Partibrejkers

Moderators: dejankuki, Critical, Trooper

Post Reply
User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Partibrejkers

Post by Randy » 29 Jan 2011, 12:19

[youtube]mHfHH-gi-G4&feature=related[/youtube]

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Partibrejkers

Post by vertigo_beat » 29 Jan 2011, 15:16

Recitator i folirant.

Da ne govorim da su im sve pesme iste.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Partibrejkers

Post by Duane » 29 Jan 2011, 15:46

izvini care, da obrišemo temu?

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Partibrejkers

Post by vertigo_beat » 29 Jan 2011, 17:25

Mozda su mi bili interesantni, tamo 1982-3-ce godine, kad su se pojavili sa dve gitare, bez basa i odsvirali u Hitu meseca "Ne zelim da zivim 1000 godina".



A primeri kako se ponasa samo govori o njemu, da ne pominjem nabedjeni akcenat sa nazalnim prizvukom koji iritira.


Ne treba da se brise.

Pitanje je bilo - sta mislite o Prtibrejkersima, pa sam napisao.

I nisam car.

Zoran je car.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Partibrejkers

Post by Duane » 29 Jan 2011, 17:56

ma dobro de, da se ne kačimo oko gluposti :)

cheers! :ziveli:

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Partibrejkers

Post by vertigo_beat » 29 Jan 2011, 18:43

Sasvim si u pravu. Stvar ukusa.

U stvari, zabrinulo me je koliki je procenat omladine ovde prokomentarisao da je car/ kralj zbog njegovog odnosa sa okolinom.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Partibrejkers

Post by Doolio » 29 Jan 2011, 19:44

sto ljudi sto cudi, sta to ima da te brine, imas pravo da ga percipiras na svoj nacin, isto koliko i neko drugi na svoj.

KirilStipsa
Posts: 510
Joined: 09 Oct 2008, 14:15

Re: Partibrejkers

Post by KirilStipsa » 30 Jan 2011, 04:34

vertigo_beat wrote:Sasvim si u pravu. Stvar ukusa.

U stvari, zabrinulo me je koliki je procenat omladine ovde prokomentarisao da je car/ kralj zbog njegovog odnosa sa okolinom.

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Partibrejkers

Post by AllHopeIsGone » 30 Jan 2011, 08:58

KirilStipsa wrote:
Vrhunska obrada :bravo: Mada, materijal za obradu je bio od sirovine najviseg kvaliteta :) To bi stvarno tebalo znati upropastiti, dobro se potruditi. Kao Nova Mocna Organizacija ili kako vec :grummel_2:

User avatar
AllHopeIsGone
Posts: 320
Joined: 06 Jan 2009, 01:45
Location: Savino Selo

Re: Partibrejkers

Post by AllHopeIsGone » 30 Jan 2011, 08:59

vertigo_beat wrote: Zoran je car.
Marinkovic Marinko?

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: Partibrejkers

Post by Randy » 30 Jan 2011, 12:04

AllHopeIsGone wrote:
vertigo_beat wrote: Zoran je car.
Marinkovic Marinko?
I on isto.

KirilStipsa
Posts: 510
Joined: 09 Oct 2008, 14:15

Re: Partibrejkers

Post by KirilStipsa » 30 Jan 2011, 12:54

"Dusan, Branko, i ostali..."
AllHopeIsGone wrote:Vrhunska obrada :bravo: Mada, materijal za obradu je bio od sirovine najviseg kvaliteta :) To bi stvarno tebalo znati upropastiti, dobro se potruditi. Kao Nova Mocna Organizacija ili kako vec :grummel_2:
Nije tesko upropastiti... to rade sa EKVom godinama... a vrhunac su dokumentarac Dusana Vesica i Fircijev morbidni eksperiment. No, tema je o Brejkersima... Cakani je najvazniji grafit-pesnik Novog Vala (sustina u 3 reci), Anton "teska ruka desnica", toncina kakvu nema mnogo ljudi ovde. Mozda nisu najbolji bend na svetu, ali su defitivno jedni od najzasluznijih sto je rokenrol uopste prisutan u Bgd (i sire)... Canetov mali svira gitaru u bendu Machine Gun... Anton Jr. :metal:

User avatar
Stevan Hinic
ex Muzicar koji pije!
Posts: 292
Joined: 19 Sep 2008, 14:22
Location: Beograd

Re: Partibrejkers

Post by Stevan Hinic » 30 Jan 2011, 20:46

Da su legende jesu, da sviraju do jaja i to je istina. Da je Anton fenomenalan gitarista, takodje istina. Ali cinjenica da je Cane nevaspitana stoka je aksiom! Cuo sam da je lik na nastupu u Arilju izasao na binu i viknuo ,,Gde ste malinjari?,, ::ranting:: naravno da se sprdao sa ljudima. A znam koliko se ti ,,malinjari,, muce da prezive. Jednostavno mi njegov smisao za humor ne ide pod kapu!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Partibrejkers

Post by Doolio » 30 Jan 2011, 21:48

ja na to gledam drugacije, licno ne verujem da je on u tom fazonu. barem po onome sto sam video u intervjuima i emisijama. izgradio je neki svoj fazon i fura ga. meni je npr to simpaticno. pazi, znas u cemu je tu fora - u tome sto je verovatno i tim likovima bilo simpaticno. pa to je trejdmark bre:) svi umru od smeha kad im cane nesto odvali zajebantski. ja sam stekao utisak da njega mozes na leba da mazes i da bi, da je ozbiljna situacija, on pomogo malinjarima mozda pre mnogo ljudi.

ja sam bio na par svirki i reko je par puta nesto u mom pravcu i svi smo umrli od smeha zato sto je bilo lol, daleko od toga da je trebalo da odgovorim sa 'jebacu ti kevu kad ti se popnem na binu, sta ti meni tako', to je kao neki sou, kao kad odes na stand up komediju, pa ako te uvati onaj car, najebo si. a sve u duhu zezanja. treba to tako prihvatiti i pre nego sto se desi i veruj mi da to potpuno drugacije izgleda. a mislim da je to jedini pravilan nacin gledanja na to.

u poslednjih par godina je upao u neku emo fazu i jednsotavno, tek onda primetis koliko je u stvari bitno to njegovo zajebavanje za vedrinu. upao je u trip i poceo lepo da prica, da hvali decu, da drzi neke besede o tome kako je bezveze to i to, jednom recju, bio ozbiljan covek srednjih godina sa tuznim tripom o tretiranju omladine i - smorio sam se ko labud u podrumu. bas mi je bilo tugaljivo. bio sam u fazonu 'daj cane reci mi da sam ruzan molim te'.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Partibrejkers

Post by Duane » 30 Jan 2011, 22:13



po meni najači&najživlji domaći bend u zadnjih 30 godina... pa njihove svirke su i dan danas energične, žive, prosto preterane... i to je fakat!

to je ljudi dovoljno zar ne???

šta hoćete još, pored vrhunske svirke? mislim svi mi se izrugujemo sa folkom i tabloidima, al evo pogledajte ovu temu... usadili su se tabloidi direktno u naša mišljenja, pa je odjednom bitno šta je cane rekao za b92, šta je pričao u mitrovici, kolko ima razreda škole ili šta je radio juče or samting... to su gluposti, svi smo ljudi i svakome mozes naci bar pedeset stvari da ga onako ljudski ispljujes.. al onda pogledaj sebe... zatim odvrni neku pesmu od brejkersa i zaboravi te gluposti... ako možeš

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest