dobru priču i koji zapravo nešto poručuje, a nije samo u funkciji promocije pesme.

User avatar
kreptoman
Posts: 93
Joined: 31 Mar 2010, 20:04

Re: Nickelback

Post by kreptoman » 07 Apr 2012, 19:42

pročitao sam prve 2 strane ove teme i doživeo totalni mindfuck, ne mogu više.

User avatar
Jonny Hendrix
Posts: 62
Joined: 12 Sep 2011, 22:11
Location: Beograd, Surcin
Contact:

Re: Nickelback

Post by Jonny Hendrix » 09 Apr 2012, 00:49

Znam da nisu baš po meri ali album Curb (hvala guglu 2002 god.) stvarno je prejak,Inače to za te NE komercijale ima ih(nađe se).... Inače roadrunner sad reklamira na YT-u ovaj novi album i 2 NB spota sa ovog novog albuma Here and Now.... u pitanju su pesme Lullaby i This means war ..... Ako je neko zainteresovan neka pogleda This means war pa da kažemo da pored Kurta Kobejna, Isusa i još nznm ni ja koga Čad imitira i Hetfilda xD

http://www.youtube.com/watch?v=b3vJ5XyjGa8&ob=av2n

Iskreno nisu nešto ali za svadbe i sahrane su uvek dobrodošli ...... :D
P.S. Kad spomenuh komercijale najviše sam pod tim podrazumevao ove spotove koji su, da se izrazim nekako previše gej, i koji kao da za osnovni cilj imaju to da rasplaču devojčice iz osnovne škole.... Inače sa ovim spotom(link što sam okačio iznad) stvarno su me iznenadili(prijatno) jer u spotu nema nikakvih šumskih požara(Far Away), tragično preminulih na mostu(Someday - iako mi je jedna od omiljenih),smrti na porodjaju(Lullaby) kao i još neznamtijakakvih tugaljivih video montaža :povrac: ..... Pozdrav za ekipu sa MF, i voleo bih da me neko ispravi ili da mi kaže nešto da čujem vaša mišljenja jer je ovo MOJE LIČNO MIŠLJENJE a među nama sigurno ima nekih koji vole da plaču uz smrt na porođaju :P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest